Fenerbahçe Manisa maçında seyircisiz maçlara kadın çocuk izleyici alacaklar, yardımcı olur musunuz?

Fenerbahçe Manisa maçında seyircisiz maçlara kadın çocuk izleyici alacaklar, yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar bu akşam yapılacak maçla ilgili bilgi almak istiyorum. seyircisiz maç cezasından dolayı bayanlara maç bedava ya ben bu akşam maça gitmek istiyorum ama hayatımda ilk defa maça gidiyorum. şimdi arabayla gidersek otopark sorunu olurmu?

8 de başlayan maç için saat kaçta stadda olmak gerekir? bide fotoğraf makinesi ya da cep telefonu götürebilir miyiz maça? Teşekkürler arkadaşlar.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• otopark sorunun olmaz diye düşünüyorum. Stadın altındaki mağazadan bileti temin edebilirsin ama sana önerim o takımın maçı yerine bu hafta sonundaki Galatasaray'ın maçına gelmen. Kralların takımının maçını seyret. :)

0|0
    0|0
    • :) iyide ben fb liyim. ayrıca bilet siz maç. biliyorsun bayanlara ve çocuklara maç bedava :):) seyircisiz oynama cezası olan maç. ayrıca benim evim aslantepede biletimi al gs maçınada gelirim yani stada yürüyerek bile gidebilirim :)

• YAAA :( OLAMAM GS LI ZATEN 4 SENELİK FB LİYİM..

• 4 senelikmiş ee değiştir işte. Görmüyo musun bu 4 senelik takım neler yaptı. Sen gel Galatasaraylı ol. Stadı dışarıdan görüşsündür bir de içini gör :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel bir uygulama ama pozitif ayrımcılık denir buna... Erkek, kadın eşitliği var deniliyordu. Artık yok oldu. Neyse zaten Feneri de tutmuyorum ama buna karşıyım ben. Ama kadın ve çocuklar adına güzel bir maç olacaktır.

İyi seyirler dilerim.

0|0
    0|0
  • seyircisiz maç cezalarında bayanların gidebildiğini bilmiyordum :)) güzel uygulamaymış ...

0|0
    0|0
    • evet uygulama harika oldu bayanlara bedava 12 yaşına kadar olan çocuklar anneleriyle beraber bedava ve en güzeli çocuk esirgeme kurumlarındaki çocuklar... izleyebilecek maçı.

• evet çok güzel oldu ama nasil kaçta gitmem gerekiyor bilmiyorum..

• şeker büyük harfle yazmamalısın o yüzden sildim :)

saatine gelince hayatında belki de ilk kez gideceksin o yüzden öyle dakiklik yapma..kahvaltını yap direk çık bence :) orda bakarsın kafe falan oturur muhabbet edersin arkadaşlarınla...

ama seyircili maç olsa daha güzel olurdu be...az kişi olacak...bence git ama haftaya da seyircili maçına git :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...