Türkiye'de rakiplerini en çok sinirlendiren takım sizce kim? ankete katılan herkese -?

Değerli yorumlarınızı bizden saklamayın ^^

• Galatasaray tabisi
    33% (3)40% (6)38% (9)Oy Ver
  • beşiktaş tabiki
    11% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • fenerbahçe tabi
    44% (4)60% (9)54% (13)Oy Ver
  • hiç biri değil tabikiside (anadolu takımları)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yok kanka trabzonu unuttun
    12% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Renkdaşlarım

galatasaraylılar nerdesinizzzzzzzzzz?

fenerliler oy verip gitsinler ^^

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçe tabikide uefaya gitmesin diye butun takım duşman fenere yok şike yapmış yok şöyle

0|1
    1|3
    • Taraftar olarak gitsinler diye düsünüyorum, sonucta sizin başarınız bizimde yolumuzu açacak.

• Takim iyi oyuncular iyi isteseler yapamicaklari b*k yok ama takim ruhu kazanma arzusu yok adamlar da gecen sene de oynayana ayni takim buyu falan mi yaptılar yoksa !!

0|0
    0|0
  • Galatasaray tabisi

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevilmeyen takım galatasaray çünkü statlari kendisinin değil hükümet destekli bir takım vergi borcu nedir bilmezler 10 yildir borç odemiyorlar sözde arena için devlete bir basketbol stadı yapacaklardı lafı bile dönmüyor taraftarlari zaten iyi gün taraftarı. ben koyu Fenerbahçeliyim rekabetin olmasını her zaman isterim gs olmadan fb, fb olmadan gs olmaz bunun herkes bilincinde fakat şartların eşit olması gerekiyor diye düşünüyorum hicbir takım kayırılmamalı. bugun bjk stadi için milyonlarca dolar masraf yapiyor ve gs masrafsiz bir sekilde yeni stadina geciyorsa ayrica Bir takımın başkanı çıkıp taraftarimin % 75 / % 90 i hükümet partisine oy veriyor diyorsa futbol kirlenmiş demektir diye düşünüyorum. Bizi yenebilirler stadimizda şampiyon olabilir 4. cu yıldızı bizden önce takabilirler tebrik ederim gsyi. Umarım demek istediğimi anlatabilmisimdir iyi günler

0|1
    1|2
    • Takım otobüsümüzde en yakın rakibimizde bile olmayan şeyler var.
      1. uefa kupası
      2. süper kupa
      sonuncusu ise 4. yıldız tabisi

• 4. Yıldizdan sonra Galatasaray :)

1|1
    0|0
    • Her zaman öyle olması dileği ile :)

• Galatasaray tabiki her sene şampiyonluğa oynuyoz besiktaslar diyo ki - yeter ya hayvan gibi şey ediyosunuz :D :D

0|0
    0|0
  • fenev

0|1
    0|0
  • galatasaray kupaları ile, fenerbahçe skorları ile konuşulur :D

0|0
    0|0
  • sorunu cevabı açık

0|0
    0|0
Yükleniyor...