İlişkilerinizde karşı cinsin size ilgili mi olmasını yoksa ilgisiz olmasını mı beklersiniz?

İlişkilerinizde karşı cinsin ilgilimi olmasını beklertdiniz ben çok ilgi istiyorum ya siz nasıl olsun istiyorsunuz?

0|0
25|12

En İyi Kız Görüşü

• ilgii olsun merak etsin hesap sorsun kıskansın :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• tabiki ilgili olcak

0|0
    0|0
  • orta şeker olsun annem.

0|1
    0|0
  • Herkes sevdiği insandan ilgi bekler..sevildiğini ve değerli olduğunu bilmek ister.Ama;ilginin fazlası da sıkar belli bir süre sonra...sürekli atılan mesajlar,sürekli aramalar,aramadığında niye aramıyorsun demeler...uzar gider...Herşey dozunda bırakılmalı bence.Hani ne aşırı ilgi ne de ilgisizlik...bu ikisinin tam ortası olmaı bence.kimse kimseyi bunaltmamalı...sevgini belli edeceksin ama...durman gereken yeri de bileceksin...Karşındaki seni seviyorsa bu o insanın senin kölen olduğu anlamına gelmez..Denge sadece denge...Tabi Tutturabilene.!

0|0
    0|0
  • Kedi gibi sevsin,ilgi göstersin ama ilgiden bunaltmasın da.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım her şey yerine göre . Ortası yok mu bunun? Zamanla biraz kendini çekse fena olmaz. Sonra bir an çok yaklaşsa çok ilgili olsa. Bir an duraksasa geri çekse vs. İlişkinin heyecanı hiç bitmez yeminle :D

0|0
    0|0
  • Yok kardesim fazla ilgi beni bogar

Serbest takilsin canim istediginde ben onunla ilgilenirim

ben ilgilenirsem o da kayitsiz kalamaz zaten :)

0|0
    0|0
  • İlgi isterim. Böyle bir erkek görmek beni şaşarttı doğrusu.

0|0
    0|0
    • İyi mi kötümü peki bu

• İlişkim yokki söyliyim:(

• İlgiyi baskıyla veya karşıdan sürekli kendiyle meşguletme, nonstop iletişim talep etmeyle karıştırmayın. Farkı ayırt edince bolca göremeye başlarsınız.

• Ilgili olmasini

0|0
    0|0
  • ilgi beklerim

0|0
    0|0
  • Flört dönemlerinde hem ilgisini belli edip hem kaçan yani gizemli, merak uyandıranlar ilgimi çeker, ilişkiye başlandığında ise ilgili davranmalı ama içinden geldiğince yani, yapmacık aşırı ilgi istemem.

0|0
    0|0
  • Çok ilgilenirim zaten karşılıgınıda alırım :)

0|0
    0|0
  • Ya tabiki ilgi olması şart ama inan fazlası da adamı bayar.benm bi sevgilim vardı devamlı mesaj devamlı arama insanı gerçekten bunaltıyordu.ilginin de fazlası zarar valla orta olucak.

0|0
    0|0
  • ilgi bittimi sevggide bıter

0|0
    0|0
  • tabikide ilgili olmasını beklerim ilgisizlik bir süre sonra kavga çıkarırı kavgadada ilişki zarar görür

0|0
    0|0
  • birisi de kalkıp bu nasıl yahu dememiş :D Allahım bu nasıl soru her çift ilişkilerinde birbirinden ilgi bekler :D

0|0
    0|0
  • İlgisi bittiği an ilgim biter.

0|0
    0|0
  • ilgili olsun tabii ama cıvık cıvıkda olmasın :)

0|0
    0|0
  • fazla sıkbogaz etmesın..

0|0
    0|0
  • Ilgisizlikten hic hoslanmam .

Bu da senin icin :)

0|0
    0|0
  • Ayağında sallayıp uyutsun.

0|0
    0|0
  • Sıkmiyicak sekilde ortasi olsun..) Çabuk sıkılırım..

0|0
    0|0
  • İlgili olsun isterim

0|0
    0|0
  • ilgisizliği kim sever ki..

0|0
    0|0
  • ilgili olmasını isterim tabi ki şuan bunun yüzünden ilişkim bitmek üzere seviyosan ilgini belli ediceksin dahası yok bana göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Partnerimin bana karşı ilgili olmasını isterim ancak bunu merak ile karıştırmayalım lütfen. Meraklı olmak da güzeldir ancak bunu sınırları doğrultusunda kullanmalıdır.

0|0
    0|0
  • genel gorus erkek kıza ılgı gostermelı erkegın ılgıye ıhtıyacı yok..gıbısınden algılanıyo...tm bayanla ılgılenılmelı sımartılmalı nazlandırılmalı bolca erkek olarak ılgı beklemem o mutlu oldugu zmn mutlu olurum zaten..40yılda bır ılgıye ıhtıyacım olur dıle getırırım..ılgılenmezse bu benı uzer ve bellı ederım..neden uzuldugumun farkına varıncva ılgısını gerekenı yapar..hersey ılgı degıl..%90 huzur %10 kucuk tartısmalar =mutlu bırlıktelık ınsallah

0|0
    0|0
  • ilgili olmasını tabii karşılıklı olur bu işler olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • ilgili olacak tabi

0|0
    0|0
  • kararında. tuvalete de beraber gitmeyelim.

0|0
    0|0
  • ne biçim soru bu ya? ilişki kelimesinin kökü ilgi. :D

0|0
    0|0
  • ilgili olursa iyi tabi kim sevdiğim benimle ilgilenmesin ister kii:))))

0|0
    0|0
  • Herşey karşılıklı olmalı, ilgili olmasından güzel bişey yok bence

0|0
    0|0
  • ben ilgi gösteriyosam eşşek gibi oda gösterecek ilgili olcak tabi :D

1|0
    0|0
  • çok ama çok fazla ilgi istiyorum

0|0
    0|0
  • İlgilensin benimle bebek gibi baksın bana <3

0|0
    0|0
  • İlgisiz kadın buzluktan yeni çıkartılmış ton gibidir.. _İzafi Los Angeles 2012_

0|0
    0|0
Yükleniyor...