Artık gerçekten yıldım, lütfen yardım edin., :(?

yaklaşık 1 Yıldır sporla uğraşıyorum, bunun büyük Kısmi zayıflamakla geçti şu an kas kazanmak için iki aydır fitness yapıyorum. fitnessa yazılmadan 5 ay boyunca düzenli olarak pilatese gittim ancak istediğim fitliğe ulaşamadım. şu an karın kası yapmaya çalışıyorum. her zaman amacım o oldu ama istediğim sonuca ulaşamadım. ancak 1 ayda kaslarım iyice belli olsun istiyorum 1 ay içinde tatile çıkacağım çünkü. sosyal medyadan bakıyorum 1 ayda inanılmaz kaslanan insanlar var.. ben de çok dikkat ediyorum, tatlı, hamur işi vb şeyleri neredeyse haftada 1 çok az tüketiyorum (o da misafirliğe gittiysek ayıp Olmasın diye çok az yiyorum), abur cubur hiç tüketmiyorum, içki içmiyorum.. karnımda hafif bir çizgi çıktı ama karnımı azcık içeri çekince belli oluyor o da. ben bu 1 ay içinde bu kaslanmayı nasıl arttırabilir nasıl istediğim gibi olabilirim? 1 ayda olmaz demeyin çünkü gerçekten 1 ayda kaslanan insanlar gördüm, gün be gün gelişimlerine tanık oldum ben de öyle hızlı gelişmek istiyorum.. her biri 5X30 tekrardan dört karın hareketim var programımda. bunun dışında ne yiyip ne içersem bu gelişim hızlanır? gerçekten yardımcı olursanız sevinirim çünkü öok yıldım istediğim gibi olamamaktan.. :(

Güncellemeler:
örneğin bu kız 1 ay içinde böyle olmuş, benim de fiziğim az çok böyle.. 1 ay içinde bu sonuca ulaşabilir miyim?
http://hizliresim.com/pgMJgq

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kızlarda kas kolay kolay gelişmez biz erkekler sizden yaklaşık 3 kat daha hızlı kas yaparken sen kalkmış bu kadar zorluğa rağmen 1 ayda üstelik kız halinle bu işi başarmak istiyorsun çok zor kendini zorlama derim o tatilini cehenneme çevirme misal ben kaslı kadınları sevmiyorum güzel bir görünümü olsun ama kemikleri de sayılmasın 2 poşet taşıyınca yorulmasın istiyorum öyle bir yapın varsa bir çok erkek bu halinden hoşlanacaktır merak etme ayrıca kasların görünüm olarak yeterli gelmiyorsa yanlış anlamada bu bir çeşit hastalık kas geliştiren bireylerde daha fazla kas yapma isteği hastalık gibi bir şey bende yaptım çok ağır setlerle sırt +50 bacaklar 100 kollarda da +25 kiloyla çalışıyordum 4-5 set 15 tekrardan bu bile bana yeterli gelmiyordu dışarı çıkınca fark ettim ki çevremdeki insanlar gayet normal takılıyor alayı ya m benden ya L-XL arası değişiyor zaten günlük hayatta da kas gerekmiyor seni güzelleştirecek dişi hulk a çevirmeyecek kadar kas fazlasıyla yetecektir sonrasında full cardio yapsan yeter.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. benim istediğim zaten öyle baklavalı bir görünüme sahip olmak değil, güncellenmemdeki bayan gibi olmak en fazla..

Erkekler Ne Diyor 4

• kası napıcaksın düz karnın sıkı kalçan olsun yeter gözüyle bakıyorum ben kızlar için..

0|0
    0|0
  • gencvefit. com al :)

0|0
    0|0
  • zor yollar bunlar sabır lazımm

0|0
    0|0
  • kaslı kızlar itici bence boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1