Artık gerçekten yıldım, lütfen yardım edin., :(?

yaklaşık 1 Yıldır sporla uğraşıyorum, bunun büyük Kısmi zayıflamakla geçti şu an kas kazanmak için iki aydır fitness yapıyorum. fitnessa yazılmadan 5 ay boyunca düzenli olarak pilatese gittim ancak istediğim fitliğe ulaşamadım. şu an karın kası yapmaya çalışıyorum. her zaman amacım o oldu ama istediğim sonuca ulaşamadım. ancak 1 ayda kaslarım iyice belli olsun istiyorum 1 ay içinde tatile çıkacağım çünkü. sosyal medyadan bakıyorum 1 ayda inanılmaz kaslanan insanlar var.. ben de çok dikkat ediyorum, tatlı, hamur işi vb şeyleri neredeyse haftada 1 çok az tüketiyorum (o da misafirliğe gittiysek ayıp Olmasın diye çok az yiyorum), abur cubur hiç tüketmiyorum, içki içmiyorum.. karnımda hafif bir çizgi çıktı ama karnımı azcık içeri çekince belli oluyor o da. ben bu 1 ay içinde bu kaslanmayı nasıl arttırabilir nasıl istediğim gibi olabilirim? 1 ayda olmaz demeyin çünkü gerçekten 1 ayda kaslanan insanlar gördüm, gün be gün gelişimlerine tanık oldum ben de öyle hızlı gelişmek istiyorum.. her biri 5X30 tekrardan dört karın hareketim var programımda. bunun dışında ne yiyip ne içersem bu gelişim hızlanır? gerçekten yardımcı olursanız sevinirim çünkü öok yıldım istediğim gibi olamamaktan.. :(

Güncellemeler:
örneğin bu kız 1 ay içinde böyle olmuş, benim de fiziğim az çok böyle.. 1 ay içinde bu sonuca ulaşabilir miyim?
http://hizliresim.com/pgMJgq

0|0
15

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...