Sizce beni seviyor mu ya da böyle yapmasının sebebi ne olabilir ?

2 buçuk yıllık bir birlikteliğimiz var erkek arkadaşımla. kendisi 27 yaşında, neyse çalışıyor. bugüne kadar ondan birşey istemedim, hatta doğum günlerimde bile hediye almadı takılmadım, afra tafra vesaire yapmadım.

bugüne kadarda dediğim gibi hiç birşey istemedim, ama dün netten elbislere bakıyordum, bir kaç tane beğendim kararsız kaldım hangisini alacağımdan, onada gösterdim. şaka olarak sen al dedim, oda 90 tlye geliyor çok pahalı, bir tane alayım dedi.

ama kardeşine gelince 2000tl tlik birşey aldı, hatta 700tlik telefon faturasını bile ödedi. kardeşide bundan 1 yaş küçük.

tabiki kardeşiyle kendimi bir tutmuyorum, ama sadece düşündürdü beni. deli gibi sevdiğini söylüyor, ama son günlerde ilgiside azaldı..

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Gözündeki değer eşiğini yükseltmek istiyorsan tam şu andan itibaren 1-2 hafta arama sorma mesaj atma, ararsa cevap verme. Önce biraz sertleşecek hatta bitirmekle tehdit edecektir sen yine cevap vermeyince bu kez özür dileyecek yine cevap alamayınca kapına gelecektir. Emin ol.

0|0
    0|0
    • zaten pek yuz verdigim yok, baskin taraf benim, yada ben boyle dusunuyorum.. birde yuz versem ne olurmus.

• Söylediklerimi harfiyen yerine getir. Arkana yaslan ve olanları izle.

• tesekur ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• böyle bir ilişkide özellikle çokda seviyosanız biririnizi böyle şeyler beklemen normal onun zaten vok önceden beri bişeyler yapması gekekirdi ama kardeşiyle kıyas olmamış eminim yüzeysel örnek olarak verdin ama bu ölçü değil ilişkinizde ence farklı eksik şeyler var

0|0
    0|0
  • sevginin değeri tabiki parayla ölcülmez ama fazla cimrilikte iyi değildir hele sana gelince parasına kıyamıyorsa demekki sana layık biri değil

1|0
    0|0
  • gerçekten seviyor olsa zaten içinden gelerek sen birşey söylemeden hediye alabilir dediğin gibi kardeşiyle kıyaslamakla alakası yok bence dediğinde de haklısın

1|0
    0|0
  • seviyo da belli ki iliski monotonlasmis sanki yenilik katin az suprizler felan yap yada biraz kendini ozlettir, her zaman mesaj atma her zaman konusma yada ne bilim napiyosan biraz azalt.

0|0
    0|1
  • cimri insanlarla ne ısınız olur anlamıs deılım bı de ole kupelı zıbı zıbı gıyınen kendını erkek yerıne koyan nesıllerle cıkan kızların amacı ne hala cozemedım yaa

0|0
    0|0
  • İşiniz gücünüz para gidin dolar la evlen in

0|0
    0|1
  • Kız kararsız çıktı rıza baba.

0|0
    0|0
  • senden kesinlikle hoşlanıyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bazıları parası için mi falan gibi yorumlar yapmış onlara kulak asma burda miktar önemli değil en kötüsü sana hiç yoktan bi çicek koparıp vermesi lazım. yada en kötü ihtimal 10 tl verip bi bluz falan almalı insan kendiside alır ama alınan eşyayı önemli kılan özel kılan alan kişidir. bu insanı mutlu eder düşünülmek onun beğendiği birşeye sahip olmak güzel birşeydir. sevgilin çok kabalık etmiş al karşına konuş neden bugüne kadar bana dalından koparıp bir çiçek bile vermedin de

0|0
    0|0
  • sende soğuk davran ona şöyle bi bi hafta neden falan derse normalim dersin kendi hatasını kendi anlasın ve gönlünü yapmak için çabalasın sana karşı sert konusacaktır tehdit edecektir hiç aldırma istifini bozma yani bişey kaybetmezsin kendini sana affettirrene kadar umursama

0|0
    0|0
  • öyle biri benim başımda da vardı şutladım ben 3 seneye girmek üzereyken bitirdim ilişkiyi.Çünkü sonrada anladım ki adamın dini imanı para

0|0
    0|0
  • ne demk kardesıyle bır tutmuyorum ya sen sevdıgı canı degılmısın lafa gelınce bnları soyler ama barızz paragoz param dsarı gdıyo gzuyle bakıp sana gelınce muslugu kısıyoo ohhh n guzel bncee tepkını koyy susmaa

0|0
    0|0
    • aynen iste, lafa gelince herkesten cok onemliymisim onun icin, tek ben olsaymisim yetermis. ben para goz falan degilim yanlis anlasilmasin, zaten olsam sunu al bunu al derdim onceden, ama hic oyle seyler soylemedim bana gore saygisizlik. zaten bunuda saka olarak soyledim, yinede beklerdim ki alayim desin veya net soylesin param yok alamam diye, ama bu giymezsin onu almiyalim sadece birini sec diyor

• ayyy olamaz cabuk camdan at kendını nasıl yedın yaa bırak gebersınn yaparmı onda o yurek varmıdırr kım yapar onu bee ah aha cok ıyı nyetlı kızsın

• galiba :( ozamanlar birde 16 yasindaydim iyce saf. simdide biraksam zamanini caldim diye uzuluyorum

Yükleniyor...