İlişkide sınıf farkının önemi var mıdır?

Üniversite 2. sınıfta okuyorum ve aynı bölüm 3. sınıfta okuyan yani üst sınıfımdan bir kızdan hoşlanıyorum. Ben 22 yaşındayım kızın yaşını tam bilmiyorum ama benden küçük olduğunu tahmin ediyorum. Liseden sonra ben biraz ara vermiştim de. Şimdi ona karşı açılmayı düşünüyorum biraz yakınlıkta gösteriyor ama aramızdaki sınıf farkını problem eder mi? Siz olsanız problem eder miydiniz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sınıf diyince sosyal sınıf anladım.. Hayır sorun olmaz. Bir ara alt sınıftan bir başvuran vardı, aynı yaştaydık. Sosyal çevresi çok dağınık, tam bir Oğlak olduğu için tabi, olmadı. Farklı sebeplerden olmadı. Şahsen; sorun etmem. Ama bunda hiçbir sorun, engel yok. Kendine güvenmen yeter.

1|0
    0|0
    • Sen astrolojik ilişki arıyorsun herhalde. Bende kovayım özelliklerim nedir hocam? bilgilendirseniz.

• başvurdu derken işyeri değilsiniz heralde benimde sosyal çevrem epey dağınık bende oğlağım kova kadınıyla uyum şansım yok mu hiç

Kızlar Ne Diyor 5

• Kast Sistemi yok sonuçta.

1|0
    0|0
  • üniversite diyoruz artık yok öyle şeyler bizce.

0|0
    0|0
    • Kızlar hep yaşça çok büyük erkeklerle beraber oluyorlar da kafama takıldı yaş farkı yok ama o benim 1 yıl ilerimde ben askerlikte yapacağımı düşünürsem ondan rahat 2 yıl sonra hayata atılacağım.

• bugünü yaşa gelecek için bu kadar kaygılanma.ben çok yaş farkına özellikle büyük erkek durumuna sinir olanlardanım mesela. :)

• üniv.gibi bi ortamda kim kime dum duma yani bence hiç bi problem olmaz

0|0
    0|0
  • hayır bence yok

0|0
    0|0
  • benim sevgilimle aramda bi yıl fark var ben büyüğüm ve 2 yıldır birlikteyiz her konudada iyiyiz ;) bnce sorun olmaz en azından benim için olmuyor

0|0
    0|0
    • Demek böyleler var. Hiç görmedim benim çevremdeki sınıfımdaki kızlar bile hep kocaman adamlarla takılıyorlar da ben dedim bu kız bana hadi ordan çömez gibisine der mi.

• hiç sanmıyorum eğer kendini sevdirirsen demezz

Erkekler Ne Diyor 4

• sınıf farkı falan dedin ya

yine siyah beyaz bi türk filmi senaryosu geliyor diye düşündüydüm

yanılttın beni ya la

eaaa

yani senin soru biraz daha komedi tadında olmuş

1|0
    0|0
  • okulda bi sorun olamaz ama gerçek hayatta sınıflar arası fark çok belli oluyo . sınıflar arası farka göre insanlar değer görüyo

0|0
    0|0
  • o da senden hoşlanıyorsa sınıf farkın ne önemi varki

0|0
    0|0
  • senden kucukse yası ne bakıyonkı sen sınıf farkına onemlı olan yasıı

0|0
    0|0
Yükleniyor...