Yapılabilecek bir şey var mı ? Yoksa bu iş bitmiş mi ?

Yaklaşık bir aydır hoşlandığım,görüştüğüm kıza üç gün önce açıldım. Anladığım kadarıyla bir ilişkin yok diye mevzuya girdim. Nereden anladın aslında var dedi. Bir var bir yok gibi üniversiteden sevdiği biri varmış. 2 yıl olmuş fiziki bir beraberlikleri yok . Yani aklı onda kalmış diyebilirim. Söylenebilecek herşeyi söyledim. Zamana bırakıp birbirimizi daha iyi tanımayı teklif ettim.Bu şekilde beraber olduğum kişiyi de üzerim gibisinde konuştu. Ben üzülmeye de razıyım dedim mutluluk olduğu kadar hüznün, acının da olduğunu söyledim. Fakat oldukça kararlı konuştu.

Haliyle şuan içimde bir burukluk var. Üzüldüm mü üzüldüm. Boşver deyince bir çırpıda boş verilmiyor ne yazık ki Bu süreçten sonra yapılabilecek bir şey var mı ? Yoksa bu iş bitmiş mi ? Ne dersiniz ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• aklı başka yerde olana fazla takılma derim çünkü bigün o çocuktan umudunu keserse sana unutmak için gelicek sen sana karşı bişeyler hisseden seninle beraber olmak isteyen biriyle mi beraber olmak istersin yoksa aklının başka yerde oludğunu bildiğin seni şüphelendiren biriyle mi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...