Başka kızın ismiyle seslendi

hem de 2 kez.. ilkinde sinamadaydık ve tam sarılırken ynlışlıkla başka isimle hitap etti

aynı gün tekrar yine o isimle hitap etti..sonra ben trip attım ima yaptım laf vurdum suçunu anladı ama benm aklımdan silinmiyor bu olay. beni seviyor ama böyle yaptı aklıma geldikçe üzülüyorum

bu arada farklı şehirdeyiz. o ismi de tanıyorum benim yakın arkadaşımın arkadaşı. ark ortamnda tanıştırmştı hatta sevgilim diye beni onla.

Güncellemeler:
sürekli konuşuyoruz seviormuş gibi davranıyor vede özür diledi baya ama bilmiyorum :(
eski sevgilisi değil onunla yeni tanıştılar okuldan bu sene ama ortak ark vasıtasıyla. o ortak ark benm de arkadaşım işte . yani x ben y sevgilim z de ikimizin liseden yakın arkadaşı ve kızz. t de z nin en yakın arkı. bana t ile hitap sözkonusu

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• o kızdan hoşlanmış olabilir mi? Sürekli aklındaysa onun ismiyle hitap etmiş olabilir yani çok tuhaf bir olay:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• seni sevmiyo kullanıyo boşta kalmamaya

0|0
    0|0
    • istese ayrılmaz mı yanında değilim ki

• niye ayrılsın onu unutmak için sen varken ayrılmak istiyo demedim seni sevmiyo dedim sevmekten başka sebeplerde olabilir ilişki için birini unutmak istemek gibi

• ayrıl dicem de bilemem

0|0
    0|0
  • en büyük hata. bence neyse ağır olur söylemim

0|0
    0|0
  • Seni parmağında ki tırnak akdar seviyorsa nağmerdim.

Direk biletini kes elemanın.

0|0
    0|0
  • onu unutmak için sizle olabilir çoğu kişi yapar bunu bir kere olsa neyse de 2 defa yani sevdiğini nasıl anlıyorsun iki mesaj iki güzel sözden mi seviyor oluyor yan yana bile değilsiniz bence büyük sorun var tabi yine sen bilirsin mutluluklar

0|0
    0|0
  • Kuzenimle skype üzerinden çoook uzun zamandır konuşuyoruz ve gün içinde çok fazla beraber vakit geçiriyoruz,istemeden kız-erkek farketmeden yanlışlıkla birden onun adını söylüyorum :D Böyle birşey olabilir mi sence?

0|0
    0|0
  • aboooo :D

0|0
    0|0
  • Seni seviyor ama başka kadın ismi ile hitab etti öylemi :))

hayel gücüne hayranım :)

0|0
    0|0
  • bir muddet cikmislarsa demek ki aklinda kalmis ismi hitap ede ede..

0|0
    0|0
  • ozaman onu seviyor demekki

0|0
    0|0
  • ayy kafam karıştı matematik sorusu gibi x,y,z,t

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir kez olsaydı neyse de...İki kez başka bir kızın adıyla seslenmesi seninleyken onu düşündüğünü gösterir...

0|0
    0|0
  • Oha yuh :(

0|0
    0|0
  • Kendini kandırmaktan vazgeç. Seni sevmiyor.

0|0
    0|0
  • bence onunla çok sıkı fıkılar bu aşk anlamındamı arakdaşlık anlamındamı bilmem. sürekli bir mesajlaşma görüşme söz konusu olabilir bu yüzden ağzı alışmış sanada öyle demiş

0|0
    0|0
  • ağzına aduketi koysaydın :(

0|1
    0|0
  • O kiz hala aklinda demek ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...