Sizce ne yapmalıyım kendime bağlamak için?

Üniversitede popüler birisi sayılırım.Genellikle sakin,sessiz,ağırbaşlı kibar,efendi,dürüst ve ancak yeri geldiğinde konuşurum ve şimdiye kadar sadece 1 kişiyle çıkmıştım ama olmadı.Genellikle karşı cins ile aram iyidir.Herneyse sınıfımda yine birisine aşık oldum gerçektende seviyorum onu.Oda bunu biliyor söyledim bunu ona ama ilk söylediğimde aramıza mesafe koydu uzun zaman boyunca ikimizde birbirimizin yüzüne bakmadık.Taa ki kızın doğum gününe kadar o gün ''Doğum gününü ilk kutlayan ben olmak isterdim ama olmadı.Bari en son kutlayan ben olayım dedim'' diye mesaj atmıştım.Bu mesaj onu sabaha kadar ağlatmış.Ertesi gün buluştuk ve konuştuk tamam o zaman deneyelim dedi.O gün ikimizin en iyi arkadaşımızın evine gittim ve o telefon etti bu konuyla ilgili ve şunları söyledi '' onunla olursam beni mutlu eder üzmez veya aldatmaz ama ne biliyim ben hiç ona o gözle bakmadım ki '' dedi.Benimde içim gitti.Ya sizce ne yapmalıyım kendime bağlamak için bir yol gösterin lütfen..

Bu kızla ne yapacağımı şaşırdım..Lütfen bay bayan herkes yorumlarını esirgemesin yardımınız lazım.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• O kız tekin değil annem çakal çakal.. masum ayağına yatıp Allah bilir kaç kişiyi süründürüyo.. Hiç takma onu o zaman peşinden koşar.. ama ciddiye alınıp sevilecek bi hatun değil..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaş olarak gördüğüm biri hakkımda böyle düşününce aynı şeyleri bende söylemiştim. Sana karşı bişeyler hissetmiyo ama seni üzmekte istemiyo. Sabırlı olcaksın.

0|0
    0|0
    • Peki sizin bu olay olunca sonuç ne oldu ve bu arada ben bu kızı yaklaşık 2 senedir seviyorum.İlk söylediğimden bu yana 1 sene geçti.Daha ne kadar sabretmem gerekebilir ki

• sabır sabır nereye kadar senden ıyısınımı bulucak kardeş

• kız sana bişi hissetmiyo boşta laf olsun sevgili arıyo canım uzak dur daha iyileri var seni seveni bul!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yeterince çekicilik oluşturamamışsın

0|0
    0|0
    • Peki nasıl oluşturabilirim ki bu dakikadan sonra ?

• evet iyi olur.benim diyeceklerim bunlar.hayırlı olsun şimdiden sana.iyi geceler

• Teşekkürler sizede iyi geceler.

• sen yol ver bak nasıl oluyr

0|0
    0|0
Yükleniyor...