Akşam yorgun argın işten çıktınız eve doğru yürüyorsunuz

kafanızda planlar planlar... eve gidip bi yemek yemek, duş alıp keyfinizce yayılmak gibi planlarla evinize yaklaştınız... kapıya dayandınız anahtar yok.. kapıyı çaldınız ( bu arada evilisinz ) eşiniz kapıyı baya geç açtı ve üstü başı dağınık ve alelade bi haldeydı. şüphelendiniz tabi hemen evi aradınız taradınız ve o şokla karşılaştınız evinizde bı erkek\ kadın var... o an o sanıye ilk tepkiniz ne olurdu ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• sakince seni bir daha görmek sesini dahi duymak istemiyorum der oray terkederdim. evli olsam da en kısa zamanda ayrılırdım ... konuşmaya yada affetmeye değecek kadar adam olsaydı... söylemek kolay diyebilirsin belki ama eski sevgilimle yaşadığım buna çok benzerdi.

0|0
    0|0
    • sevgiliyken sıkıntı olur ama bı yere kadar. evliyken zor

• o saatten sonra bi önemi yok ki ...

• hayır yanı sen bi final yaptın kafandaa o da umursamazsaa :) bak sana bişey diyim izle onuuu çok etkıleyıcı bı fınalı var benm dedgmle bırebır

Kızlar Ne Diyor 6

• kim bunlar lan?

0|0
    0|0
  • Yorum bile yapamıyorum o kadar gerildim.

0|0
    0|0
  • Bisey yapmazdim sakince cikardim, dayimi yada babami arardim :/

0|0
    0|0
  • Ilk önce o kızı parçalarım , sonra da adamı yerin dibine sokup rezil edip , anneme giderdim ..

0|0
    0|0
  • iyi akşamlar bacım /selamın aleyküm :D:D

0|0
    0|0
    • sakinem bnn bak adamın bırı işten gelen karısının sacı ıslak dye bcaklayarak delık desık etmıs adam mulayımm öyle ısı gucu yokk kadın bakıyo eve e kadın yuz bulmus bseler yapmıss adam o an delırıp grısmıss yanıı .. lafın kısası o anı yasamak gerek :)

• Vay soruya bak. Merak ediyorum erkeklerin tepkisini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle umarım ki kimse böyle bir olayla karşılaşmaz.Ama böyle bir durumda için kan ağlaya ağlaya sessizce çeker kapıyı çıkardım.Çünkü evlenmişim sonuçta sevdiğim kadın nede olsa.O sessizlik eğer bana azıcık daha değer verdiyse onun cehennemi olur ve bu ona ömrü boyunca yeter.

0|0
    0|0
  • ooo hanım işi ilerletmişsin bakıyorum derdim:)şaka bir yana düşüncesi bile kötü ama çok sinirlenirdim ortalığı birbirine katardım bir dahada o eve girmezdim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...