Kadınların karın kası yapması için ne gerekir?

Arkadaşlar karın kası yapmak istiyorum. Bunun için 3 er kiloluk dumbellar aldım. Ayrıca pilates setim var. Lazımda halterde alabilirim. İnternette araştırıyorum kadınların nasıl yapıcağı ile ilgili bir bilgi yok. Sizce bir kadın nasıl beslenmeli ve nasıl spor yapmalı evde. Özellikle de karın kası yapmış kadınlardan öneri bekliyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle merhaba karın kası yapmak böyle denildiği kadar kolay bir şey değildir iki üç güne olmaz belirgin bir abs istiyorsan eğer diyet programı uygulamalısın benim bence'mde beslenme hakkında bilgi alabilirsin bunun haricinde hareketlerini çok tutmalı örnek veriyorum 6 7 hareket yapmalı tekrar sayılmadan 1 hareketi 1 dakika olmak üzere maksimum yapman gerekli süreyle yapmak kasları sıkıştırıp kasılmasına yardımcı olup kas oluşumunu arttırabilirsin teşekkürler aklına takılan bir şey olursa hareketler hakkında bilgi istiyorsan mesaj atabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mekik bile çekme. Yere uzan sırt üstü. Sırtını yerden biraz kaldır yerle sırtının arasında 45 derece olsun bu şekilde 5 dakika dur bir hafta içinde karnın sertleşir

0|0
    0|0
  • Mekik

0|0
    0|0
  • Dumbillarla karn kasi yapilmaz ki surekli egzersiz hareketleri var ayaklarini kendine dogru cekiosun yarim mekik sikistrma teknigi bu gibi cok netten arastr ve badem , yulaf ezmesi alman lazm yogrt ile karistrip yemen lazm sabahlari saat 10 gibi

0|0
    0|0
    • Ben sabah kahvaltısında 2 haşlanmış yumurta öğlede 1 haşlanmış yumurta akşam da çok az sebze yemeği yiyorum yani bu haşlanmış yumurtanın sayısında mı yeniyim şimdi ve bu beslenme yanlış mı

• Simdi dengelli beslenmen lazim sekerden uzak duracaksin 1. Sabah kahvaltida sadece baslangic olarak 2 haslanmis yumurta sadece beyazini yiceksin zamanla sayi arttircksin muzu alacaksin sut ile badem ezmesi ile mikserde carpcaksin icine yulaf ezmesi atacaksin bu senin lif alman icin yagsiz peynir yiceksin kahvaltida egzersiz hareketlerine baslicaksin kendine program yapcksin 3 dk lik isinma hareketlerinden sonra karin ve kalca kadirma hareketleri yapacksin daha sonra gun gun kendini geliatrcksin ama bunlari spor salonunda yap ortam. cok onemli

• Karın bölgen yağlıysa o yağları sağlam bir diyetle yakman lazım. Bunun dışında youtubeda bulabileceğin abs workoutları incele, en basitinden başla.

0|0
    0|0
  • Telden playstore ya da app store den uygulama ındır yeter o sana hepsını acıklar ben oyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • bence kadınlara yakışmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sürekli mekik diyenlere hastayım. Ne kadar mekik çekersen çek istersen 5000 kere yap fark etmez önemli olan beslenmedir. Onunla birlikte mekik hareketleri yaparsın bir sürü çeşidi var sadece tek hareketle sınırlı kalma. Tabi miden de yağ varsa ilk önce zayıflaman gerekir. Bunlarla birlikte kardiyo da yaparsan harika olur.

0|0
    0|0
  • Mekik mekik mekik

0|0
    0|0
  • Mekik çek günde 25le basla sonra arttir :)

0|0
    0|0
    • Bu mekik dediğin baya gövdenin de kalkması mı yoksa sadece kafa ve omuzun kalkması mı. İlk dediğim son zamanlarda kullanılmıyor galiba. İkinci daha işlevselmiş

• Mekik çekmen gerekir

0|0
    0|0
  • Yemekten sonra yapıyorlar genelde yağları yakmak için
    Şimdi öncelikle fazla yiyecek yememen gerekiyor protein ağırlıkklı besllen yumurta falan. Fazla yeme dedim çünkü fazla yiyecekler yağa dönüşüp direkk göbeğe uçuyorlar :D
    Sonra hafif sporlardan ağır sporlara doğru yol al, fakat acele etme sakatlanabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...