Bir anne çocuğuna sevgilisi hakkında yakışmıyorsunuz dese ne düşünürsünüz?

imesela diyeli mki erkek veya kız sevgilişni çok seviyor her şeyiyle kabul ediyor ama annesi oğluna veya kızına diyorsa sevdiğin kişi sana yakışmıyor kilolu veya çok sayıf diye ne düşünürsünüz bu laf hakinda ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki bir anne çocuğu için kesinlikle herşeyin en mükemmelini ister ve bütün kötülüklerden kendini siper etme pahasına korumaya çalışır fakat sevmek vücut yapısına da bakmaz zayıfmış şişmanmış bunların bir önemi yok mühim olan anlaşıyo olabilmek,ben gerçekten seviyorsam annemi uygun bir üslupla izah ederim ve ikna edene kadar uğraşırım pes etmem ta ki başarana kadar. Kuru kuru seviyorum demek yetmez sevgi fedakarlık ister;) ederim ve ikna edene kadar uğraşırım pes etmem ta ki başarana kadar. Kuru kuru seviyorum demek yetmez sevgi fedakarlık ister;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• anneler bilir onu da. bence annen sana "senin erkek arkadaşın sana yakışmıyor"dese yakışmıyordur. ki anneler görmüş geçirmiş ve bilir kişilerdir genelde ana anneni tanımıyorum kıskanmışda olabilir.

0|0
    0|0
  • Cok sevdiğini biliyorsa annesi öyle birsey demez. Yakışmıyorsun diyerek ayırmaya calışması tuhaf. Saygı duyarım ama ikna etmek icin mücadeleye devam ederim. Kalbime sözü annem bile geçiremez.

0|0
    0|0
  • Bazı anneler saçmalıyor malesef

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Klavyeyi düzgün kullandığın zaman bir cevap veren olur elbet:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• fiziğinden bahsediyorsa umrumda olmaz ama birbirine yakıştıramama sözünün altında eğer kişilikle ilgili bir başka düxünce varsa dikkate alırım.

0|0
    0|0
  • Kilo konusuna takıntılı bir şeyse eğer bu annemin sözünü dinlemezdim sonuçta fiziki ölçülere bakarak karar vermiyoruz evlenirken kişinin düşünceleri bizi etkiliyor daha çok.

0|0
    0|0
  • Anneler her zaman doğruyu bilecek diye bir şey yok..

0|0
    0|0
  • annem sırf kişinin kilolu veya zayıflıgına takılıpta beni ona yakıştıramıyorsa hiç dinlemem onu neden istedigimi anlaması için onları bir araya getirir kişinin düşüncelerini fikirlerini aklını beyninin tanımasını isterim

0|0
    0|0
  • kıskanıyor derim..anne için önemli olan evladının ne hissettiği olmalı.. sonuçta herkeste göz var o şekilde sevip kabullendikten sonra kimseye laf düşmez..artniyetli bence.

0|0
    0|0
  • Annecim bizi bize Yaradan yakistirmi.

Gerisi teferruat derim ve sususunu izlerim.

0|0
    0|0
  • olabilir anne yakıştıramıyor olman çok doğaldır... bende seni babamla yakıştırmıyorum ama evlisiniz derim :) ben yakıştırıyorum ya bu bana yetiyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...