Tuttuğunuz takımı neye göre seçtiniz?

Neden Galatasaray değilde Fenerbahçe yada neden Fenerbahçe değilde Beşiktaş. Neye göre seçtiniz tuttuğunuz takımı? Mesela ben Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum. Milli duygular diyelim nedenine. Türkiyeyi tutmak gibi..zaten trabzonlu olupta farklı takım tutan bulmak zor. ya sizin nedeniniz?

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• Doğduğumdan beri Çarşı nın içindeyim. Sahayı görebilmem için omuzlarda maç seyrettiğim günlerim var. Yönlendirme var ya da etki altına alınma gibi düşünenler olabilir, fakat başka bir takım tutturulsaydı bana küçükken, ve aklım erdiğinde tribünler içine dalsaydım, yine Beşiktaş'ı seçerdim, tartışmasız. Her tribüne giren bir bağımsızın, Beşiktaşın kapalısından sonra tereddüt etmeden Beşiktaş'ı seçeceğine inanıyorum.

Artı Beşiktaş taraftarı sadece bir futbol tutkunu değildir. Ne kadar takip ediyorsunuz bilmiyorum ama hemen hemen tüm sosyal aktivitelerde vardır taraftarımız... İspanya'da ırkçılığa uğrayan futbolcuya da sahip çıkar, Van'da insanlar üşüyor diye soyunur, atkısını oraya gönderilmek için atar, körfez savaşında Dolmabahçe'de tüm sivil toplum kuruluşlarının önünde "Tanka karşı taş, Savaşa karşı BEŞİKTAŞ" pankartıyla yürür, Kaz dağlarında siyanürle altın aramasına karşın "Kaz dağlarının üstü ALTINdan daha değerlidir" pankartı açar, açık tribünden greenpeace ile "Nükleersiz Türkiye" bayrağını açar... Kuruluşunda kırmızı-beyaz olan renklerini Balkan savaşında yitirdiğimiz canların yasını tutmak için Siyah-Beyaz'a çevirir, Türkiye milli takım çıkaramadığında Yünanistan'a karşı milli formayla oynayıp amblemine Türk Bayrağını takar... Beşiktaşlılık yazmakla, anlatmakla bitmez... Ne mutlu ki Beşiktaş lıyım...

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Babam Türkiye'de ki en önemli amigolardan biriydi.Orhan'la Şevkiyle gezerdi.Peder 60 yaşına yakın olmasına rağmen bu amigolar babamdan yaklaşık 25-30 yaş büyüktü yani peşlerinde giderdi gibi birşey.Bende 6 yaşında arabadan GALATASARAY BAYRAĞI sallıyordum cadde de o zaman TÜRKİYENİN GURURU TARAFTARIN CİMBOMU bestesi yaygındı.Herşeyimi GALATASARAYA VERDİM.Onun için asla fenerli bir kızla evlenmem,her deplasmana giderim.Tabi Alpaslan Abi öldükten sonra ultrAslan olarak biraz bölündük.İnşallah kel kafa gider de eski holigan ruhumuza kavuşuruz.GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK TARAFTAR BİZİZ AKILLI OLUN YAKARIZ BU GEZEGENİ YAKARIZ MİLYONLARCA TARAFTARIN YAN YANA BAĞIRIYORLAR HEP BERABER KOL KOLA ADINLA TAKIMINLA TARAFTARINLA EN BÜYÜK SENSİN CİMBOMBOM CİMBOMBOMUM SEN ÇOK YAŞA CANIM FEDA OLSUN SANA HİÇBİRŞEYE DEĞİŞİLMEZ SEN SEVGİN BU DÜNYADA YENGEÇ FENER YENGEÇ FENER KISKACIN NEREDE KISKACIM YOK KISKACIM YOK VERDİLER ELİME.OLEY OLEY ultrAslan ultrAslan BEN CİMBOMBOM ÇOCUĞUYUM FENERLİYİ NEYLEYEYİM BEN CİMBOMBOM ÇOCUĞUM FENERLİYİ NEYLEYEYİM NE KADAR FENERLİ VARSA DIDIDIDIDIDIDI tribe soktun be trabzonlu nese Allah'a emanet olun lan bu alemde KRAL CİMBOM c.k.uA

1|0
    0|0
  • ben de trabzonsporluyum ve ordusporluyum

memleketim ordu olduğu için ordusporu tutuyorum.

trabzonsporu tutma mazim küçüklükten geliyor.eskiden eniştem tutardı ona özenerek tutuyorum bende.trabzonsporu tutacaksın dedi hayır dedim, tutacaksın dedi hayır dedim tutacaksın dedi tamam o zaman tutuyorum dedim.

1|0
    1|0
  • Doğuştan sevdim siyah beyazı.Çünkü yaşamamımın anlamlı olması için.

1|1
    1|0
  • Bende sadece ALTAY'ı tutuyorum mesela ve İstanbullu olmayıp, İstanbul takımı tutanları anlamıyorum. Önemli olan kendi şehrinin takımını tutmaktır. Bu arada seni takdir ettim gerçekten. Herkes sen, ben gibi olup kendi şehrinin takımını tutsa o zaman bütün takımların parası eşit olur. Neyse fazla konuştum sanırım. Davanda başarılar. Her ne kadar ALTAY ve Trabzonspor taraftarının arası kötü olsa da, kızlara yanlış kelime edilmez. Davanda başarılar tekrardan. :)

1|0
    1|0
  • kadıköyde doğ bahçedeki fener hikayesi ile dereağızında büyü üzerine birde göreyim başka renge gönül verilirmi

1|0
    0|0
  • ben doğduğumda tenim beyazdı . o yüzden beşiktaş. tamam mantıksız ama sebebi yok yani :)

0|1
    1|0
  • ben Galatasaraylı olmadım Galatasaraylı doğdum. Şu an önümde çok büyük bi sınav olmasına rağmen sadece dersime konsantre olmama rağmen Galatasaray'ı bırakamıyorum. Sanki aramızda bir ip var gibi ve o ip koparsa hayat biter gibi oluyor. Kendimi Galatasarayla ilgili bir yere girdiğimde ( GSSTORE, Ali Samiyen, TT Arena) kendi evimden daha rahat etmemden dolayı Galatasaraylıyım... Daha buraya yazmakla bitmez bu nedenler. Kız arkadaşım bana Galatasaray mı ben mi dediğinde Galatasaray dediğimi çok iyi hatırlıyorum :)

0|0
    1|1
  • durum bu yapcak bişey yok

0|0
    1|0
  • Yensede yenilsede gönlüm hep trabzon :)

1|0
    1|1
  • Babadan, oğula :)))

1|0
    1|0
  • Babam bana cocukken hep GS formasaı futbol topu ayakkabısı alırdı iyi bilirim çok severdim o zamanlar bi mikasa(liseliler bilmez harbi sağlam toptur.) almıştı sırf galatasaraylı olayım diye ama hiç içimden gelmedi hep içimde bi asi ruh vardı hep bi yükseklerde haykırışlarım vardı sonra Beşiktaşlıyım ben Ulan dedim kendimi bildiğim ve dediğim budur. o günden beri Beşiktaşlıyım.

Milli duygu değil sadece Ruh Şeref Asalet ve isyanı tek bir bedende ve renkte taşımak istedim.

0|1
    1|0
  • Babam bigün bana ne olursa olsun şerefinle yaşa demişti...O gün bugündür Fenerbahçeliyim

0|1
    4|1
  • ben ofluyum. trbzona ofa pek gidemesemde neticede benim şehrim. karadenizliyim. kapı gıcırtısına bıle horon oynayasım gelir. laz olmasamda karadenızlılık kanımda var. e hal boyle oluncada kalkıp ıstanbul takımları tutmak olmaz tabi. 22 yasındayım kendımi bildim bileli TRABZONSPORluyum. ilkkez ben TRABZONSPORluyum dedigim gunu bıle htrlamıyorum. öncesi yok yani TRABZONSPORlu olarak doğdum :)

0|0
    0|0
  • Doğduğum ,büyüdüğüm,ekmeğini yediğim,havasını soluduğum,güldüğüm,ağladığım,aşık olduğum şehir Adana;

Tuttuğum takım Adana Demirspor... Ve nitekim Adana,Demirsporludur...

0|0
    1|0
  • takım secmedımkı galatasaraylı dogdum eger fenerlı olsaydım galatasaray uefa kupasını aldıgı zaman zaten bırakırdım fenerı dort tane fenerlı arkadasım benım yanımda bırakıp gs lı olmuslardı o zaman

0|0
    1|0
  • Hani derler ya kendimi bildim bileli ben Galatasaray'ı tutuyordum diye. İşte benim ki de öyle bir şey. Ayrıca rahmetli de Galatasaray'ı tutardı;)

0|0
    1|0
  • Valla baska baska illerde buyudgum için kucuklukten beri gs sevgisi vardı ama eskişehirliym es-eside tutyorm şehirimin takımı oldgu için ailede gs ondan gs

0|0
    1|0
  • Hagi, Taffarel, Fatih Terim.

0|0
    1|0
  • benimde sebebim aynı Eskişehirliyim ve Es-esliyim:)

0|0
    1|0
  • takım tutmuyorum.

0|1
    1|0
  • başka takım vardı da biz mi tutmadık..

0|0
    1|0
  • Rengine göre asla gri olmadık biz yavrum.

0|0
    1|0
  • helal hemşo :))) Trabzonsporlu olunmaz dogulur

0|0
    0|0
  • doğuştan tutuyoruz

0|0
    0|0
  • hiç öylesine zaten taraftar değilim

0|0
    1|0
  • allaha nasıl inandıysam onuda öyle seçtim çok özel bir nedeni yok

0|0
    1|1
  • ailem sebebiyle seçtim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• ailemde herkes koyu Fbli tek Bjkliiym.Aşk diyelim :))aşkı sorgulayamayız:))

kimsenin etkisinde kalmadan Beşiktaşı tutmayı kabul ettim:))

1|1
    0|0
  • aılem fenerlı amaa ben gs lıyım nedenı sevıorm cımbomu ıste:)

0|0
    0|0
  • İnsanı hayata bağlayan en önemli dava, sevdadır.

Kimisi sevda uğruna bir takıma vurulur, insanlara değil..

Bizim sevdamızın adı ise GALATASARAY!

O da bir takım değil... /Ş.S

0|0
    0|0
  • Vakıfbank Güneş Sigorta.

Hayatımın anlamı voleybola Vakıfbank'ın maçlarına izleyerek başladım :)

Vakıfbank gs olmasaydı, şu gün belkide bambaşka birisi olacaktım :)

0|0
    0|0
  • kendılıgınden ıcınden geldıgı ıcın tutttum BJK adı yeter be...

1|1
    0|0
  • Siyahta beyazda kendimi buldum ben siyah ölüm beyaz yaşam Beşiktaş ulan !

1|1
    0|0
  • bende trabzonluyum arkadasım neresındensın

0|0
    0|0
  • annem Fenerliydi ondan dolayı

0|0
    0|0
  • Bana BEŞİKTAŞIM babamdan bana kalan miras...

0|1
    0|0
  • ben seçmedim babamın seçimi :) o galatasaraylıydı öyle gördük öyle bildik.. ama kayserisporu da aynı derece de desteklerim.. renklerde aynı daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • Adı GALATASARAY bu sevdanın ... Aşkta sebep aranmaz .

1|0
    0|0
  • Galatasaraylı doğdum. Galatasaraylı öleceğim.

Doğuştan başladı bu aşk , ölene kadar da bitmez...

1|0
    0|0
  • takım tutmuyorum,

0|0
    0|0
  • 16 numarasına göre.

0|0
    0|0
  • Mecburdum..

(Dramatik vers)

0|0
    0|0