Kızlarda uzun ve bakımlı tırnak çok hoşuma gidiyor kaçınızın uzun ve bakımlı?

kızlarda uzun ve bakımlı tırnak çok hoşuma gidiyor kaçınızın uzun ve bakımlı?beyler benim gibi düşünen varmı?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim tırnaklarım çok uzun çok bakımlıdır. Her zaman bende de hastalık var o kadar ki ben üniversite okurken bir öğretmenimiz iğrenirdi kes dedi kesmedim o dersten A + alacaktım bana C vermişti. Kesmedim yine de...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tırnaklarım ve saçlarım vazgeçilmezlerimdir. Çok dikkat ederim hatta aa nasıl uzatıyorsun tırnaklarını benım hep kırılıyor dıyenlerde oldu. Dikkat etseler kırılmaz zaten :) Çok önem veririm tırnaklarımın temiz bakımlı ve güzel durmasına . :)

0|1
    0|0
  • Ben de uzun tırnaktan vazgeçemiyorum. Kısalınca parmaklarımı da bodur çirkin hissediyorum o kadar bütünleştik :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • eğer senin ellerin olsaydı bunlar seninle evlenirdim :)

• Nedir bu el-ayak merakı arkadaş..

Bir el için evlenilir mi be? Çok severim uzun ince parmaklı elleri..ayrı bir enerji.

• bir el için evlenmicem yahu :D .o ne kadar hoşuma gittiğini anlatmak için kulladığım bir abartmaydı.

• hep kısadır temızlık ımandan gelır :))

0|0
    0|0
    • uzun ve temizde olabilir.

• Tırnak uzun yada kısa farketmez her şekilde aynı oranda mikrop oluyor daha önce bir biyolog arkadaşım laboratuarda inceletmişti bana.

• mikroskoba kaldıysak heryerimiz mikrop.

• Çok uzun kötüdür orta uzunlukta ve akımlı tırnak iyidir

0|0
    0|0
  • uzun tırnak itici.

0|0
    0|0
  • ıclerı pıslık dolu olmasın orta ıyıdır

0|0
    0|0
    • pislik dolu olmıcak tabiki ıyy birden tırnak sevgimin içine ettin :D

• haha :D ama oyle gercekten temız tutmak cok zor temız gzuksede dıpler fenaaa:D bn oyuzden cok sık ykarım elımı kı nkdar ugrassanda tertemız olmaz :)

• Kıza bakımlı mi değil mi bilemedim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...