Sevdiğiniz film/dizi/tiyatro repliklerini yazar mısınız?

En sevdiğiniz... aklınızdan hiç çıkmayan, etkisi altında kaldığınız, güzel, romantik, dramatik vs. bir filmden, bir diziden ve ya tiyatro oyunundan replikler yazarmısınız?

benmkisi:

bir Çarşamba günü tanıştım yalnızlıkla.. Sen yalnızlığı yakından gördün mü hiç.? Ben gördüm.. Bahsedildiği gibi değilmiş hiç.. Ben daha iri yarı bir şey bekliyordum.. Biliyordum basından beri biliyordum.. Nerden biliyordum bilmiyordum ama biliyordum işte.. Olsa olsa bir Çarşamba günü olurdu bu.. Zaten hep daha bir yalnız uyanmışımdır Çarşamba günleri.. Ne olacağı belli olmayan bir haftanın tam ortasında.. Yapayalnız..

-sen hiç ateş böceği gördün mü?-

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlk aklıma gelen replik

-sen bir kadınla mı tanıştın?

+evet

-nasil biriydi?

+göz kamaştırıcı bir şeydi. Tatil gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ''Bizim aşkımız sonsuza dek yaşayacak,çünkü yarım kalacak'' Vicky Cristiano Barcelona

ve bu link

1|0
    0|0
  • “Yoruldum, patron.. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri.. En çokta insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum. Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan yoruldum. Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor. Anlıyor musun?”

yeşil yol..

bunun üstüne replik tanımam...

1|0
    0|0
  • +mülayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim noldu sana sen hiç böyle pis laflar etmezdin?

-bugüne bugün kenefler kralıyım temiz konuşacak değilim ya cadaloz. (korkusuz korkak)

- bu köyden olsam nolacak lan he bu köyden olsam nolacak?(arog)

- tunç ölmüş yaaaaaa (kolpaçino)

1|0
    0|0
  • hortum ağzıma değil kıçıma giriyor

1|0
    0|0
  • Pardon filmi :)

Sen beni nerden tanımıyorsun? :))

1|0
    0|0
  • Komedi Dükkanı

-arkadaşım eşşek taklidi yap.

-tamam hocam,kestik!

1|0
    0|0
  • ula ağa pohunün üstüne poh olurmu la namıssız

1|0
    0|0
  • Kurtlar vadisinden başka dizi izlemem.

0|0
    1|0
  • kolpaçınodaki bu sahne link

0|0
    0|0
  • şafak sezer..kolpaçino bomba..

BİTİRDİNİZ BENİ BEE :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...