Garip garip ekleyenler var in mısın cin mısın mübarek hehehee

arkadaşlar sizi de böle ekleyenler varmı gün içinde üye olmuş felan garip gelio acaba tanıdığım birileri benle oynuyo mu diye düşünüyorum nedense bu aralar sık sık ekleyenler oluyo muhakkak sizlere de oluyodur düşüncelerinizi onlara söylemek istediklerinizi buradan alalım efenim hehehe evet mikrofon sizde :D

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ben genelde face den ekleyenler hakkında öyle düşünürüm,beni tanıyan biridir diye :) KS de düşünmem,çünkü tanımıyor kimse..

0|1
    0|0
    • tanıyor derken muhabbet ettıklerınden bahsedıyorum tanısmadın mı yanı burda kımseyle

• var muhabbet ettiklerim ama ks için öyle düşünmedim hiç.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ekleyen çok kabul etmıyorum ısrarla onlarda eklıyor ben reddediyorum kısır dongu halınde devam edıyor bu durum

0|1
    0|0
    • hehehehe hadı bayanları anlıyorum da bazı kız nıkıyle eklıolar artık nedır ne değildir bılmıom

• beni de ekleyenlerin %99.9u erkek cogunu kabul etmiyorum bence beni eklemesinler yazdım da yani ilişkisi var diye hala neden sarkmaya calısıyosunuz ki dimi ama

0|0
    0|0
  • normaldır alıstık artık ılk gun nıck alıp delı gıbı ekleyen üyelere herkesın amacı farklı kımı kalabalık gorunsun populerım havası vermeye calısanlar dıye dusunuyorum :)

0|0
    0|0
    • he ya sen yasıyomuydun hehehe

• cektıgın acıyı soyledın bende acının mıktarını soylerek duyguna ortak oldum hepsı buydu bunun neresı dalga gecmek sen sevdıgın bır durumu yada sevmedıgın bır durumu mecazlastırma gıbı bır ozellıgın yok mu her ınsan gıbı bende onu yaptım ama yanlıs anlasıldım ... pekı bır daha senı gordugum yerde yazmakla senı rahatsız etmem kusura bakma bır daha olmayacak

• ama gerçekten yazım tarzın dalga gecer gıbı oldu k. bakma da bende senı kırmak istemedım ben acı çekmekten bahsetmedım olesıne anlattım laf lafı açtı acı felan çekmıyorum ben yanı acı çekıyorum demedım

• Eee nolmuş nolcak.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kimilerini kabul ediyorum genelde bir şey sormak için ekliyorlar beni.

0|1
    0|0
Yükleniyor...