Ex ten next olur mu ?

birini çok seviyorsunuz ayrıldınız olmadı ne onla ne de onsuz ama onsuz daha kötüsünüz alışamıyorsunuz unutamıyorsunuz ilk aşkınız ilk erkeğiniz fakat ailenizde onaylamıyo şimdi o barışmak istiyo siz de yavaş yavaş yumuşuyorsunuz fakat aileme ne dicem sonumuz ne olucak ne yapsam soruları aklınızda ne yapardınız ailenizi nasıl ikna ederdiniz? ya da dönermiydiniz kalıp acınızı yaşamaya devam mı ederdiniz ?ben ailem yüzünden terkettm onu ayrılık sebebi bu

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Ailene sırt çevirme. Kararının arkasında dur. Bi sevgili daha bulabilirsin. Ama bi aile daha bulamazsın. Umarım açıklayıcı olmuştur..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Valla seviyorsan karsındaki senide seviyosa adam gibi biriyse gerçekten sonuna kadar senle olacağına eminsen BIRAKMAYACAKSIN ! Ailende anlayışlı olsun sonuçta sen kendi yaşamını belirleyeceksin.

1|0
    0|0
  • ailenle otur konuş. senduygusal onlar mantıksal bakıyo ama öncelik ailen olmalı

1|0
    0|0
    • önceliğim onlar tabiki amaa acımdanda ölüyorum gerçkten

• soğukkanlı ol yaw ölünecek bişi yok zaman her şeyin ilacı tok karnına günde 3 kez

• arkadaş anlamıyorum bu ailesi istemeyince ilişki bitirenleri !

aşıksanız sonuna kadar ciddiyseniz ailenize ne? ben aileme çok düşkün bir erkeğim ama aşık olduğum kızı istemesinler umurumda olmaz 2 cihan bir araya gelse ben o kızı alırım. kızın da ailesine rest çekmesi gerekiyo ailen ne akdar tanıyo çocuğu ? tanısa belki oğulları gibi sevecekler o yüzden herkes ailesinin istediği kızı alır istediği oğlanla evlenirse dünyada aşk diye bişey kalmaz !

0|0
    0|0
    • millet aşkı için dağları deler, ne acılar zorluklar çeker. bunlar aile bahanesinin arkasına sığınıyo boş laflar bunlar gerçekten aşıksan gözün aile görmez.

• o zman tercihlerini iyi yap ailen neden istemiyo bunu bi düşün.

0|0
    0|0
  • bu devırde ne olmuyor kı

0|0
    0|0
  • Olmaz. Ayrıca bu sözün mülkiyeti de bana ait :))

0|0
    0|0
  • olmaz olmamalı...

0|0
    0|0
  • Olmaz olmamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ex den next olur elbet

mesela şöyle

bu ex bu da next . ben clickliyorum sıradaki geliyor aynen şuan yaptığım gibi

next question yani . =) eskiylede devam etmemelisin ,bence =)

0|0
    0|0
  • olur da ikinci kez ısıtmak yemeği tat vermiyor.

0|0
    0|0
  • Senle ayni durumdayim ben sahsen ben cesaret edemiyorum ailemi karsima almaya cok zor olacak çünkü onlari ikna etmek..Bir taraftan hep onu arama,mesaj atma istegim var ama ne yapayim katlanmak zorundayim..Nelere alismiyor ki insan buna da alisirim elbet..

0|0
    0|0
    • yaaa ben ne güzel tam alıştım derken aradı yaa

• yaparsın ya biz sadece onları gözümüzde büyütüyoruz. kötü tarafları görmüyoruz görsek hemen unutuyoruz.Kendini başka yönlere çekmeye çalış.. ben dün namaza başladım mesela gerçekten daha iyi hissediyorum kendimi..

• yaaa ne güzel arıldıktn snra yaptıklrıyla nefret etmiştim yne biraz yumuşadım iştee ona kızıyrm

Yükleniyor...