Hata mı yaptım...?

Sevgilimde küçük konudan kavga ettik ben ona kızdım ve telefonu evde bırakıp dışarı çıktım eve geldiğimde 48 çağrı 86 mesaj vardı. Ne var diye mesaj attım sadece ve mesaj iletilmedi telefonu kapalı evde bırakarak hata mı yaptım acaba? :(

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• 48 çağrı 86 mesaj mııııı? :o:o

Şimdi merak etme sırası sende

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iiyi yapmışın.

1|0
    0|0
  • küçük bi konuydu madem niye yaptın? 86 mesaj bi dünyada cagrı atmıs bide kalkmıs ne var demişssin işi gücü bırak git gönlünü al ALABİLİRSEN TABİ

0|0
    0|0
  • çooooooook hatalısın

0|0
    0|0
  • Beter ol.

0|0
    0|0
  • Deli olmuştur çocuk. Ben olsam çok zor ikna edebilirdin tekrar senle konuşmak için..

0|0
    0|0
    • o kdar da haksız değilim :(

Kızlar Ne Diyor 12

• Sen ne diyosun ya ? 86 mesaj ne demek kızım.. Oha diyorum başka bişey demiyorum sana. O çocuk seninle devam ederse öpte başına koy.

1|0
    0|0
    • açtı telefonu konuştuk kötü değiliz ama iyi de değiliz çok sinirlendim hatalı olduğumun farkındayım şuan

• Sinirlenme hakkın yok.. Elinden geleni yap aranızı düzelt.. Öylesini bidaha zor bulursun.

• benim sevgilim de bi kere bana oyle yapmıştı bi hafta pesimde kostu sonra barısmak için bence onun gonlunu al teli de sinirden kapatmıştır sonunda

0|0
    0|0
    • gönlünü almak için uğraşmadım çnkü o kırdı beni sonucunda da mesaj atmama kararı aldım eğer telefonu yanıma alsaydım dayanamaz atardım sadece merak etsin istedim biliyodu çünkü en fazla 1 saat dayanabilceğimi

• sen onu daha cok uzdun bence o bi saat onu delirterek

• 1 saat değil 7 saat

• kısa ve net hatalısın...

0|0
    0|0
  • Deliye dönmüştür sen dua etki o telefon açılmasın..O "ne var" cevabını görünce daha bir köpürecek.. Bence sende hemen 49 çağrı 87 mesaj at özür ve sevgi içerikli olsun ancak o şekilde yumuşar.

0|0
    0|0
  • oh olsun sana.

2|0
    0|0
  • eh be canım küçükmüş işte neden uzattın kı? az bi nz yapsaydın ama neden uzattın yanı hatalısın :(

0|0
    0|0
  • bence hata yapmışsın.. Şimdi sen merak et dur

1|0
    0|0
  • küçücük bir konu yüzünden harcamışsın çocuğu

0|0
    0|0
  • konu nedir

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın canım seni seviyorsa 2 saat snra açar :)

0|0
    1|0
  • hataaa yapmışsın

0|0
    0|0
  • hiç bi erkek o kadar mesaj atmaz.kısa ve net !

0|0
    0|0
    • attı yani niye yalan syleyeyim?

Yükleniyor...