Bir gün ekler belki beni neden olmasın?

selam arkadaşlar 4 senedir flört ettiğim adam bi yanlış anlama üzerine beni facebooktan silip engelledi.2 gün sonra kuzenimin üyeliğinden adam değilmişsin böyle birşey yaptığn için tam bi şerefsizmişsin bende ki güven duygusunu yarıda bıraktın bunun vebali senin boynuya gibi bir mesaj attım :D ve o üyeliğide engellemişti:)) fakat kafam şurda karışıyor:bu mesajı okuyunca engellemişti ama aradan 1 ay geçti ve şu an her 2 tarafında engelini kaldırmış ama ekleme yapmıyor.bunun anlamı ne? özledide arada bir profilime mi bakıyor acep? yani ben bi erkek olacam bi kız bana şerefsiz diyecek ben o lafı yutacam olacak iş değil...

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Senden yine ona hakaret etmeni şerefsiz gibi kelimeler demeni bekliyor. Küfür eksikliği yaşıyor sanırım bu aralar.

0|0
    0|0
    • saglasşgldag :)) ciddi olalım lütfen seviyoz arkadaşım :p

• ne demek arkadaşım,beni en çok rahatlatan cevabı verdin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• yok artık seni hiç sallamıyor o yüzden engeli kaldırmış umrunda bile değilsin..

0|0
    0|0
    • ama ben birini sallamıyor olsam engelini kaldırmam ki :D unutur giderim engelliler listesi arasında.

• engelli listesinde ben adam tutmam salladıklarım dışında..

• Ne bekliyorsun, dayak yemeyi mi? Tam çocuğu takdir ettim diyecektim ki, o da engeli kaldırınca sıfırladı kendini.

0|0
    0|0
    • o zaman ona duyduğum güveni hakedicekti.engellenicek hiçbişi yapmadım ben,hem pişman olduki engeli kaldırıp arada bi bakıo demek profilime.kendim soruyorum kendim cevap veriyorum

• Kızların yuttuklarının yanında bu bişe değil güzelim :)))P

0|0
    0|0
  • haketmiş onu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oynatmak istiyo olabilir sakın kanma

0|0
    0|0
  • İstemıyor engelı kaldırmasının altında anlam arama derım

0|0