Kapat

Sizce bana asılıyor mu? Altında bir şey aramalı mıyım?

Selam ,

Ben ayın 28'inde bi işe girdim bugün de çıktım:) neyse personel görevlisi çocuk işlermleri yaparken aynı lisede okuduğumuzu görmüş ne tesadüf felan dedi konu konuyu açtı konuştuk. Neyse işten çıkarken de bana işe giriş çıkış belgesinin bir örneğini vericekti istemiştim ama unuttum çıkarken almayı. Az önce de mesaj atmış.

''Selam ben v... bugün vereceğim evrakları almamışsın ikisi mecbur çalışma belgesi ve bodro başka iş yeri isteyebilir. diğeri ise giriş çıkış belgesi bagkur için.''

bende'' yarın çalışıyor musunuz gelip alabilir miyim'' dedim

O da ''yok zaten evlerimiz yakın ben getiririm alırsın ok. yada yarın çalışıyorum gelmek istersen. ''yazmış.

Bende ''siz hiç zahmet etmeyin ben gelir alırım'' dedim

''tamam gelir alırsın yazmış''

bana hareketleride çok iyimserdi

Parmağımda yüzükte var nişanlıyım da ama bilemedim. Sizce işkillenmekte haklı mıyım? Sizce durum nedir?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kardeşim bunun neresinde asılma.çocuğun günahını niye alıyon. ona bakarsan bende bugün iş yerine gelirken kızın bir tanesi bana minibüste baktı ama sadece baktı. bu kız benden hoşlanmış mıdır acabamı demem lazım? sadece baktı kız.ne var bunda. hemen baktı diye hoşlanmış olması mı lazım.seninle çocuğun arasında sedece bir diyalog geçmiş hepsi bu. bunun neresinde asılma.

0|0
    0|0
    • soruna cevap veriyorum; o kız senden hoşlanıyo ;)

• güzelim sen müthiş bir haber verdin bana ya.çok sevindim.ama bir sorun var.ben kızı tanımıyorum sadece bir kez minibüste gördüm.şimdi şuna da cevap ver. ben bu kızı nerden ve nasıl bulabilirim.

• Arayan mevlasını da bulur belasını da ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• senin niyetin ne kadın?

0|0
    0|0
    • zıkkım! size soranda kabahat.

• paranoya biraz sanki. hoşlanmışsa nolucak ki. üzerine atlıycak hali yok heralde. sen nişanlıysan zaten nişanlından başkasını kafana takma..

0|0
    0|0
  • artniyet sızıntıları var oğlanda

0|0
    0|0
  • önemli olan sen o arkadaştan hoşlandın mı?

0|0
    0|0
    • NİŞANLIYIZ dedik beee ne hoşlanması!

• o zaman sen kendınden emınsen ne önemi varki...Sen ona nişanlı oldugunu söyleyince herşey biter...

• haha baya bi çalışmıssın

0|0
    0|0
    • ay sorum bu değil bee :)) evet 2 gün çalıştım ne var :) 1 gün evlenip boşananlar var çok mu:))

• nişanlı isen kaşıntın ne?

1|0
    0|0
    • lan kaşıntım yok adamı hasta etmeyin asıl artniyetli sizsiniz yaaa! Sadece çocuğa ben gelir alırım siz ahmet etmeyin dedim. Terslemişim gibi hissettim. O yüzden.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu asılma olarak algıladıysan demek ki biz yaşadığımız olaylar için direk karakola basvuralım .Abartmayın gayet normal bir diyalog ne var bunda.

0|0
    0|0
    • sanki terslemişim gibi hissettim ?

• başka soruların da varsa toplu sorda tek cevapla halledelim olmazsa

• sanmıyorum ..

0|0
    0|0
  • Osuruktan nem kapmanın en güzel örneği.

0|1
    0|0
    • he saol bu çok iyi oldu kapak oldu yani mutlu ol aman ne güzel bi cavap en güzel cevap seçiyim mi seni ben?

• İşkillenecek ne varki ?

0|0
    0|0
  • Ben hoslandigini sanmiyorum açikcasi öyle bir durum yok gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...