Yine yengeç burçları

arkadaşlar hoşlandığım kız yengeç burcu, arkadaşım bana çok yakın davranıyor bu da beni etkiliyor, ama genel durumu böyle kızın insanlara yakın.. bu arada bir ilişkisi olduğunu biliyorum emin olmasam da ( çünkü biriyle olan bi kızın bu kadar yakın olmasını anlamakta zorlanıyorum) ne tavsiye edersiniz, ne söylersiniz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• ilişkisi olduğundan eminsen uzak dur. sevgilisi yok ise de, niyetin ciddi veya en azından uzun süreli bir ilişki değilse boşuna uğraştırma kızı, senden sonra default ayarlara dönmesi zor olur sonra.

0|0
    0|0
    • emin değilim ( gerçekten ilişkisi olan bir hanımın böyle yakın olması iyi değil diye yorumlarım, çünkü benim sevgilim başka erkeklere öyle davransa fena kıskanırım)

• o senin kendi kıskanç huyun, kız insan canlısı ise suçu ne? ama eğer bu derece kıskançsan ve o bu kadar candansa, sen de kendine hakim olamayacaksan zati birbirinize uygun değilsiniz demektir.

• haklısın..

Kızlar Ne Diyor 5

• bir yengeç olarak bende öleyim herkese sıcak davranıorum yanlışta anlaşılıo eşim le sık sık kavga edioruz bu yüzden ama yengeç kızlarıda biraz çapkın olur yanii

0|0
    0|0
  • Yengec burcu insanları.

İyi niyetli,cana yakın,samımidirler.

Ve sevgilisi gercekten var olabilir.

Sana böyle davranmasıda kişisel ozelliklerınde var.

0|0
    0|0
    • ama etkileniyor insan, biraz daha sınırlı olması gerekmez mi, bizim de duygularımız var:) sence onunla olma şansım olabilir mi.. ( yanlış anlaşılmasın cinsellik anlamında söylemiyorum)

• Bende yengec burcuyum .

Bu yuzden etrafımda neredeyse hiç erkek arkadasım yok .Çünkü kiminle arkadas olursam farklı seyler hissediyorlar .Ama ben onlara gayet arkadasca davranıyorum .Sevgilisi varsa sansın sıfır.Ayrıca çok sadıkdırlar .

• teşekkürlerr..

• ya her insan burca göre aşık olsaydı tüm herkesin durumu aynı olurdu bi ciddi olun yaaa

0|0
    0|0
  • eger sende ona sevgini beli edersen ve eger sevgilisi olsa bile duygusal boslugunu doldurursan ister istemez senden daha cok etkilenicektir :) koyu bir yengec kizi olarak soyluyorum en hassas noktamiz guclu karekterli erkekler ve sevgi :)

0|0
    0|0
  • Yengeç burcu kadını Sadık olmasıyla bilinir.. Cana yakındırlar evet sen sana yakınlık göstermesini illa senden hoşlanıyor olmasına yorma..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben de yengeç burcuyum. bir erkek olarak cevap vermem gerekirse. karşımızdakii mutlu etmek için elimizden geleni yaparız. ama çok kırıldığımız şey karşımızdaki için bişeyler yapmaya çalışırken eleştirilmektir. bunu yaptın mı bittin gittin. onun dışında karşımdaki bana ilgi göstersin çok mutlu ederim onu :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...