Şöyle bir vücut için nasıl beslenmeliyim?

Şöyle bir vücut için nasıl beslenmeliyim?
4 aydır spor yapıyorum, biliyorum bu adam gibi olamayacağımı ama yağ oranımı düşüremiyorum. buna benzer olmak için nasıl beslenmem gerekli? Yani bana şu şekilde anlatabilirmisiniz. sabah 4 yumurta beyazı yanında 100 gr peynir, öğlen pilav tavuk vs gibi bir yemek programı söylermisiniz? Göbek bölgemdeki yağlardan kurtulmak istiyorum?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumları okuyunca çok güldüm maalesef ülkemizde çoğu insan birşey hakkında tam. bilgi sahibi olmadan insanlara bilgi vermeye çalışıyor.

Fotoğraftaki arkadaş musabik bir sporcu bu işe yıllarını vermiş biri bu musabik sporcular steroid ve benzeri ilaçları ( growht hormunu, insulin hatta synthol gibi) kullanıyorlar tabi bu sporcuya gore değişiyor boyle olmaniz icin bu arkadasin gectigi yollardan gecmelisiniz siz bu işe daha yeni baslamissiniz öncelikle. belirli müddet kilonuza oranla karbonhidrat , protein, vitamin ve minerallerinizi almalisiniz tabikide güzel bir dinlenme , beslenme ve çalışma programıyla birlikte önce yapmanız gereken bu daha sonraki dönemler seviyeniz arttıkça salon hocalarıniz size yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• aşı vuruyor bunlar. önce göbeğindeki yapı eriteceksin mekik çek.
    sonra hergün güzel bir sabah kahvaltısı kahvaltıda beyaz renk yiyeceklerin olmasına dikkat et peynir süt beyaz yumurta gibi.

öglye kadar 1 adet meyve. ögle yemegi ağır olacak tavuk pilav balık vs. ögle arası bir adet meyve akşam da istersen protein ağırlı sebze yemeklerinden ye araştır. gece yatmadan bir bardak süt.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler dostum aradığım buna yakın bir cevaptı

• Dostum çalıştıgın spor salonundaki hocana sor bunları o sana güzel bir program hazırlar yahu:)

0|0
    0|0
  • sergi constance kendisi.
    beslenme bu işin olmazsa olmazı fakat bu kişi illegal yollardan ilerliyor. sen başkasıyla değilde kendinle yarışmalısın. yağlanmayı çözmen için karbonhidratı azalt protein arttır ve bol bol su iç.

1|0
    0|0
    • Başkasıyla yarışmak değilde karın kaslarım çıksın istiyorum artık bu adam gibi,4 aydır spor yapıyorum 1.80 boyum 80 de kilom ama göbek çevrem yağlı ya :-(

• şeker kes. kızartma ve yağlı butun gıdalar kes. abur cuburun tamamını kes. ogunlerın sık ve az olsun. 5 - 6 ogun.
      haftada 3 gün interval kardiyo 4 gun agırlık calısması yap. sonrada keyfıne bak

• Birader.. şekerden hamur işlerinden ve gazlı içeceklerden olabildiğince uzak durmaya çalış. fast food dediğimiz yiyecek grubunuda tamamen hayatından çıkarmalısın. doğal şeylerle beslenmeye çalış..

0|0
    0|0
  • Bogazdan kesmeyeceksin. Sadece cok yuru, spor yap

0|0
    1|0
  • Göbekteki yağlardan kurtulmak için çok salata yemelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...