Gainer kullanmak zorunda mıyım?

183 boy 73 kiloyum. Zayıf değilim ama normalin biraz altındayım. Hergun 500 gram tavuk tuketiyorum düzenli antreman + bca+ glutamin alıyorum. Gainer kullanmak zorunda mıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir gerek yok kilo ama kilo almak istiyosan kendin evde kilo aldici karisimlar yaman gerek gainerler bir iseyaramiyor bosapara verirsin youtbe bir sru kilo aldirci shake ler var onlardan kendine uygun olani secersin her gun yapar icersin emin ol cok daha fazla faydasini gorursun k. g

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yav şu gainer kullananları anlayamıyorum sen zaten yemeklerin hepsinde karbonhidrat alıyorsun fazla fazla ne gerek var sen protein tozu, bcaa, glutamin al sana yeter.

0|0
    0|0
    • Çok sağol usta moral oldu eyvallah

• Enerji falan sıkıntım yok. Herşeyin farkındayım. Tek problem hoca falan gainer kakalamanın derdinde. Gainer dan nefret ediyorum. Herkes para için yırtınıyor arkadaş zorunda mıyım ya

• Kardeşim sadece glutamin kullansan bile yeter diğerlerine ihtiyac yok bence. Ben 2011den beri yapıyorum.

• hcbisey kullanmak zorunda degilsin gainer bile ben hayatimda agzima almadim ne protein tozu ne baska bsey tadini bilmem onlarin boy 1.90 kilo 77 yag oranim olmadigi icin 85 kilo duruyorum baslamadan once boy 1.89 kilo 54 dü

0|0
    0|0
    • Helal olsun ne zamandır yapıyorsun

• Takibe aldım seni dostum.. O kadar kiloyu nasıl aldın? Çok büyük değişim be

• burada oldugunda sole yardimci oluyum krdsm

Yükleniyor...