Bir şeye üzüldüğünüzde ya da sinirlendiğinizde mideniz ağrıyıp bununla birlikte baş ağrınız oluyor mu?

Birşeye üzüldüğünüzde ya da sinirlendiğinizde miğdeniz ağrıyıp bununla birlikte baş ağrınız oluyor mu?

0|0
1916

En İyi Kız Görüşü

• ohara evet :( en iyisi bir ağrı kesici alıp uyumaktır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Kişiye göre değişmekle birlikte stres, aşırı agresiflik ve üzüntüye bağlı olarak bahsettiğiniz problemleri yaşayabilirsiniz. Örnek olarak annemi verebilirim.

0|0
    0|0
  • Birisine sinirlendiğimde büyük ihtimalle patlarım, patlayamayacam birisi ise; yada şartlar onu gerektiriyorsa, yani o kadar sinirliyım ama yapacak bir şey gelmiyorsa boğazıma birşey tıkanır ve direkt kilitlenir kalırım.O an o kadar sakin kanlı bir hal gelirki, düşünce kapasıtem artıp, ne yapabılırm diye düşünürüm. tabii bu süre içinde ne konuşurm nede bir hareket ve artık otomatıkmen bır sıgara yakıp, içmeye başlarım, 2 kere ceza yedım bundan...

0|0
    0|0
  • Şu an dayak yemiş gibi her yerim ağrıyor. Acım ama canım birşey yemek istemiyor. Midem kaskatı ve uyumak istiyorum sanki.. Demek ki dediğin şeyler bende de oluyor.

1|0
    0|0
  • Midemle çok sıkıntım yok ama bende de şiddetiyle doğru orantılı olarak baş ağrısı oluyor.

0|0
    0|0
  • evet oluyo

0|0
    0|0
  • insanoğlunda beyinden sonra

en fazla sinir midedeymiş

o yüzden tabii ki etkileniyor

0|0
    0|0
  • Çok şidetli basım ağrıyor.

0|0
    0|0
  • yok genelde yuksek ses sıddet egılımı kırıp dokmek tarzında daha cok

0|0
    0|0
  • offf sinirlendiğimde hele hele bi iki saat sonrasında o baş ağrısı nasıl dayanılmaz oluyor alıp parçalamak istiyorum

0|0
    0|0
  • genellikle bende stresten olur o mideye ordan başa vurur

0|0
    0|0
  • bende miğde bulantısı oluyo kafam bozuk olduğu zaman

0|0
    0|0
  • oluyo evet stresli oldugumda midem ağrır genelde nadiren burun kanamasıda olur bende

0|0
    0|0
  • yok valla ani kalktıgmda bir başım döner 5 sn gecer allaha sukur iyim o konularda

0|0
    0|0
  • sadece midem ağrıyor stres,üzüntü durumlarında

0|0
    0|0
  • hayır olmuyor

0|0
    0|0
  • birşeye uzuldugumde yada birinin bana bagırmasıyla azcık gözlerım doluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• evet özellikle öğrencilerime bağırınca yoruluyorum başım ağrıyor. kişisel sebeplerim olunca midem ağrıyor

1|2
    0|0
  • Takarsam birşeye uyuyamam bile.. .s ağrı ne kelime uçuk vs. vs. yüzüm mayın yarlası gibi olur.. Ama kısa sürüyor Allah'tan :)

0|0
    0|0
  • Midende ülser olabilir çok fazla üzüntü stres yasamanın ardından bir süre sonra ülsere çevirir durum ama başındaki ağrı normaldir damarlardaki dolaşım da aynı şekilde etkilenir üsüntüden damarlarda daralma olur biz üzülünce büzüşürler dolaşan kan da normal damarlarımızın ideal kalınlığına göredir bu sefer baskı yapar kan o daralmada sığamadığı için.

0|0
    0|0
  • üzüldüğüne vücut gerilir ve bundan en etkilenen bölümlerin başında baş ve mide gelir zaten. en iyisi üzülmek yerine üzüntüyü geçirmek için çare aramak.

0|0
    0|0
  • anında iştahım kesiliyor ama ben hala hızla yemek yemeğe devam ediyorum!

0|0
    0|0
  • Sadece başım ağrıyor.

0|0
    0|0
  • daha çok başım ağrır

0|0
    0|0
  • Evet feci bir baş ağrısı bulantı gidi bir mide hali bende de oluyor :(

0|0
    0|0
  • evet bana çok olur

0|0
    0|0
  • benim zaamn zmn oluyo :(

0|0
    0|0
  • Genelde oluyor.

0|0
    0|0
  • evet.özellikle midem çok kötü oluyor

0|0
    0|0
  • iştahszlık mide bulantısı :/

0|0
    0|0
  • Sinir mideye vuruyor mide de ağrıyor :/

0|0
    0|0
  • evet mideme vurur

0|0
    0|0
  • baş ağrısı mide bulantısı ve ışığa tahammülsüzlük.

0|0
    0|0
  • migrennnn stayla.

0|0
    0|0
  • Evet hatta benim burnum bile kaniyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...