Ne kadar fanatiksiniz?

beyler bayanlar hangi takımlısınız ve fanatiklil derceniz hastalık derecesinde mi ve bundan memnun musunuz hayatınızı nasıl etkiliyor?

0|0
23|47

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Şimdi bu konuda birşeyler söylemek istiyorum. Bu benim fikrim,kimseye ekmek atan yok. Genel konuşuyorum. Ben anlamıyorum abi,tamam takım tutarsın onu yaparsın edersin de, Bir takımı hayatın yapmak ne demek? Benim çok arkadaşım var, sabah fenerbahçe aksam fenerbahçe. bitane durumunda fenerbahçe olmasın, kafamı kırıcam. Her maça gitmeler, etmeler.

abi tamam maç güzel birşey, takım tutmakta. bende fenerbahçeliyim. izlerim maclarını fırsat buldukça ama bana faydası ne? Destekliyorsun, 1 kere gıdersn 2 kere gıdersn, hayatın yapmanın ne anlamı var? Hayat ondan mı ıbaret abi. İşini al, mesleğini kur, ne bilim yap birşeyler. Boş gezenin boş kahyası gibi o ne.

Kısaca; Bana faydası olmayan klise papazı sikeyim. açık ve net.

0|0
    0|0
  • övünmek gibi olmasın Galatasaraylıyım...

eskiden daha fanatiktim

kuşlar şikeci çıktığından beri hevesim kaçtı :)

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|2
    0|1
  • fenerbahçeliyim

fanatikliğe gelince yaşım itibarıyla fanatiklik olaylarını aştım

futbol severim ben

önce feneri severim sonra futbolu .tüm takım ve güzellikleriyle

1|1
    0|1
  • Teyze?

Neyse BJK ayrıcalıktır dedim !

1|0
    1|0
  • GALATASARAY holiganıyım.İlk maçıma 98'de Samiyen'de ac milan maçına 5 yaşımda gittim.13 yaşında pankartları stada erkenden gelip asıyordum.Yeni açıktaydım bir anlık dalgınlıkla düşsen kafan patlar.14 yaşında statta ki 6 davulcudan biriydim.Bu arada Türkiye'de ki en genç deplasmanlara sürekli giden adamlardan biriydim;bursa,diyarbakır,saraçoğlu,inönü,eskişehir YÜZE yakın deplasmana gittim.Burhanfelekte erkek kadın voleybola,karşıya baskete,yine burhanfelekte su topu maçlarına bile gittim.Deplasmanlara gitmeden stadın önünde uyuyordum.Sabah pastaneden yeni çıkmış poğaçaları yiyip,büyük kapalının kapılarını açıyorduk ve davulları alıp otobüs sabah 7'de bizi almaya gelince otobüse koyup yola çıkıyorduk.Hayatımı adadım,2010'da boğayı tek başıma,erenköy minibüs yolunda ki feneriumu'u tek başıma bastım.2011'de burhanfelekte 15 kişiyle 30 kişiyi yokuş yukarı karşı dövdüğümüz zaman ki namımı kimse unutmaz.Saraçoğlunda polis odaları kapattı nefes alamadık,çıkamazsınız maç bitmeden dediler,70 kişi 300 metrekarelik yere koydular yoksa 2,500 kişi bir anda inerse aniden çıkamazdık yavaş yavaş çıkartıyorlardı oda da nefes alamadık duvarı kırdık videoya çektim polis çekme dedim çektim jop vurdular yüzlerce böyle olayım var.Tuzcuoğlu köprüsünden fener-GALATASARAY MAÇINA ATKIMLA GİTTİM.OTOBÜS PARASINI KARIYLA YEDİĞİMİZ İÇİN 4 KM YOL YÜRÜYEREK E-5'İN KENARINDAN YÜRÜDÜM POLİSLER BİLE MANYAK MISIN DİYORDU EVET BEN MANYAĞIM.UĞRUNDA ÖLÜRÜZ,ÖLDÜRÜRÜZ.ultrAslan

0|0
    0|0
  • YokLuğun cehennemin diğer adıdır "Beşiktaş" diyecek kadar

0|0
    0|0
  • Tabi ki Fenerbahçeliyim 3 Temmuzdan sonra takımıma destek olabilmek için aylık 8 liradan Fenerbahçe dergisine abone oldum, 30 TL sına taraftar kart çıkardım, 3 adet farklı forma aldım (tanesi 100 lira), halı saha maçlarında giyebilmek için bir tane şort aldım, anahtarlık ve 2 kravat aldım Ayrıca 5 kişiyi daha Fenerbahçe dergisine abone ettim, doğum yapan kız kardeşimin oğlu için Feneriumdan 6 Aylık ve 12 aylık çocuk takımları aldım. 2 farklı arkadaşımın kafasına vura vura forma almasını sağladım, felan filan ( daha saysam çok şey çıkar). Fanatik miyim sence?

0|0
    1|1
    • sürekli maddiyattan bahsetmişsin peki manevi şeyler ? neler verdin manevi anlamda ? parasal olaylarda güzel katkı takımın için ama soyut şeyler ? bence fanatik değilsin.

• Gece gece beni hiç tanımayan biri olarak tutup bana fanatik değilsin dedin ya helal, fanatik olmam için ne yapam gerekiyor onu söylermisin?

• Allah aşkı için cevap atarmısın?

• ben bu hastalığa 1981 yılının karlı bir ocak ayında yakalandım...hava gerçekten çok soğuktu ama stad kapılarında kuyruk vardı stad ful dolmuştu...anlayamamıştım etrafıma çok tuhaf gözlerle bakıyordum ne içindi bukadar çile...ama sonra onları gördüm... çubuklu formalar içinde sahaya çıkıyorlardı insanlar kendilerinden geçmiş bir şekilde alkışlıyor bağırıyorlardı...ogün vuruldum bende aşık oldum bu renklere...hangi takım olabilir bu?

0|2
    0|2
  • anlatılamz bı duygu cok derınlerde cok guclu bı bağ var renklerı sankı ıcıme ıslemıs sarı kırmızı kanımda sankı ne olursa olsun degısmeyecek duygular GALATASARAY derken tuylerım dıken dıken oyle gurur verıcı oylesıne buyuk bı sevda eger AŞK yazılan şiirler okunan şarkılar kadarsa bu aşktanda büyük tarıf edemıyorum kendıme en buyuk heyecanım en buyuk sevıncım en buyuk gururum GALATASARAY

1|0
    0|0
  • Hiçbir takımı tutmuyorum. Hobi olarak takım tutatana lafım yok ama şu fanatikler hakikaten ruh hastaları ( hatta bu lafın ustune ' EVET RUH HASTASIYIZ' diyip ölümüne fener cimbom bjk diyip her maç sokaklarda terör estirebilirler. İşsiz güçsüz ne kadar boş çapulcu adam varsa gidip stadlarda takım destekliyor ( bağırmaktan maç bile izlemiyorlar ) . Renklere bu kadar mı karşıyım peki? Hayır. Takım tutmasam bile en antipatik en itici takım olan fenerbahçe formasını seks yaparken karşı cinse giydirmek isterim. Kusura bakma . Sordun cevabını verdik. ( yok fb cumhurıyetıymıs yok bilmemneymiş )

0|0
    0|0
  • Her zaman Galatasaray.

80lerin sonu, 90ların başı sabahlamalardan tesis basmaya, maçka parkı mecidiyeköy spor sergi çatışmalarına kadar hepsine bulaştıktan sonra herhalde ergenlikten çıkıp kendimizi fanatiklikten kurtardık. Hala maça gidiyorum, kombinem var, her sene 1-2 forma alırım. Ama burda yazan bir insan bile benim için Galatasaraydan değerlidir.

Takım; yaşamımızda sadece bir hobi, eğlence, sığınacak birşey.

Kimseyi fenerli, beşiktaşlı diye kırmam.

0|0
    0|0
  • beşiktaş 100 yıl onuruna kolumda kartal dövmesi bile yaptırmıştım. ama artık izlemiyorum hatta kim oynuyo bilmiyorum bile futbola olan ilgim sıfıra yaklaştı.

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum. İster spor ister başka konu olsun fanatik insanlardan hoşlanmam ve uzak tutarım kendime. Bir şeyi fazla tutanın bir yerlerde çok çok ciddi bir eksi yönü vardır bunu unutmayın.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım fanatik değilim lakin takımıma bağlıyım Beşiktaşım oleeeeee

0|1
    0|0
  • 2 yıl önce fanatiktim heyecanımı kaybettim artık fanatik falan değilim maç bile seyretmiyorum...

1|0
    0|0
  • ben askıma fanatıgım olumune heemde

1|0
    0|0
  • pek etklemiyor ama iddaa oynaıom oynarsam tutarsa o takımlar değerli olur benim için

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım futboldan zerre anlamam desem yalan olmaz :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray...kombinem var..

gitmediğim zamanlar renkdaşlarımla paylaşabilirim :)

2|1
    0|0
  • FENERBAHÇE ,severım takımımı.

0|2
    0|0
  • galatasaraylıyım ama aşırı fanatik değilim

0|0
    0|0
  • futboldan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Sevgilim düşünsene seni fenerbahçem kadar çok sevdiğimi. Çok hayal kurdun tamam yeter sevgilim.

0|2
    0|0
  • şereftir seni sevmek senle ağlayıp gülmek GALATASARAY SEVGİSİ sonsuza dek sürecek yetmiyor ki stadlar kalbimiz hep seninle çarpar layıksın bu sevgiye ŞanLI GALATASARAY...

0|0
    0|1
  • fanatiktim futbolla yatar kalkardım şike sürecinden sonra uyutulduğumu anladım ve artık o kadar değilim

0|0
    0|0
  • TÜRK TAKIMLARINDAN FENERBAHÇE SONSUZADEK! FENERİUM DİYOM!

AMA AZARBAYCANDA GENEL OLARAK EN ÇOK TUTULAN TAKIM GALATASARAYdır

0|0
    0|0
  • galatasaray-fanatiklik derecem 10 üzerinden 6

futbolu severim ama takım tutmak biraz saçma geliyor. yine de böyle büyümüşüm kopamıyorum :D

0|0
    0|0
  • valla kimi zaman değişiyor bi bakıyorsun çok fanatiği bi bakıyorsun maçla alakam olmuyo zamana bağlı :) kara kartal oley :D

0|0
    0|0
  • Koluma boydan boya BEŞİKTAŞ yazdıracak kadar fanatiğim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 23

• galatasarylıyım maçları takip ederim izlemeyi de severim . ama taşkınlık derecesinde fanatiklik yok sevgi ve ilgi sadece

1|1
    0|0
  • Beşiktalıyım,hastalık derecesinde değil ama takımımın maçlarıyla ilgilenirim,takımıma laf söyletmem.

1|0
    0|0
  • Çok koyu Fenerbahçeliyim gol attığımızdada yediğimizdede futbolcumuz sakatlığında bile oturur ağlarım . her maçı izlerim .Fenerbahçe için ölürüm . Yaşam stilim bu . yeterli mi :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim.

1|1
    0|1
  • Beşiktaşlıyım ama deli bir fanatik değilim

2|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyız evel allah anadan doğma kendimi bildim bileli hayatım Siyah Beyaz ne döndüm ne başka birşey yıllardır her maçını izlerim kız başıma ne kavgalara girdim ne dayaklar yedik-attık karakollardan toplandık maçlarını izlemek uğruna nelerimizden vazgeçmedik ki bi forma alabilmek için gece gündüz çalıştık seslerimiz kısıldı 1 2 hafta konuşamadık kulaklarığımız sağır oldu 2 hafta duyamadık kombine alabilmek için kendimizi parçaladık yeri geldi sevgilimizi terkettik yeri geldi arkadaşımız ektik maça gittik her an her yerde her şekilde destekledik takımımızı vs vs vs vs ! Feda dedik biz Feda Kartala herşey FEDA!

0|0
    0|0
  • 1907'Liyim..

0|0
    0|0
  • ne cok ne az ama takimima gönülden bagliyim renklerine taraftarina Kartala asigim seviyorum :)

0|0
    0|0
  • hiç denecek kadar..

1|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama çok fanatik değilim

0|1
    0|0
  • ölümüne Fenerbahçeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım, Fanatiğim ama hastalık derecesinde değil.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım eskisi gib fanatik değilim..

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve birgün sağlığımı kaybedersem bu Galatasaray maçı yüzünden olucaktır diye düşünüyorum.Ama ondan gelicek dert basımız gözümüz üstünedir :) Şampiyon sevda'mm Galatasaray... İnadına UltrAslan !

0|0
    0|0
  • GalataSaray tabi kiii :))) Valla yenildiği zaman ağladığım günleri bilirim.

0|2
    0|1
  • fenerbahceliyim her maci takip ederim haberleri takip ederim fanatik sayilirmiyim sanirim evet biraz :)

0|0
    1|0
  • hiç fanatik değilim :)

0|0
    0|0
  • GALATASARAY'A aşığımmmmm ! diyim sen anla :D

0|0
    0|0
  • anladğn kadar fazlası zarar :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe. Hastalık derecesinde fanatik değilim.

0|0
    0|0
  • alakam yok fanatizmle

0|0
    0|0
  • yensede yenilsede kalbim onunla BEŞİKTAŞ!

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim takım tutayım da nolursan ölsün diye değil hastalık piskopatlık derecesinde bağımlısıyım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...