Kendinizi en talihsiz hissettiğiniz an nedir?

Geçen gün gratise gittim 60-Tl lik ıvır zıvır bişiler aldım tabi ben 60 tel olcağını bilmiyordum :) kasada iade etmedim paşa paşa ödedim tabi ertesi gün kapısından geçiyorum baktım bütün ürünler %50 indirim diyor, arabayı nasıl çektim sağa nasıl içeri girdim bilmiyorum bir bakarım ki benim 60TL ye aldığım ürünlerin hepsinin toplamı gerçekten 30 Tl :((

İşte o an hayatımın en bahtsiz hissediğim anıydı..

Bir insan 12 saat içinde nasıl kazıklanırın hikayesi bu resmen..

Sizin var mı böyle bahtsızlık hikayeleriniz?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• aklıma tek gelen yatırmadığım şans topu kuponuna 117 bin tl nin çıktığını görmekti :((( sorunlarımın % 80 nini çözerdi bu rakam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Serbest piyasa ekonomisinde kurallardan birisi de piyasa da ki tüm tüketiciler piyasa hakkında TAM bilgi sahibidir der.. ;) pratik de böylemi ? aslaaaaa o yuzden kazık yemeye devam.. :)

0|0
    0|0
  • ya bazen bardan karı kaldırıyorum

benim eve gidiyorum sevişiyoruz falan sonra şimdi uyuyoruz vs. sabah kalktığımda bencil sadece kendini düşünen ve tüm yorganı üstüne çekip sabaha kadar donmamı sağlayan kadınlara denk gelmiyor muyum

işte o an çok şanssız/talihsiz olduğumu hissettiriyorum

hayır misal geçen ki fıstık arkadaş bu yaptığın yenilir yutulur dğeil

hayır o parmak ısırtan seks maharetlerini üstün performansını ne yapayım ben ya

tüm güzellikleri aldın gittin.

0|0
    0|0
  • bikere bayağı oluyo sarıyerde balık tutmaya gitmistik neyse dönüyoruz tam baltalimanı tarafındayız seyir halındeyım baktım bikaç araç ters seride girdi ileriyo sonra normal seride geçıyo dedım ulan bende takılım yoksa beklıyoruz trafık neyse bi girdim peslerınden tak 5 dk sonra polıs baktım gel gel diyo dedım hay kafama s.çm normal yol varken b..k var dimi girdin ters seride sonra yedık cezayı oturduk asasğı bidaha da ne ters seride girerim ne emnıyet seridine

0|0
    0|0
  • evlat acısı gibdir o hiss bilmez miyim.. nerelere gidem bennnn :D emek emek para biriktirirsin alırsın ertesi gün %15 indirim der o bile koyar adama :=)

0|0
    0|0
  • 30 tl yi düşürüp kaybetsem hiç takmam

ama böle şeylerede kendimi enayi gibi hissediorum valla

0|0
    0|0
    • Hiç sorma hemde ben öyle ihtiyacım olmayan şeylere verdim o parayı bir kaç makyaj malzemesi ıvır zırvır takı toka yani :(

• benim son komik hatırladıgım , zarar etme diil de fırsatı kaçırma idi. sürekli önünden geçtiğim bi yerde tekstil ürünlerini sokağa çıkarmış, kapatılma sebebi ile zararına satış falan yazıolardı. amaa n 3 kağıt bunlar şimdi zaman yok yarın bakarım dedim. ertesi gün oradan geçerken viinçle girişmişlerdi dükkanı yıkıolardı :) la dedim gitti ucuz kıyafetler :p

• Ha haaa cidden komikmiş :)

• nan bu kadar üzüldüğünü duysa al nan şu 30 tl nı derler vala hehehehe

0|0
    0|0
  • hehehe ole şeylerı hiiiç takmam paraya değer vermeyın bea boşverın hehehe

0|0
    0|0
    • niye yaa 30 tl me gider kardeşime bişi alırdım birine bi hediye alırdım 12 saatçik farkla yaa :((

• gene al alma dıyen mı var hehehe

• Nalet olsun ya seninde araban var.Ben demez miyim anne benim niye arabam yok ,bana niye araba almıyorsun :)

0|0
    0|0
  • "Bir insan 12 saat içinde nasıl kazıklanırın hikayesi bu resmen.."

:D:D

Vee yok olmadı daha.Çok şanslıyımdır.

0|0
    0|0
  • benzer olay sezon başında gömleğe 80 lira verip sezon sonu 30 tl ye indiğini görmem

0|0
    0|0

• hahahaha

bana da çok kutup ayısı denk gelir.

0|0
    0|0
  • İade almıyorlarmı.

0|0
    0|0
  • bende de parfüm de olmuştu öyle birşey insana koyuyor :))

0|0
    0|0
  • Bi markadan, bi fiyata cuzdan almistim. 1ay sonra %20 indirimde gordum. Dudagimi buktum... "Neyse." Dedim

0|0
    0|0
    • Senin %20 benim ki %50 neyse Allahtan rakam büyük diil :S

• Gizliye kapatmasaydin daha rahat yazabilirdim. Vatan sagolsun =(

• Aman utanacak ne var onda :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok bebeğim be :)) biliyorum ki indirime girecek ve en az % 50-60 fiyatları düşecek .

Daha beni kandıracak tezgahtar anasının portalından çıkmadı :))

0|0
    0|0
  • Bil ve fethette tam kale patlatıcakken internet donmuyor mu off off :S

0|0
    0|0
    • hııı bende aynı duyguyu telefondan yazdığım cevaplarda yaşıyorum :S

• evet yasadım ve kasiyere dogru yürüyüp indirim için benim alışverişimi mi beklemiştiniz dedim kız öyle melül melül baktı bende hüsranla çıktım yanılmyorsam 76 tl lık bi alışveriş yapmıstım bende..seni anlayabiliyorum:)

0|0
    0|0
  • Mecidiyeköydeydik arkadaşımla 2 ay önce. İlk yardım kursundan eve donecektik. Kurs yerini ararken çok yorulmuştuk. Otobüs duraklarını arayalım derken, aşağı yukarı iyice bittik. Sonra otobüs durağını buldukl, sora sora. Bi baktık,93m yanımızdan geçiyor. Arkadaşla birbirimize baktık sonra otobüse baktık. Koşalım mı? Koşmayalım mı? dercesine.

93M arkasında gözü yaşlı iki kız bıraktı. :(

0|0
    0|0
  • Biletimi aldim evime gidecegim. Ertesi gun seminer oldugunu ogrendim ve evime gidemedim tabi.

Hayallerim yikildi. :(

0|0
    0|0
  • var:(( 65 liraya aldığım kitabı 20 tl ye gördüm.. küçüktüm ama ozmnlar artık akıllandım:))

0|0
    0|0
  • Nasip kısmet ama acıtmıstır hani :D

0|0
    0|0
    • Acıtmak ne kelime kan ağladım gözlerim doldu dizlerimin üstüne çöktüm mağazanın ortasında neden ben diye pöykürdüm :D

Yükleniyor...