Eşin yatağını ayırması durumunda ne yapmalı?

Yaklaşık birkaç yıllık evliyiz eşim iş arkadaşlarını eve davet edecekti kabul ettim fakat onlara çay kahve degil alkol ikram etmek istiyor bense bu şekilde bir davet istemiyorum evimizde sadece özel günlerde ikimiz alkol alıyoruz o eğlencesine olacak diye çok ısrarcı bana pek hayırlı gelmiyor düzgünce acıkladım hoş olmayacagını dışarda yapabilecegini ama benim alkol olan bir ortama katılmayacagımı belirttim çıldırdı resmen yatagını ayırdı bosanmaktan bile bahsetti siz ne düşünürsünüz bu durumda ?napayım ben ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar 2 gün ayrı yattık ve o hiç yokmuş gibi davrandım 3. gün beni anladıgını söyledi sanırım jeton geç düştü onu birdaha bu tarz durumları tekrarlamaması için uyardım ve konuyu kapattık .. teşekkür ediyorum tüm yorumlarınız için bana yol gösterdiginiz için

0|1
32|84

En İyi Erkek Görüşü

• Belki kocana göre yanlış yapıyorsun ama emin ol Allah'ın izninde doğrusunu yapiyorsun... İyi bir imtihan bu senin için unutma! Bu şekilde devam et ve bu sınavdan alninin akiyla ayril.

4|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 83

• Bütün arkadaşları kadın da erkek de olsa içkili ortama asla eşimi sokmam. Karı koca bile gelseler nazikçe karşı çıkarım. Eşimle başbaşa içki de içilir her bişey yapılır. İçkiden sonra senin karın da ne güzelmiş derse birisi bunun sonu ne olacak?

Müslümansak kıskançsak burda erkekliğimizi göstermeliyiz. Kadını dövüp öldürmeyle değil. Haklısın sonuna kadar. Eşin bu kafayı değiştirsin

4|1
    0|0
    • Allah razı olsun böyle düşünüyorsan :)

• Önemli olan ortak noktada bulusmak. Mesela ben agnostikim, asırı kıskanc degilim ama arkadas ortamında birisi sevgilime öyle bir sey dese herhalde öldürene kadar döverim. Ki simdiye kadar 1-2 arkadasım haricinde kimseye sevgilimden bahsetmem. Hele karısınla sevgilisinle yasadıklarını diger erkeklere ballandıra ballandıra anlatanların agzına vuracaksın +1 de benden

• Bana bu yorumu yaptıran zaten islam ahlakı. eğer o olmasa neyin önemi olurdu ki? Ruslarda kızın ailesinden kızı gezmeye çıkarırsın babası ise senden rica eder: Kızıma her şeyi yapabilirsin ama sakın oral yaptırma. O da kültür bu da kültür. Sen iyiyi seçecek olansın.

• Bahsettiğiniz ortamda sadece erkeklerin olacak olması ve sizin tek bayan olacak olmanız sizi huzursuz edecektir, özellikle içkili bir ortamda. Partnerinize bu durumu açıklayın, bunun yakışık almayacağını belirtin. Düzgün bir şekilde izah ederseniz, sizi anlayacağını düşünüyorum...

2|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonraki hayatın zor geçebilir ancak ona uyarak devam edeceğin hayatın konusunda da endişelerim var,böyle bir şeyi hadi diyelim tektlif etti onların eşlerinin de olduğu bir görüşme diyelim sen cevabını verdikten sonraki ısrarcı tepkisine doğru değil demek bile hafif gelir hele birde yatağını ayıracak derecede bence kabul etmeyerek biraz daha sabret, kendine umulur ki çeki düzen verir.Vermesse yolun açık olsun umarım çocuk yoktur

2|0
    0|0
    • teşekkür ediyorum fikirlerin için evet 4 yıla yakın bir süredir evliyiz emin olmadan cocuk yapmak istemedim..

• Hakkında hayırlısı olsun

• "Allah içkiye, onu içene, dağıtana, satana, satın alana, üzümünü sıkana [îmal edene], kendisi için sıktırana, taşıyana ve kendisine taşınana ve parasını yiyene lânet etsin." (Tirmizi, Büyû: 58)

5|1
    0|4
    • Ne alakası var lan konuyla yobaz ?

• lan lale sende okuyup.anlama.kitligimi.var davette icki ikram edilecek diyor. iceni birak ikram edecekmis icki basli basina haram bu icki ile muhatap olan 9 sinif lanet edilmistir hadis bu ap.acik isine gelmediginde yobazmi olduk lavuk adam ol biraz konusturma.beni

• yanlış anlamayın ama ben bu tür insanları anlayamıyorum

evli bir insan neden evine erkek arkadaşlarını davet eder

çok yakışıksız bir durum

gitsin dışarıda eylensin

bana kalsa hiç beklemem anında boşardım

yazını okuduktan sonra çok sinirlendim

kusura bakmayın arkadaşlar

3|0
    0|0
  • Çarp ağzına iki tane, kendine gelsin.

3|1
    0|0
  • haklı olan sensin.alkolün etkisiyle o çok sevdiği arkadaşlarının ne hale geleceğini tahmin etmeli

2|0
    0|0
  • Bence sen haklısın...Ne işi var o kadar erkeğin içki aleminde evde...Bence eşin cocukca davranıyor...

3|0
    0|0
  • farklı bir planı vardır belki. veya söz vermiştir. sözünden dönemiyordur. konusarak kaygılarını belirt buna ragmen vazgecmiyorsa buyursun dediği olsun. olacaklardan sonra sen de net kararını verirsin.

0|0
    1|0
    • niye ben doğru gittigim yoldan döneyim arkadaşım kendi yerine bir koy daha önce kimseyi içirmemişim ben o evde neden elalemin adamı karısı çocugu gelsin sabahlara kadar içsin boş muhabbet yapsın?

• Bencil siniz, biraz karsi taraf da dusunun...

• nasıl ? biraz daha acıklarmısın ?

• ne var katılsan aralarına? eşin seni kötü duruma düşürür mü hiç? güvenmediği arkadaşlarını getirir mi eve?

0|0
    3|0
  • istediğin gibi sonuçlanmasına sevindim

1|0
    0|0
  • Alkol delikanlıyı bozar içen var içen var şişede durduğu gibi durmaz bu zıkkım herkesin arkadaşı da dürüst namus abidesi değil eşleriyle çaya muhabbete gelen istisna olan arkadaşlar dışında ki bir durum bu bunu da yorumları beğenmeyen işine gelmeyenlere gönderme olarak yorumluyorum

0|0
    0|0
  • şaka mı hangi zamanda yaşıyor kocan bilmiyorum ama sen doğru olanı yapmışsın isterse boşansın senden ya çok affedersin oha yani eve iş arkadaşları bırak iş arkadaşlarını ne arkadaşı olursa olsun birde alkol yuh yani sen doğru olanı yapıyorsun tavrını sürdür katı ol bence

0|0
    0|0
  • :/ Nasıl insanlar varya ben eşin bir kere düşünmesi lazım bunlarla birlikte içki içerseksek sarhoş olucaz kesin he hanımda evde, bende sarhoş olacağım ya arkadaşlarım hanımıma bişey yapmaya kalkarsa diye en başta düşünüp ona göre karar vermesi lazım ki bu kararın tek cevabı var "Hayır Asla Evde Eşim Ve Benden Başkası İçki İçemez ".. Diye düşünüp arkadaşlarına durumu iza etmesi lazım..

0|0
    0|0
  • boşan la öyle basite alıyosa seni

3|0
    0|0
  • dogru olan sensin adama bak yaw resmen sapsal ya

2|1
    0|0
  • ooooooldu güzelim oOooldu . Başka Cinsellik işinede girseymiş . Bu devirde kim güvenir bu kadar iş arkadaşına . Bunu benim ailem çekti Zamanı vaktiyle bizim peder efendide getirirdi genç kızları var umursamazdı içerlerdi cart curt . En sonunda Aralarından birini şamar manyağı yaptım Değil eve gelmek Evin önünden geçmediler. Boşa demeyeceğim o zor iş ama adam olması hakkında uyarı çekmen şart. baktın Olmuyo yol ver.

1|0
    0|0
  • boşanma avukatı ara

1|0
    0|0
  • HIMMM romantik bir akşam planla...ikiniz olacağı ama evde...gecenin mutlu sonla noktalısın aklını başından al tüm dişiliğini kullan hatta o karşı çıktığın içkiyide kendi ellerinle ikram et...sonrası sana kalmış..evlilik bir kadeh içkiyle yıkılırmıymış yahu...

0|0
    1|0
  • sen sonuna kadar haklısın kardeşim eşin de sonuna kadar haksız.. alkollü bi ortamda senin ne işin var? bunu senden talep etmesi çok yanlış.. onun arkadaşları evdeyken içince sana hangi gözle bakacaklar belli değil.. eşin bundan zevk mi alacak? sen taviz verme, bırak boşanırsa boşansın, öyle adam piyasada çok...

0|0
    0|0
  • Onu en hassas yerinden vurmak suretiyle bu mesele halledilebilir. Şöyle ki; eşin beyefendiye alkol alan insanların sağlıklı düşünme yetilerini bir süreliğine de olsa kaybettiklerini dolayısıyla bir anlıkta olsa kendisi dışında herhangi bir erkekten gelen bir sözün bir bakışın bir davranışın senin açından ölümle eş değer olacağını dolayısıyla bu konuda ısrarcı olmasının senin ona karşı olan büyük aşkını ve sadakatini sorgulamakla bir olduğunu söyle. Ümid ediyorum ki netice olumlu olacaktır.

0|0
    0|0
    • bunu cok kibart bir dille örneklemeden anlattım fakat benim düşüncelerimi ahlaksız buldu buyur burdan yak ! annemle paylaştım bu durumu o da çok katı baktı bu kadar tavır alıyorsa altında birşey vardır o iş 2-3 görüşmeden sonra cok baska yerlere gider dedi kaldı ki bende böyle düşünüyorum ne yapabilirim baska adamın tepkisi cok büyük cünkü bosanmaktan bahsetti ve yatak ayırdı :S

• hayır.. bosan mı diyeceksin.. adam eve arkadaşlarını getiremedi diye bosanacakmıyız S:

• Eve arkadaşlarını getirmesine izin vermediğin için seninle yatağını dahi ayıran bir beyefendiye karşı yapılabilecek en asil ve doğru davranış yolları ayırmaktır. Evet biliyorum bir bekar olarak bunu söylemem kolay. Lakin şimdi bir çözüm bulmaz isen bu duruma gelecekte seni ve doğacak çocuklarını ciddi tehlikler bekliyor demektir. Allah yardımcın olsun.

• yuh arkadaşlar.. siz ne sapık iğrenç adamlarsınız... benim evli arkadaşlarım var .. gidip evlerinde alkol alıyoruz.. sağolsun yengelerde bizi çok iyi şekilde misafir ediyor... gerçekten burada okuduklarıma üzüldüm..

1|2
    0|1
  • bu hoş bir durum değil ama o kişiler eşleri ile beraber geleceklerse cokta abest bakmamak gerekiyo. eger yalnız geleceklerse cok sakıncalı bir durum bence sen boşa eşini.

0|0
    0|0
  • arkadaşları eşleriyle gelecekse problem olmaz diğer türlü asla kabul etme tehtid ederek yaptırabileceğini sanıyor aklınca

0|0
    0|0
  • Olması gereken bu zaten. O zaman kimin eli kimin cebinde durumu olur

0|0
    0|0
  • Misafırlerde bayanda varmı yoksa durum vahim.

0|1
    0|0
  • ondan koca fılan olmaz ya arkadaslarıyla gelecekmıs ıckı ıcecekmıs zıkkımın kökünü iiçsin derim ınsan karısına ıckı servısı yaptırırmı ya nasıl toplum olduk cıktık yaa

2|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın arkadaşım. Kırk yılda bir olur onun da özel bir sebebvi verdır ve o da işten kaynaklıdır ve eşleri de vardır dediğim gibi yılda bir belki olsun öbür türlü sen haklısın bir de boşanmayla tehdit ediyor hukuk kurallarını iyi takip et boşanmadan da o zararlı çıksın tak sepeti koluna

0|0
    0|0
  • bence hiç çekinme eşinin annesini yada babasını ara durumusakince anlat ve onlardan yardım iste :) kesinliklle yardım edeceklerdir :)

1|0
    0|0
  • bu iyi bir durum değil sorunlarınıızı başkalarına paylaşmadan kendi aranızda çözerek halledin ..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 32

• o adam nasıl seviyor öyle? en basit şeyde yatağı ayırmak boşanmaktan bahsetmek ne ya? değerini kıymetini bilmiyor. silkelenmesi lazım.

1|2
    0|0
  • kesinlikle kabul etmezdim gitsin disarida zikkimlansin , bu yüzden yatagini ayirdiysa ve bosanmaktan söz ediyorsa kabul et!

icki sisede dordugu gibi durmaz icip sana bir sey yapmiyacaklari nemalum !

0|1
    0|0
  • Bosanmaktan bahsetiyse konu sadece bu olmayabilir, bu sadece mazeret olabilir. Dikkat..

3|0
    0|0
  • yuva kurmak kolay birşey değil birbirinize anlayışlı davranmalısınız. ben akıl vermek istemem ama eğer o gelecek erkek arkadaşlarının eşleride gelecekse bir problem yok diyorum. ama sadece erkek arkadaşları gelecekse o zaman ailenizin çatırdamaya başladığını belirteyim. birbirinizi yeterince tanımadan evlenmiş olmanın sonuçları bunlar.

0|1
    0|0
  • seksilikle işe başla güzel kırmızı dantellibir gecelik al ve onun yanına git ve seksi bir şekilde özür dilerim de tamam soğukluk gider :D

0|2
    4|0
  • Sapıtmış başınıza iş açacak.Alkolü hayatınızdan çıkarın o adamı da tedaviye gönderin sizi öldürür bile kontrolsüz

0|0
    0|0
  • arkadasların senden daha onemlı kolay degıl hemen bosanmak blöf yapıyor gıtsıın bosansın ozaman ... bır ınsan bısrseyı yapmak ısterse solemez uygular

0|0
    0|0
  • öylke erkeği pencereden atarım ne içkisi ya..sokmam eve...cehenneme yatak sersin orda yatsın.

3|1
    0|0
  • sabret sakin ol ve ona çoçukmuş gibi bak

1|0
    0|0
  • alkollü olabilir sonuçta misafir onlar belli bi seviyeyi aşmazlar diye düşünüyorum sen biraz inat yapmışsın ama asıl problem eşin..bu yüzden boşanmaktan bahseden bi adama yol yakınken yol verilmeli..küçük ama önemli ayrıntılar bunlar..

0|0
    0|0
  • İş arkadaşlarının arasında bayan var mı? Ne bileyim biraz abartmışsın gibi geldi. Striptiz club a gidip içmiyor ya gözünün önünde olacak.

0|1
    1|0
  • Adam hakli beyler

0|1
    4|2
  • eşleri gelmiyo mu onların ? eger gelmıyorsa senin eşinde bi tuhflık var :(

0|0
    0|0
  • senin alkolden hoşlanmadığını biliyor olmalıydı ya da senin onun alkollü davetleri sevdiğini.

1|0
    0|0
  • ikiniz de kendinize göre haklısınız. ama sen geri çekilme çünkü yaptığın yanlış bir şey yok. gerçi onun da yok. ayy bilemedim ki şimdi...

0|0
    0|0
  • bunun yüzünden bu noktaya gelmeniz tuhaf . kabul etmemekle iyi yapmışsın da mesele hala olduğu yerde duruyor . valla hiç bir yorum getiremedim . inşallah bir an evvel mantıklı düşünmeye başlar. acaba bi kaç gün evden mi gitsen kayınvalidene filan

0|0
    0|0
  • o yüzden boşanacaksa boşan gitsin

0|0
    0|0
  • bırak ıcecekse ıcsın dısarı gıtsın daha mı ıyı hergun toplarsa arkadaslarını o zaman kızarsın

0|0
    0|0
  • Gözünü korkutmak için söylemiştir öyle saçma sebepten boşanacak değil ya

0|1
    0|0
  • s*kt*rsin ya elalamin adamlarına içkimi sunacan bunun için boşayacaksa hiç durmasız

0|0
    0|0
  • Çok yüz vermişsin sen ona..

0|0
    0|0
  • ha deyince boşanılmaz ama bu adamlada yaşanılmaz geri adım atma

0|0
    0|0
  • o arkadaşların eşleride varsa tabi olabilir ama diğer türlüsü yanlış tabi bence de.

0|0
    0|0
  • zıkkımın kökü var istermisiniz dersin :/

0|0
    0|0
  • Benim evime ben varken benim istemedigim kisileri getirmesi bosanma sebebimdir.Burada is ters olmus.

0|0
    0|0
  • yuhhh bu ne biçim eş

0|0
    0|0
  • kafayı yemiş kocan bacım ..

0|0
    0|0
  • seksi ol ama ona yaklaşma ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir :D

0|0
    4|0
  • bir erkeğin karısını kendi ortamına sokmak istemesi nedir ya ne demek nasıl iğrenç bi davranış ! üstelik alkollü o meret şişede durduğu gibi durmaz napıcakmışsın katılıp ? meze mi olcak mışsın ? afedersin sinirlendim. boşa sen onu ondan önce boşa iş arkadaşlarıyla evlensin grup yapsın it.

0|0
    0|0
  • fantezi ve kadınlık yatağa geri koşan bir koca. aynı zamanda üzgün ve sevimli masum kadın taklidi ikna edici bi duruş ve kıyamama.. uygun mudur sizin için? buda olmuyorsa anasına şikayet et

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...