Volkan Demirel mi Fernandos Muslera mı?

hangi daha iyi kaleci arkadaşlar? fernando muslera mı ? volkan demirel mi ?

• Volkan Demirel
    30% (6)51% (20)44% (26)Oy Ver
  • Fernando Muslera
    70% (14)49% (19)56% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Keşke kızlara sormasaydım muslera yakışıklı diye hepsi muslera diyor :D.

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Her zaman Muslera. Ama yakışıklılığından , ama başarısından , samimiyetinden , Galatasaray'lı olmamızdan , tatlılığından... Her yönünden her zaman Muslera. Muslera'yı gösteriş için sevenler war. We be muslera 'nın tam adını sorsam;Fernando Muslera diyecek kişiler var. Biz gösteriş için değil sevdalı olduğumuz icin Galatasaray, Muslera diyoruz. Herkez kendi takımına aşık , ama biz kendi takımımıza sevdal8yız. Aşk canı sıkılınca biter ama sevda nefes bitene kadar... Bu arada bilmiyenler için söyliyim Muslera'nın tam adı;
    Nestor Fernando Muslera Micor ❤⭐⭐⭐🌟

1|0
    0|0
  • VOLKAN Demirel tabi ki;) aynı kefeye koymanız bile yanlıs.

1|3
    1|3
  • volkanda ıyı kalecı dogruya dogru ama musrelada ıyı hemde cok sempatık

0|1
    0|3
  • melooo

1|2
    1|3
  • Muslera tabiki.

Volkan demezsen evimizden aldırır. Korkuyorum :(

1|3
    1|2
  • Fernando Muslera

1|1
    0|1
  • fernando musleraaa tabiki:)

1|1
    0|1
  • Muslera. because yalarım.

0|1
    0|1
  • Muslera ve Meloslera

volkan 3. planda kaldı biraz.

1|2
    1|4
  • gülerek oyladım.B

1|0
    0|1
  • Oylar eşit farkında mısın?

0|0
    0|0
  • volkan demirel daha erkeksi. ama muslerada baby face

0|0
    1|2
  • Bu ne bicim soru VOLKAN DEMIREL BILE DIYOR MUSLERA BENDEN IYI SORU YANLIS KARDESIM FERNAANNNDOOOO MUSLERAAAA GIBISI YOK!

1|0
    0|0
  • bir fenerli olarak volkan demirel

0|0
    1|0
  • aslan volkan be hem milli kalecimizdir

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• sezon sezon değerlendirmek lazım, çok büyük farklar yok aralarında ama bence Volkan Demirel özellikle takımına duyduğu bağlılık ve hırsla biraz daha önde çünkü büyük maçlarda özellikle galatasaray derbilerinde insanüstü performanslar gösteriyor. tek başına maç kazandırabiliyor. örneğin geçen oynanan derbide 30 şut çekmemize rağmen sadece 1 gol yemişti,çok benzer bir örneği bu sene: fenerbahçe marsilya deplasmanında volkan'ın alınan 3 puanda çok ciddi katkısı vardı. 3 senedir galatasarayın kadıköyde galibiyeti kaçırmasının asıl sebebide yine volkan'dır.

0|1
    1|1
  • Volkan daha başarılı

1|3
    1|4
  • Kıyaslanamazlar bile.

Muslera...

1|1
    0|2
  • volkan demirel türk futboluna bir tepki olarak doğmuştur

2|3
    1|5
    • ben karakterinden bahsetmiyorum,kaleciliğinden bahsediyorum arkadaşım.

• salak herif hagi'yi ozaman iyi futbolcu deme tamam mı ? çirkeflikte onun üstüne adam yoktu çünkü,ben burda karakter kıyaslamasımı yaptımda böyle bi cevap veriyosun beyinsiz insan.

• yaşından belli liseli ergen oldugun seninle muhattab olmak bile hataydı mk çoluk çocuk burada yorum yapıyor gelip.

• Muslera'nın Volkan'la aynı terazide olması bile saçma

Muslera'yı karşılaştıracaksanız gidin Nuer'le, Julio Ceasar ile falan karşılaştırın

1|1
    1|2
  • Volkan Demirelin'de söylediği gibi Fernando MUSLERA kendisinden daha iyi bir kalecidir.

1|4
    1|4
    • geçen sene istatistiklere bakarak söyledi o lafı,ayrıca mütevazılık diye bişi biliyomusun sen? geçen sene istatistikler ordada muslera volkandan daha az gol yemiş diyen gsliler bu sezona bakın biraz istersinz?

• Değerlendirmeyi sezonluk yapmıyorum...farklı düşünceler elbette olacak hepimiz bir tarafız ...Musleranın kariyeri Volkandan daha iyi kanımca..bu sezona bakarsak musleranın yediği kadar kurtardıklarına bak derim..muslere takımı için bir handikap değildir bilirsin bazen volkanın saha içinde kontrolsuz oyunu ve ne yapacağını bilinmez tavırlarına zaman çbir anlam veemiyoruz bakınız milli maçlar bakınız fenerbahçe maçlarında ki hatalar..

hatasız kul olur mu olmaz...

• felipe melo

1|6
    0|5
  • fenerliyim ama volkan ın bırak muslera ile anca gs nin eski bidon kalecileri orkunlarla kıyaslarım. volkan rezalet kötü bir kaleci, karakterine falan hiç girmeyelim yani. rüştü dünyada ilk 10 daydı ama volkan türkyiede ilk ona bile bence giremez. rüştü avrupanın en iyi kalecisi seçilmiş yine de mütevazi, volkan takımına 2 şampiyonluk kaybettirmiş üstüne ş.liginde kaç hafta en kötü kaleci seçilmiş ama ben dünyada ilk üçteyim diyebiliyor. bi gitsin fenerden kurban kesecem.

0|0
    0|0
  • benceeeeeeeeeeeeee muslera

1|1
    0|2
  • volkan demirel

1|1
    0|1
  • 1-Muslera

2- Melo

3-Volkan Demirel

2|2
    1|3
  • gerek motivasyon gerek kabiliyet olarak muslera derim.

1|2
    0|4
  • VolkanDemirel

0|1
    0|1
  • Volkan Demirel kim? Süleyman Demirel'in akrabası falan mı?

Muslera iyi kaleci.

1|1
    1|2
  • Tabiki de MUSLERA :)

1|2
    1|5
  • tabiki volkan onun gıbı takımı kenetleyen bırı yok muslera kımmş

0|1
    0|1
    • kim olduğumu geçen sene öğrenemediniz mi ? ama normal şaşırmadım yani

• Tabi ki VOLKAN DEMİREL.

0|0
    0|0
  • Valla muslera daha iyi geliyo bana

0|1
    0|3
  • sabri

0|0
    0|2
  • Kardeş ben koyu galatasaraylıyım ama muslera yanar döner adam.Bi bakıyon 4 gol yiyor bir bakıyon hiç yemiyor sağlam kaleci değil asla.

0|0
    0|0
    • Galatasaraylilara bak emin ol muslera olmasa sampiyonluk olmazdi yuru git

• Muslera 2-3 maçta hatalı gol yedi diye kötü kaleci , yanar döner adam mı oldu? Eğer beğenemiyorsan nanili van persieli feneve geç? En kötü gün bugünse daha yüksek sesle Galatasaray? Böyle koyu Galatasaray lı olmaz.😂

• Volkan Demirel

1|4
    1|3
Yükleniyor...