Utandıran anlarınızı yazar mısınız?

Bir bakar mısınız :)))

çoğu insanın salak saçma bişey yapıp ortamda rezil olduğu an olmuştur. peki sizin oldu mu hiç ? utandıran anlarınızı yazar mısınız :D

Güncellemeler:
bizim komşumzn dayısı ölmüştü geçmiş olsun demiştim tabi hala ne dediğimn farkında diilim kız kulagıma eğilip başın saolsn denir dedi onca kişinn içinde rezl oldm :(

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• mezuniyet gecesi, kendimiz planladık ve okula baglı degil içki serbest. gecenin ilerleyen saatlerinde kafalarımız güzelken müzik birden disko havasına girdi bende benim gibi kafası güzel olan bi kızı dansa kaldırdım dans ederken birden aramızdaki samimiyet arttı ve iş striptize baglandı kız önümde striptiz yapmaya başladı kafalar güzel oldugundan o an pek kimseyi önemsemedik dj durumu fark etti ve slow müzige geçti bende farkına vardım ve oturacaktım kız tuttu dasn edelim diye dans ederken baya bi kendiizden geçmişiz duygu seli felan kendimi kızla ateşli bi öpüşme içersinde buldum ve ikimizde sarsılıp kendimize geldik ve mekandaki herkez dansı bırakıp bizi izlemişlerdi tüm hocalar arkadaşlarım bi an kendimi yerin dibinde hissettim hemen kızla beraber dışarı çıktık özür dilerim kendimden geçtim felan diye yakınırken kızda aynısını bna dedi ama ikimizde uancımızdan birbirimize bakmıyoduk ve içeriyede giremiyoduk içerden bi arkadaş geldi aldı bizi içeri soktu zorla. erkez bize bakıyordu ve o gün hayatımın en anlamlı ve anlamsız günü olmuştu ne yapacagımı bilemedim. okulun en fırlama erkegi bile gelip bana kardeş sen neymişsin böyle bende kendimi bişe sanardım dedi o gece ve o geceden sonra 1 hafta okula ugramadım ( mezuniyet okul kapanmadan 2 hafta önce yapılmıştı)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben bikeresinde bir arkadaşı işletmiştim, dedim hatunlarla geziyorum falan sen evde yat hastır falan çekti atıyosun dedi, dedim gelmedin olum neyse kızla konuştur falan dedi, yoldan geçen iki bayan arkadaştan rica ettim konuştular geziyoruz falan dediler, anlıycan kekledim işin tuhaf yani bayanlardan bunu nasıl istedim bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • tam bir rezillikti benimki ya :D üniversitenin kapısından çıktık arkadaşlarla elimde de kola var yudumlayarak yürüyoruz arkamızda 5-6 kişilik bi kız grubu varmış farkında değildim geğiresim geldi o kadar sesli geğirdim ki kendim korktum bide üstüne arkamızdaki kızları fark ettim kafamı gömücek kum aradım yemin ediyorum :D :D

1|0
    0|0
  • Çok önemli bi liseyi kazanmıştım , mülakat yapılacaktı giriş için , sıraya girdik tam içeri girerken annemin ağzıma okunmuş şeker ve pirinçleri tıktığını hatırlıyorum , içerde hocalar bile dalga geçmişti :/

1|0
    0|0
  • işe yeni girmiştim 2 tane takım varmış tabi ben bilmiyorum herkez kendi masasında toplanmış bana sordular hangi takımdansın diye bende onu hangi takımlısın olarak anladım fenerbahçe dedim :S herkes gülüyodu daha 1 hafta olmadan rezil olmuştum :S

1|0
    0|0
  • bir zamanlar 6300 teller çıktıgında arkadaşı işletmek istedik teravih namazı zamanı idi namaz kılarken ses hopörlöre gelmiş yanışlıkla hem çok gülüp hemde çok utanmıştık :)

1|0
    0|0
  • kalabalıkta konuşmam , dinlerim , çok iyi birşey biliyorsam konuşurum , susmak saçmalamaktan iydir , ama her insanın saçmalama hakkı vardır bende oloduda senin yazdığın kadar olmadı :D

1|0
    0|0
  • yazmammmm cunki o anlar utandığım anlardı :)

0|0
    0|0
    • gizli yaz :D

• neyse :D merk ettm ama :D

• pardon 1 tane gizli cevap yazmısım :) unutmuşum

• arkadaş işe girmişti allah analı babalı büyütsün dedim. bu tarz şeylerde kafam çok karışıyo bilmediğimden değilde saçma cevaplar verebiliyorum

1|0
    0|0
  • sandalye kırılmıştı

0|0
    0|0
  • işim için çok önemli biri vardı adı kürşattı...

2 kere kürtaj bey dedim adama..

iş de yattı :(

1|0
    0|0
  • "bizim komşumzn dayısı ölmüştü geçmiş olsun demiştim"

Aynısı bende dedim,ağzımdan birden öyle çıktı sonra hemen düzelttim :D

Onun dışında elimde içecek vardı karşı taraftaki otobüse bakıyordum kaç numara olduğunu anlamaya çalışıyordum birden ayağımçukura bir girdi,üstüme yüzüme bütün içeçek sıçradı :D :((((((((((((

0|0
    0|0
  • olmuştur ama çokda önemli olmadıgı için hatırlamıyorum bile

0|0
    0|0
  • toplumda konuşurken hep düşünürüm bunu

1|0
    0|0
  • matrbsyn yaparken yakalandığım an en utanç verici rezil şeydi hayatımda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• geçen yıl kışın, apartmanda oturan yaşlı ve huysuz teyzemiz düşmüştü. ne yalan söyleyim içden içe güldüm. ona yardım etmek için koşanlar oldu ki - aralarında hemen karşı binada oturan yakışıklı beden öğretmenide vardı oda düştü. :) ben yardım edemezdim arada mesafe vardı.. binanın bahçe kapısından çıkarken bende düştüm. güldüm, güldüler...

1|1
    0|0
  • bır cocuk vardı bnı seven bnde baskasını sevıyodum çıkmaya basladık sal.k kıskançlıgından yuzume cıktıgım cocugun onunde çamurlu top atmıstı koşarak eve kaçmıstım

1|0
    0|0
  • olmadı ole bı durum..

1|0
    0|0
  • Oğlum 3 yaşında özel ve yabancı bi okula girmesi için mülakat hakkı kazandı biz gittik mülakata, oğlum uyuya kaldı ve uyanmadı :S püfff çok kötüydü ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...