Başınızı döndüren çok içten duygularla sevdiğiniz aşkınıza karşı davranışlarınız? Ona karşı değişir misiniz?

Erkekler çok sevdiğiniz kıza karşı nasıl davranırsınız? Onun yanında ne kadar rahat olursunuz? Benim nişanlım çok agresif ve kabadır. fakat Bana karşı çok nazik ve duygusal... İçinden mi geliyor bu...

Güncellemeler:
Mesleği gereği uzakta . Son zamanlarda çok sık sinirlenmeye ve küfür etmeye başladı sonra arayıp özür diliyor gönlümü almasını da biliyor ondan uzakta olduğum için böyle olduğunu söylüyor. Durum benimle değil şartlarla ilgiliymis sinirli anımda söylediğim hiçbirşeye inanma diyor kendisi uzman çavuş onun da etkileri olabilir diye düşünüyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki de sevgili özeldir ve onu kırmamak için söyleyeceğin 10 kelimeden birini seçersin ve her şeyde titiz davranırsın, yeri gelir susmak zorunda kalırsın yüreğin de fırtınalar koptuğu halde bir damla göz yaşına bile sebep olmak istemezsin. Bu yüzdendir ki özel olan insana, kötü huyları törpüleyip sunmaktan başka çaren olmaz. Neden? O kırılmasın, yanlış anlamasın, beni kötü tanımasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evlendikten sonra eğer sana çantada keklik gözüyle bakmaya başlarsa bu kabalığın ve şiddetin sana da aksedeceğinden zerrece şüphen olmasın.

0|0
    0|0
    • Kıza verdiğin kötü haber için teşekkür ederiz ks ailesi olarak:)

• Rica ederim herhangi biri için basit bir uyarıda olsa bir şeyler yapmak bence mühim ve olması gereken bir hadise.

Evli de olunsa bırakma hadisesine gelince.. Bilmelisin ki bekarken boşanma ihtimali kolay evliyken zordur. Şayet onu çok seviyor ve ayrılıktan başka bir seçenek istiyorsan bizden sana şahsıma adına tek bir tavsiyede bulunabilirim; Sevgilini psikoloğa götür.

• Şimdilik psikologluk bir durum yok. Olursa da beni düşündüğü için gider zaten. Teşekkür ederim

• stresten kaynaklanıyor demek ki

işi gereği çoğunlukla stresli olabilir demek ki

alışmak lazım

0|0
    0|0
  • Elbet Sanada patlar... Nasilolsa sikilicak bir gün

0|0
    0|0
    • Her zaman canım cicim olacak değil. Kötü zamanında da yanında olmasıni bilirim ben. Bu tip laflara aldırmıyorum sıkılmak? dervişin fikri ne ise zikri de odur. Sanırım sen evleneceğin insandan çabuk sıkılacağnı düşünüyorsun demek ki karşına çok sevebilecegin biri çıkmamış.

• seversın sevılmezsın bılmıyorum hos bı duygu degıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence seni gerçekten seviyor ve sen kişiliğini korudukça aynı şekilde devam edeceğini bozulacağını düşünmüyorum.. :)

0|0
    0|0
  • köprüyü geçene kadar O.o

0|0
    0|0
Yükleniyor...