Çocuk hoşlanmasa neden bana sürekli baksın?

Çok acil, yorum yapın lütfen;allak bullak oldum:((

yakın bi arkadaşımın arkadaşından hoşlanıyodum.bunu arkadaşıma söyledim aramızı yapması için.ama zamanında da arkadaşım benden hoşlanıyodu,hala daha bana karşı bişeylerin olduğunu anlayabiliyorum ama onun sevgilisi var.söylemiş çocuğa meslekten istemiyorum demiş.ama çocuk sürekli bana bakıyor,biliyorum ki benden hoşlanıyor.sizce arkadaşım ona gerçekten sormuşmudur,yoksa bana söyledim mi dedi?bunu nasıl öğrenebilirim sorup sormadığını?çocuk hoşlanmasa neden bana sürekli baksın?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• caım yeni dewir gençleri bunlar afedersin ama ben ona buna werene or*sp* demem aynı durumu bende yasıyorum serefsizle günde rahat 50 kere göz göze geliyoruz ne zaman baksam bana bakıyo ondan hoşlandıqımı söylüyorum yok diyo olmaz ıyy diyo yakısıklı olduqumu kendisi de biliyor tüm okuLda söylüyo okulun en yaksklısı olduqumu söyleyen bi sürü insan war kızda fena değil okulda ilk 50 ye qirer qüzel yani ama bakıp bakıp ta ıyy demesi deli ediyo beni yeni dewir or*spuları bunlar heralde aynı sey erkek içinde geçerli madem cıkmıyon bakmican arkdaşş k.bakma bendimde bu konuda kafam allak bullak ondan sert çıktım biraz.. teşekkürkr ederm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yeni bir dizimi bu? mexica dizileri tadindaymis adi ne hangi kanalda?

1|0
    0|0
  • söylemişte olabılır söylememişte olabılır. kimse müneccim degılsın bunu bılsın. en iyisi sen cesaretını topla git görüş konuş onunla

1|0
    0|0
  • bence bunu kendisine sorman en mantıklısı aracı kullanmaktan çok hedefe direk kendin gitmelisin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ona arkadaşın benden hoşlanıyomuş birine söylemiş diyebilirsin

0|0
    0|0
  • :) ya bide endüstürü meslekten bi cocuk öylemi tamamen yalan atmıs o bebe :D endüstürü meslek abaza yurdu resmen

0|0
    0|0
  • sürekli bakıyorsa senden hoşlanıo olma ihtimali yüksek

1|0
    0|0
  • gidip kendim sormayı neden denemiyorsun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Söyledim deyip söylememezlik yapacak biriyse ne biçim bu arkadaş? Senin iyiliğini ve mutluluğunu istemiyor mu yani? Kendisinin sevgilisi varsa ne hakkı var seni böyle muallakta bırakmaya?Gitsin söylesin,söyleyip söylemediğini de sor.Tatmin olmazsan da diğer çocuğu kendin ayarlamaya çalış,arkadaşına güven olmaz gibime geldi.Açık açık sor,sordun mu sormadın mı diye,çok önemli benim için de.Hayır anlamıyorum arkadaşın bu senin ya:S

1|0
    0|0
    • aslında emindim söylediğine ama dün ne aman söyledin diye sorunca hatırlamaya çalıştı böyle.insan ne zaman söylediğini bilmez mi?ben düşünüyorum dünden beri.ama o söylemeden önce de çocuk bana sürekli bakıyodu.söyledikten sonra da bakıyo.neden o zaman istemedi.tamam,yakından tanımak isterim falan demedi anlamadım.eğer böyle bişey yapmışsa çok büyük günaha girer.

• Çocuk istemediği için sen üzülme diye geçiştirmeye çalışmış olabilir,belki de o çocuk da senin hoşlandığını bildiği için öylesine bakıyordur.Ya da söyledi,kabul etti ama teklif eden taraf sen olduğun için senin tel falan istemeni bekliyordur.Ne pısırık insanlar ya:SArkadaşından o çocuğun telefonunu iste kendin öğren ne olup bittiğini.Söylediyse demek ki ok yaydan çıktı,artık rezil olma durumu yok.mesaj atıp sorabilirsin.

• Bu işler böyle mi yürüyor ya? Arkadaşına ona söylemesi için söylüyosun.. Ben mi geri kaldım.

0|0
    0|0
  • sormuş olsaaa yanına direk gelirdi herhalde kendi duygularını kendin açıklasaydın diye yada kıs kıs gülerdi alay konusuda olabilirdin bunlardan hiçbiri olamadıysa sölemeöiş demektir

1|0
    0|0
    • ama o demişki, ben sizin için böyle bişey düşündüm,eğer istersen konuşabilirim demiş.benim hiçbişeyden haberim yokmuş gbi davran dedm.

• ona göre ya sana göre o kendisine göre birşey düşşünmüş sende hiçbirşeysden haberin yokmuş gibi davranıosn ama öyle yaparsan çocuk yanına gelmekten çekinir sana bakıomuş ztn sende rolden vazgeç adım atmalısın

• bence çoçukla kendin konuş yada hissetir.kmseyi gnderme araya sokma kmseyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...