Spordan sonra acikmak?

Spordan sonra acikiyorum arkadaslae halbuki oncesinde iyi yiyorum karbonhidrat protein hepsinsen aliyorum niye acikiyorum bilen varmidir sizdede boyle olan var mı

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• acıkmak normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yulaf ezmesi ye hem en kaliteli karbonhidratlardan hem de tok tutuyo lifli olduğundan

0|1
    0|0
  • Yarim lt suya yarim limon 16 adet kup seker yarim cay kasigi tuz koy ic bisii olmaz profesyonel sporcuyum bu amtrenmanda kaybettiklerini geri verir sonra acikmazsin ama antrenmandan once icilmiyo tadi cok kotu ama antrenmanda fena icciliyo

0|0
    0|0
    • Yano antremandan sonra kan sekerini hizli yukseltmekmi gerekiyor ben genelde meyve yiyorum ya da sut iciyorum oyle yatistirmaya calisiyorum dogrumu yapiyorum bilmiyorum ama

• AntrenmandandehidraSyon yani sivi kaybi yasiyorsun bunu onlemek icin bu sonra da acikmazsin iste

• Spordan önce karbonhidrat sonra protein tuket

0|0
    0|0
  • spora başlamadan önce karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin, yoksa sporu yapacak enerjiyi bulaamzsın
    spordan sonra acıkırsan protein agırlıklı beslen ki yaptıgn spor bir işe yarasın

0|0
    0|0
  • Spor yaktigi icin olabilir mi

0|0
    0|0
    • Ama ne kadar yakabilirki oncesinde canim. ne cekiyorsa yiyorum. mesela 600 kalori almis oluyim 1 saatlik kardio ile 300 civari yaksam acikmamam lazim

• Sporu ac karnina yap daha faydali olur.. ama benim gibi spordan sonra ne bulursan yeme☺☺

0|0
    0|0
    • Ac karnima yapiyordum bir ara uzun sure oyle yaptim surekli gozlerim kararip tansiyonum dusuyordu doktora gittim geven hafta bana cok kizdi cok tehlikeli olabilecegini soyledi vitamin degerlerim bayagi dusmus vucudum duraklama moduna gecmisti simdi yemrkten 2 saat sonra yapiyorum ama acikiyorum :(

• Hmm sende sekerle ilgilide bir sorun var gibi o zaman.. dr. a tekrar gorun. spordaki hocalarinada sole bu sorunlari ona gore program versinler..

• Spordan önce istediğin kadar ye, vücut aşırı enerji tükettiği için, spordan sonra yine acıkırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• potein agırlıklı gıdalar tüket

0|0
    0|0
Yükleniyor...