Cüneyt Çakır sizce nasıl yönetti maçı ANKET?

Cüneyt Çakır sizce nasıl yönetti maçı ANKET?

İyi yönetti bence, vermediği penaltı kararları doğruydu ama Vidal i atması lazımdı bence oyundan, siz ne diyorsunuz?

• Harika yönetti
    100% (8)65% (20)72% (28)Oy Ver
  • Berbat yönetti
    0% (0)19% (6)15% (6)Oy Ver
  • Vasattı
    0% (0)16% (5)13% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Valla bir ara gidip iddaa da barcelonaya 5-0 veya 6-0 bassam diye düşündüm, maç beklediğim gibi de oldu, hezimet olabilirdi buffona dua etsin Juventus, cüneyt çakır yüzünden yenilmiş gibi yorum yapmayın, Juventusun gücü yetmez barcaya

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• işini layıkıyla yaptı.. zaten başarılı olmasa öylesine önemli bir maçta görev verilmezdi kendisine

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Son dakikalarda Suarez' kart göstermesi lazımdı.. Maç bitecek mal adam yürüyor

0|1
    0|2
    • Yavrum sen hayatında kaç kere final izledin öyle bir şey yapmaya kalksa kartlar hava da uçuşur.
      Ve çok fazla faule maruz kaldı neredeyde sakattı.

• Hiç de sevmiyorum o adamı zaten de.. Zaten barca önde ne gerek vardı

Erkekler Ne Diyor 12

• iyi yönetti

1|2
    0|0
  • ilk yarıyı ızlemedım ama ıkıncı yarı harıkaydı o el pozısyonunu falan gormek ustalık işi cok ıyı iş çıkardılar.

0|1
    0|0
    • hüseyin göçek gördü o eli, cüneyt görmedi, zaten bir beşiktaşa kr bunlar :)

• kör olcak orası :)

• hacı bende huseyını sevmıyorum zaten hatta şaşırdım nası gördü diye ama sonucta bu bır ekıp işi karar dogru verıldı

• Pogba diye ismi okunan zenci kartı haketti onun dışında çok iyi iş çıkardı golü vermemesi çok iyi oldu ele temas vardı.
    Tabi italyanlar dünyanın en kötü hakemi ilan edecekler kaybetme acısıyla.

0|2
    0|0
  • vidalin sertliğine izin vermesi gerekiyordu şampiyonlar ligi finali bu karı gibi dokunana sarı kart çıkarsa mücadele sağlam olup keyifli bir maç çıkmazdı

0|1
    0|1
    • usta bir pozisyonda alvesin kafasına vurdu ya eliyle, vidal önüne geleni biçti, melodan daha manyağıda varmış :)

• vurduda alves büyütmedi orda mesela alves rol kesse kendini yere atsa direk kesin atmıştı

• Juventusun penaltiyi yedi bir de vidali atması lazımdı

1|0
    0|2
  • cüneyt hoca adam olduğunu gösterdi.

0|1
    0|0
  • barcelona yı destekleyenler belli oluyor. cüneyt çakır barcelona yı kayıran, juventus aleyhine (penaltı gibi) kararlar veren bir maç yönetti

0|1
    0|3
    • juventusun verilmeyen penaltıları doğru, hiçbiri penaltı diil

• ne çıkarımız var barcelonadan, ben hasta Beşiktaşlıyım başkada takım umrumda olmaz! vermediği penaltıların hepsi doğru, artniyetli olsalar Neymarın elle attığı golü iptal etmezlerdi, ayrıca Vidal ve Pogba 10 kere kırmızı yemişti başka hakem olsa, onları niye demiyosun?

• yav, he he. pogba kırmızılıkmış.

• Oyunu çirkinleştirmedi fazla müdahale etmedi. Futbol oynatmaya çalıştı diyelim.

0|2
    0|0
    • cesur değildi, etliye sütlüye karışmadı, idare etti maçı

• Gayet cesurdu vermediği penaltılar da örneği. Sadece basit faulleri çalmadı kalk oynamaya devam et dedi ki barçaya yapılan 2 tane arka arkaya faulu oynattı o pozisyon gol oldu. O öyle çalmadıkça oyuncular oyun oynamaya başladılar.

• Barçanın penaltısını vermesi gerekirdi

0|1
    0|1
  • Harikaydi

0|1
    0|0
  • Barçanın penaltısını yedi, Vidal ve Pogba'ya ikinci sarı kart noktasında çok fazla tolerans gösterdi

0|1
    0|3
    • Hangi penaltı o?

• dostum ilk yarı juventus 3-0 alsın, ben iddia ediyorum barca 3-3 e getirir en kötü, juve dua etsin bu skora, ben hezimet bekliyordum, şu barcayla baş edemez hiçbi takım, 1-0 öndeyken buffon inanılmaz şeyler çıkardı, onların biri girse 5e 6 ya giderdi bu maç

• Ben barçanın gücünü küçümsemiyorum kanka. Futbolu takip eden herkes bilir Barçanın nasıl bir takım olduğunu. Kalbimden geçen Juve'nin kazanmasıydı. O kupa Buffon ve Pirlo gibi iki efsanenin elinde olmalıydı. Bundan sonra final falan görmeden futbolu bırakırlar büyük ihtimalle. Barça zaten bu sene kazanmasa seneye kazanır öyle bir takım

• Futbol katili işte nolcak

0|0
    0|1
Yükleniyor...