Sizce Cüneyt Çakır nasıl maç yönetti?

Genel anlamda bakarsak bence iyiydi denebilir bazı pozizyonlar hariç aklımda kalanlar ilk yarıda Barçanın penaltı beklediği pozizyonda top çok yakın geldi ve hafif kalça bacak arasına çarbarak eline çarptı bence devam kararı doğruydu. Diğer yandan pogbanın pozizyonundada penlatı yoktu. Neymarın golünün iptali son derece doğruydu bir eksi yanı Vidal i atmalıydı çok musama gösterdi ama o baskıyı kaldırmak kolay değildi görüşleriniz neler?

• İyiydi
    30% (3)68% (13)55% (16)Oy Ver
  • Fena değildi
    60% (6)5% (1)24% (7)Oy Ver
  • Kötüydü
    10% (1)27% (5)21% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle ikinci yarıda oyunu çok fazla durdurdu ve Juve açısından sertliklere müsaade etti, Barça oyuncularının gereksiz tepkilerine de aynı şekilde. Genel olarak kararları doğruydu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vidal atilmaliydi'ya katilmiyorum.

0|2
    0|0
  • Fena değildi diyeyim.

0|1
    0|0
  • bazı kararları geç verdi ayrıca vidali atması gerekirdi onun dışında iyiydi

0|1
    0|0
    • Bencede Vidal ı atması gerekirdi ama genel olarak fena sayılmaz.

• peki :p :p

• mesaj at ordan konusalım :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Vidal benim de dikkatimi cekti.. Hatta daha yarim saat dolmadan bu adam tamamlayamaz bu maci diye dusunmeye baslamistim. Ancak kabul edelim cok cok sert mudahaleleri de olmadi. Tepkileri ve agresifligi yuzunden bu beklentimiz.
    Cuneyt iyiydi ya.. Cok sevmem ama bu mac cok iyiydi.
    Neymarin golunde el vari soyleyen hakeme de gercekten tebrikler.

0|1
    1|0
  • Maçı zikti attı

0|1
    0|0
    • Neden peki? Bence bir Vidal ı atmadığı için eleştiririm başka yanlış kararı ya da skoru etkileyecek varmıydı?

• @kaçgram El vücuttan 15 cm. yanda, ezbere konuşma.

• Benimde görüşüm seninle aynı @kaçgram yani ilk başta penaltı değil gibi geldi ama tekrar izleyemedim el biraz açıktı vücuda çarpmadıysa penaltı versede kimse birşey diyemez bu arada bencede iyi yönetti.

• kötüydü..

0|1
    0|0
  • Kim ne derse desin, Cüneyt Çakır ülkemizin gururu bir hakem.

0|1
    0|1
  • 10/10

0|1
    0|0
  • gayet iyiydi

0|1
    0|0
  • Lichtsteiner'in elle oynadığı pozisyon penaltıydı, Pogba'nın arkadan bileğine basıyor ama dışarıda gördüm ben o pozisyonu, Vidal'e çok tolerans gösterdi atmalıydı, Pogba bile atılabilirdi

0|0
    0|0
    • Elle oynama hep çok yakındı diye gördüm hemde vücutdan sekiyo gibi geldi bana Vidal konusunda haklısın.

• Yok top direk el ile temas ediyor ve el açıktı.. elin o şekilde durmaması gerekir

• Mesafeyede iyi bakmak gerekiyo tekrarını izleyemedim vücuttan gelmiyorsa dediğin doğru ilk anda öyle gördüm.

• mesaj at oradan konusalım :d

0|0
    0|1
  • italyanlar yarın cüney çakırın itin gtüne sokup çıkaracaklar

0|0
    0|0
  • pogbanın pozisyonu penaltı idi alves her zamanki pisliğini yine yapmıştı sonrasında 2. gol geldi işte. iptal edilen gol doğru
    vidalin atılması gerekiyordu ben 5/10 veririm

0|0
    0|0
    • Pogbanın pozizyonu bence penaltı değildi önce Pogba yapıyor sonra Alves yapıyor ki ikili mücadele öyle penaltı çalsa her maç 10 tane olur ben eleştirmem o pozizyonda sadece Vidal konusu doğru.

• alves rakibinin üzerine yatıp doğrulmasına engel oluyor pogba hafif doğrulsa boş kaleye golu yazacak alvesin hareketi hatta kartlıktır bak o kadar söylüyorum

• İlk başta faulu Pogba yapıyor sonra Alves yapıyor penaltı kararı çok ağır olurdu bu benim düşüncem tyabi sanada saygı duyuyorum.

• Juventus'un 2 net penaltısını vermedi.
    Vidal atılmalı diyorsunuzda nasıl maç izlediniz acaba? Adamın öyle kartlık foul'ü yok rakibi durdurmak amaçlı tıpkı Atletico'lu oyuncuların yaptığı gibi foul yapıyor. Mesela Atletico Madrid Real Madrid maçı oynanmıştı Real Madrid 7 foul yaparken 2-3 tane sarı kart gördü. Atletico 30 küsür foul yaparken 1 tane sarı kart gördü. Yani önemli olan foulü nasıl yaptığındır. Kart gerektirmeyen foulleri yapıyor.
    Pogba'nın pozisyonu foul değil demişsiniz demek ki herkes Alves gibi Pogba'yı arkadan çekebilri ve üstüne çullanıp yatabilir iyimiş :)
    Bide messi, neymar, alba ve alves'in 1 tane bile kart görmemesi apayrı bir ironi (forma çıkartma dışında).
    Juventus'un hakkını yedi.

10 üzerinden 3 veriyorum. Kısaca tebrikler platini ve blatter sayenizde çok şikeli maçlar izliyoruz. Dokunulmazlığı olan messi 2014 dünya kupasında büyük maçlarda bile bir halt edemiyor adama ödül veriyorlar. James gol kralı oldu hadi ona vermiyon ödülü Müller messi'den de öndeydi hemde kupayı kazandı Müller'e vermemek için sebep neydi acaba?
    2010 da Sneijder'in hakkı yendi.

Futbol ancak blatter (bırakıyor gerçi imza atmadı henüz), platini, barcelona'dan arındırıldığı sürece düzgün olur.

Chelsea maçı var mesela Chelsea'nin gene 2 tane penaltısı verilmemişti ve barcelona kırmızı görmesi gerekirdi çok önceden.
    Fransa İrlanda olayı var daha neler neler.
    Milan barcelona karşılaşmasında Milan'ın buz gibi golü verilmemesi var puyol tiyatrosuyla.

0|0
    0|0
    • Sen biraz taraflı bakmışsın gizli dostum benim için umrumda değil Barçaymış Juveymiş ama taraflı olduğun belli Vidal 10 kere atılmalıydı hemde :)

• Bende diyorum ki taş çatlasa en fazla 1 tane sarı kart görür 2. sarı kartı hak edecek foul'ü yok adamın. Size zahmet bu sene ki CDR maçını açın izleyin ilk madrid derbisini sizin teorinize göre atleticolular ilk yarıda daha 3-0 hükmen mağlup sayılmış oluyor lakin öyle değil bazı fouller vardır rakibi durdurmak için yaparsın bunlar öyle kart gerektiren fouller değildir. Önemli olan akıllıca foul yapman ve Vidal'da bunu çok iyi yapıyor he dersin şimdi illa kırmızı diye diretirsen madrid maçında görmeliydi kırmızı o zaman ne olurdu final el clasico olurdu. Kısaca Vidal'ın kırmızı kart görmesi saçma açın biraz futbol izleyin kız futbolu oynanan la liga ya ya da süper lige bakmayın. İngiltere, İtalya, Belçika, Hollanda, Ukrayna, Rusya gibi liglere bakın nasıl futbol oynanıyormuş görün. Ya da eski yıllara bakın pele, eus'lu zamanlara bakın.

• Dünyanın her yerinde kurallar bellidir neyse dediğim gibi herkes görmek istediğini görür bu benim görüşüm katılırsın katılmazsın bence atılmalıydı hatta Pogba bile atılabilirdi Alvesi kolundan çektiği an hızlı atağı kestiği için ama sana göre normaldir tabi :)

• Bir daha final yönetemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...