Kumral mı Esmer mi Sarışın mı?

Kızların nasıl çekici olduğunu düşünürsünüz? Kumral saçlı olanını mı yoksa esmeri mi yoksa sarışını mı? Çakma sarışından bahsetamamiyorum bile...

0|0
10|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Vay nasil bi is neyi tartısıyoruz ok geyik biz erkeklere uyar )) Zekasi,kulturu,cilvesi,ok tamam vucud olculeri,spor yapabilmesi,saclari,kalcalari :D ( saclar vucud igrencse esmer olsa ne yazar sarisin olsa ne yazar) vs vs ...2sinin her seyi ayni olsa hangi kız ragbet gorurse olay : Bi dunya kurali arkadaslar,az olan nadir olan daha cok arzulanir.2x2 = 4 ceker (Tabi ben gumusu altına tercih ederim estetik goruntu bakımından.)Hele hele esmer kızlarin cok oldugu TR de bunun cevabi cok acıktır.Lakin ne esmer ne sarisin ya kumral? :D

0|0
    0|0
  • Esmer kızlarEsmer kızlar

0|0
    0|0
  • Esmerden gına geldi artık bıktım diyebilirim sarışın tercihimdir artık :)

1|0
    2|1
  • link

Yerim o ağzını senin ben..

2|0
    1|0
  • sarışınlar benim için nefes alsın yeter kategorisine giriyor. ki ben 'en' uygun zamanı bekleyen biri olarak bu tür tabirleri kndme yakştramyorum :| :)

ama türküde de dedgi gbi
    benim bir esmerim var değşmem 100 güzele
    abartmyorum 1 esmer 1000 sarışındır bacım

0|0
    2|0
  • esmer bir kız sarıya byasa da saçlarını sarışın bir kızdan hayli hayli çekici oluyor. sarışın kızların genel olarak taşıdığı renkten dolayı biraz değil gerçekten çekilemez saflıklarından kaynaklanan bir durum. o yüzden sarışın kızlar acı çeken seks objesinden ötesine geçmiyor. kendi adıma konuşursam sarışın kadınlar ergen gibiler. o yüzden işim olmaz.

1|0
    1|0
    • senin düşüncen.

• anladık sarışınsın ve safsın.. size kim aşık olur bakalım. ağzı salya sümük ameleler. hatta çok sengin bile olabilir o tipler :D

• orası hiç belli olmaz...

Örneğin Adriana Lima da var. Charize Theron da var.

herkesin kendine göre güzelliği var.. renkle alakalı değil..en azından benim için...

1|0
    0|0
  • ESMER neden cünkü esmerin gösleri daha bi dkkat cekicidir hani bunu esmer sevenler bilir sarısınlardan tiskirim yeminle

3|0
    3|2
  • Hicbiri sevildigini anlayinca simarmayip erkegine bagli kalsin cinsellikte ve normal hayatta sadece onu arzulasin yeter goruntunun ozaman hicbir anlami kalmiyor.

AMA bu sekilde bir kadin dunya ustunde yok denexek kadar az helede TURKİYEDE hic yok.

0|0
    0|0
  • dürüst kızlar :) iyi kızlar :) olsun yeter, birazda güzel işte...yani bakımlı ... sarışın olmuş esmer olmuş farketmez...

0|0
    1|2
  • Sarışın bi baskadir :)

2|1
    0|1
  • orijinal sarışın

0|0
    0|0
  • madem hep sarışınları ezmişler lafla az da esmerleri ezelim.sarıydı marıydı ama ne karıydı var bi de unutmadan.

0|0
    0|1
  • esmer + çikolata ten karşımı enfes :)

0|0
    0|0
  • esmer çikolatam dadına doyamam :)

1|0
    1|1
  • :) haha arkadasım bu kadar büyütme yahu sarısın kızda seven vardır elbet ama napalım huy bu esmer kızlar daha cok ilgimizi ceker bizim biz türk erkeğiyiz bizde esmeriz :D esmer severiz :D

0|0
    1|1
  • Güncelleme lan soruyu.. !

0|0
    0|0
    • neden soruyu güncelleyince bu kadar aşırı tepki gördümki herkesten ayrı ayrı :D bana gıcık olmuş gibisiniz :D

• kalk kapa pc'yi yat hadi..

annen geliyo bak elinde terlikle...

• güncelleme yapma :S bu soruyu neden soruyorsun tabiki esmer kız candır.

2|0
    2|1
  • Esmer>Sarışın, renkli gözlü>kumral

0|0
    0|0
  • Benim için artık klişe olan bi cevap:Siyah saç,beyaz ten.

0|1
    1|0
  • Farkedermi gönlüm bur Gönül'ü sevdikten sonra ve o Gonul benim gönlümü sevdikten sonra

0|0
    0|0
  • kumral ve esmer bence . ama hem kumral hemde esmer olabilyosa tatından yenmez :)))

0|0
    0|0
  • esmer istiyorum ama çikolata gibi olcak ten rengi bakıp bakıp sırıtıcam ona

0|0
    0|0
  • ilk tercihim her zaman esmerdir

0|0
    0|0
  • esmer yada kumral

0|0
    0|0
  • ortaya karışık

0|0
    0|0
  • ben kızılı sevrım

0|0
    0|0
  • Sarı saçlı olanlarını severim :) Kumral da iyidir :)

Ten olarak beyaz ve sarışınlar çekici geliyor.

0|0
    0|0
  • esmer diorum esmerim içim biçim ölüreeemm esmer için

0|0
    0|0
  • sarışının adı esmerin tadı:)

1|0
    3|1
    • sarışın gördünüzmü ağzınızında suyu akıyo ama nolcak şimdi ? her iddiaya girerim burda esmer diye yırtınan erkeklerin hepsi güzel bir sarışın gördüğünde ağzı açık bakıyolar. Her esmer güzel diye bi genelleme kesinlikle olamaz 50tanesinde anca 1 tanesi güzeldir ama beyaz tenli kızlar yada kadınlar herzaman 1 adım önde ki bu BENCE de değil yani ''Toronto Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre kadınlar koyu tenli erkekleri tercih ederken, erkeklerse beyaz tenli kadınları çekici buluyor. ''

• Çoğunlukla değil kanıtlarla konuştum :) yeterli bukadar. saçma sapan üstüme geldiniz sanki.. iyi geceler hepinize.

• :)))) kendin sormuş kendin cevaplamışsı:) kimse üstüne gelmediki:)) şunu unutmayın lütfen her mağazanın vitrini güzel diye girip alışveriş yapmam ister esmer olsun ister sarışın hiç bir kadın içn azımın suyu akmaz:) koynuma girmeyi hak eden kadın zaten dünyanın en güzel kadınıdır :)) gerisi boştur:)

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 10

• Beyaz tenli olan candır.<3

0|0
    0|0
  • Doğal sarışın her zaman dikkat çekicir. Ek olarak renkli göz ve pamuk gibi bir ter olursa yemede yanında yat oluyor. Ya bana bakanlar erkek değil ya da sitedekiler...

1|0
    0|0
  • Esmerler candır ciğerdir ya :D

3|2
    2|3
  • esmer severler..

0|0
    0|0
  • esmer bence..

0|0
    0|0
  • kumral beyaz tenli olup her sac rengine girebilsin <3

0|0
    0|0
  • Kumrallar ne yapsın yahu ortada kalıyoruz

0|0
    0|0
  • Bir kız makyajsız güzelse, o kız esmerdir.

0|0
    0|0
  • karaşın
    siyah saç ,beyaz ten

0|0
    1|0
  • sarışınnn.

0|0
    0|0
    • canım sen lez misin de fikrini söylüyosun?

• ben erkeklerden hoşlanıyorum canım ben sana bi beden büyüğüm annenle hallet sen o işlerini mucuk

• aaaaa sen varkenn hiç yakışık alır mı annemle o işi halletmek. :D ayıpsın sende. :D:D bende senden hoşlanıorm hem. :D:D

Yükleniyor...