Spor salonuna gitmekten utanıyorum :( ?

Arkadaslar bende bir problem var cok cekingen utangac birisiyim. bir ortamda bulunamiyorum bile 19 yasindayim spor salonuna yazilacam ama utanıyorum aletleri nasil kullanacam o ortamda nasil davranacam birşey de diyemem yani abi ya da abla şu alet nasıl kullanılacak felan diye başkalarının sırasını alırım felan diye korkuyorum cekiniyorum ne yapmam lazim hayatimda ilk defa öyle ortamlara girecem?

Güncellemeler:
By arada cok zayifim boy 183 kilo 60 ekmorf vücut yapisina sahibim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bende utaniyodum senin gibi zayif biseyim neyapcagimi bilmiyodum tek basima daldim iceri ilk 1 ,2 ay sikinti cektim bir hareket yapiyon ordan bilmisler cikiyor laf diyolar oyle yapma boyle yap diye bazen bazi aletlere bile dokunmaktan korkar oldum sonra iste yapa yapa herseye alistin bide vucud ucgen olunca artik etraftakiler cekinmeye basladi bisey diyemiyolar sonra 7 ay gibi sure ulastim hala da devam ediyorum kral sen oluyosun;) cunku 7 ayda baya bir ilerleme kaydettmis oluyosun mesela şu an vucut olculerim dusuk fazla iyi degil ama belim 70 cm omuzlarda 110 cm olunca dehset bir ucgenlik cikiyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1-2 ay çekinirsin sonra oranın kralı olursun 😄 şahsen bende öyle oldu artık aile gibiyim ordakilerle hocalarla evim gibi oldu.

0|1
    0|0
  • sana çok uzak oraya bir daha gitsen seni kimsenin tanımayacagı bir yerde ilk önce git böyle birkaç yerde daha tecrübeni kazan sonra sana uygun bir spor salonuna yazıl

0|1
    0|0
  • Yanına bir arkadaş falan al

0|1
    0|0
  • utanma herkes gıdıyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Her aleti ayrı birisine sor, sana daha fazla yardımcı olabilecek birisini bulursan ona sor ondan sonra. Bu işler böyle. Hocaya sor. Zamanla alışırsın diğer şeylerede genel olarak.

0|1
    0|0
  • Yarın bir gün çocuğun olduğunda veli toplantısınada gidemezsin böyle devam edersen. Bu durumunu yenip gitmelisin.

0|1
    0|0
  • Çekincek ne var zaten oradaki insanlar sana yardımcı olmak için , oradaki aletleri en iyi şekilde kullanabilmeniz için oradalar. Soracaksın tabi. Başkasının aleti diye bir şey yok. Herkes oraya para veriyor sende vereceksin. Herkes eşit şartlar altında sporunu yapacak ki zaten tek bir tane alet yoktur orada

0|1
    0|0
  • Kayit olunca yardimci oluyolar ilk denemede. Ayrica aletlerin uzerinde Yaziyo tuslarda filan. Direkt agirlikla baslatmazlar kardiyoyla baslarsin o surede de gozlemler ogrenirsin

0|1
    0|0
  • Özgüven eksikliğin var gogla'da özgüven nasıl kazanılır araştır sosyal fobinde var bunları yenmen lazım

0|1
    0|0
  • Orada hoca sana yardımcı olur çekinecek bir şey yok rahat ol dostum başlarken hepimiz istediğimiz vücuttan uzaktık

0|1
    0|0
  • Utanmana gerek yok ki zaten ilk defa giden her insan alışana kadar hocalar veya görevli personel yardımında kullanıyor aletleri, alışırsın spor salonuna git bence böylece özgüvenin de yerine gelir utangaçlığı yenersin.

0|1
    0|0
  • bir arkadaş bul yanına onunla git mümkünse.

0|1
    0|0
  • Bişey yok kardeşim merak etme oraya gidenler anasının karnında öyle olmadılar korkacak bbişey yok

0|1
    0|0
  • Sana şu kadar söylüyorum o koca çeneni kapat ve salona koş ve ağırlıkları kaldırmaya başla o lanet olası işi becer

1|0
    0|0
Yükleniyor...