İkizler burcu kızlarının hepsi kıskanç midir?

İkizler burcu kızları çık kıskanç ve çift karakterli oluyorlar. Siz kızlar bu özelliğinizin farkında mısınız? Sizinle geçinmek için nelere dikkat etmek gerekir? Düşüncelerinizi benimle paylaşabilirmisiniz?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• valla bende ikizler burcuyum.evet çok kıskanç bir kadınım.eşimi çok kıskanıyorum ,ama yerine göre.ona hep saçma geliyor neden se. ..seven insan kıskanır.sana tavsiyem onun sizden ne istediğini sorun ve dikkatle dinleyin.yani onun sizi kıskanmasını gerektirecek durumlardan mümkünse uzak durmaya çalışın.mümkün olmasa da gayret ettiğinizi gösterin ki sizden uzaklaşacağına,size yakınlaşsın..çok zekidirler ayrıca..doğru çift karakterli oluyoruz.aslında hiç güzel değil ama yapacak bir şey yok gibi.bazen kocama deli gibi aşık olduğumu hissediyorum,bazen de nefret ediyorum mesela.çok zor bir şey bu.ama çok sadık olurlar.içi neyse dışı da odur.sizden sakladığı hiç bir şey olmaz.dürüsttür..

eee daha ne olsun.

0|0
    0|0
    • Valla eşim var demeseydiniz sizin benim kız arkadaşım olduğunuzdan şüphelenecektim. Birebir aynı şeyleri bende yaşıyorum. Elimden geldiğince şeffaf yaşamaya çalışıyorum onu üzmemek için. Ama bazen çok aşırı herşeyi kıskanıyor ondan da ben çok sıkılıyorum. Evet zeki ve sadıksınız . Siz böyle yaşamaktan rahatsızlık duymuyor musunuz yada yorulmuyor musunuz peki?

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepsi kıskanç değildir.

0|0
    0|0
  • Toplasan bir boğa kızının kıskançlığı etmez ...

0|0
    0|0
  • ikizler dengesiz ve tutarsızdır. en azından ruh hali. bende bir ikizlerim ve belki şu an buraya yazıcaklarım yarın geçerli bile olmıycaktır benim için. ama kıskancımdır örneğin babamı başkalarıyla paylaşamam, o benimdir.sadece benimle ilgilensin isterim. ama sürekli ilgiden de bunalırım. sana tavsiyem çok üstüne gitme bir ikizlerin, biraz yalnız bırak onu düşündürt,kafası dinlensin böylece çünkü ikizler burcu olmak insanı yoruyo. her şeyin başı sabırlı, tatlı dilli ve anlayışlı olman ..

0|0
    0|0
  • Kıskancız. Sevdiklerimiz paylaşamayız.

0|0
    0|0
  • o kadar basit değil.. her ikizler burcu aynı değildir. yükseleni etkiler.. doğum haritası çok önemlidir ve o da etkiler. ben ikizlerim mesela ama boğa burcu da yüksek bende, tam iki burç arasında doğmuşum.. genelleme yapma derim o yüzden :))

0|0
    0|0
    • Tanıdığım 3 ikizler kadını var. Her biri birbirinden kıskanç ve çift karakterli. Bir anları bir anların tutumuyor:) Ne yapacağımım bilemiyorum.

• Yok öyle bir şey!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ikizler bursu iğrenç bir burçtur uzak durmakta yarar var

0|0
    0|0
  • erkekleride kıskançtır sadece kızları değil.. ama sevdiğini kıskanır, kıskanmıyorsa sevmiyordur..

0|0
    0|0

• kızları bilmem.. ama erkekleri hakkında bilgi sahibiyim. ben ikizlerim misal:D

0|0
    0|0
  • İkizler kadını çapkındır.

0|0
    0|0
  • kıskanç artı kro tiplerrrrrrrrrr yaaaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...