Bir kızın sürekli araması ya da mesaj atması

beni hergün arıyor mesajlarını silmekten bıktım ama ben aramayı bile unutuyorum aslında seviyorm ama onun kadar sevemiyorummu acaba bana ilgisizssin diyor. hiç aramıyorsun diyor sevmek için hergün arama mesajatmakmı lazım anlamadım gitti

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• Mesajlarını Silmekten bıktığına göre onun kadar sevmiyorsun. Bugün mesajdan bıkacaksın yarın ondan. yanlış düşünüyor da olabilirim.

2|0
    0|0
    • dogru dusunuyorusun cok yakında bunları yapacagım

• Ben Teşekkür ederim Hakkınızda hayırlısı.

Kızlar Ne Diyor 7

• koskoca gün naptığını merak etmicekmisn? her saat değil ama evet her gün aramalısınnn

1|0
    0|0
  • Konus acik acik söyle bu durumdan sıkıldım de her zaman zamanım yok de hergün hergün insan sıkılır konuşmaktan :))

0|0
    0|0
  • onu karşına alıp konuşmalısın bence

0|0
    0|0
    • cok konustum onunla o yuzden sanırım hergun arıyor. her sabah aksam ogleyın mesaj atıyor hatta ısyerındeyken bıle mesajları gelıyor. sıkıldım acıkcası

• bazı insanlar elde tutmak arayı soğutmamak için çok üstüne düşürler..oldukca sıkıcı durum.

1|0
    0|0
  • Erkekler ya durmadan ararlar yada aranırlar :))

0|0
    0|0
  • böyle kızları da anlamıorm valla

0|0
    0|0
  • Bunlari sikayet edebiliyosan sevmiyosun demektir

1|0
    0|0
    • belkıde oyledır. senı sevıyorum demeye bıle sıkılıyorum. bunalttı artık bu kadar ılgıyı ıstemıyorum

• Bikmissin, sogumussun iste. sevdiginden degil aliskanlik oldugu icin birakamiyosun

• oyle gorunuyor. kırmamak ıcın olumsuz bısey yapmaya soylemeye calısıyorum ama soylettırecek gıbı gorunuyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Konusmayi dene daraliyorum de nabza gore serbet versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...