Bıktım gerçekten ya çocuk oyuncağı oldu bu ilişki yardım eden yok mu ?

çok kavgalı bi ilişkim var yoruldum bıktım iğrendim resmen laa.

bu adamın sorunu ne çözemedim, bi gün bakiyosun çok iyi mesaj atıyor arıyor diğer gün soğuk kavgalı umursamaz havalı biri oluyor tiksindim bu ilişkiden artık.

dün gecede beni kırdı ama sabah kendi tavır yaptı darıldı niyeyse artık :) daha 3 gün önce ağlaya ağlaya benden af diledi çok değişik biri ikkinlik geldi n e yapmalıyım ? düzgün cevaplar bekliyorum laa

Güncellemeler:
2, 3 saat önce terk edildim, bana karşı birşey hissetmiyormuş.

bla, bla, blaa -,

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• yol ver gitsin bacım,götü kalkmış yol ver gitsin.ciddiyim ne lan bulunmaz hint kumaşımı sanıyorlar kendilerini

1|0
    0|1
    • olacağı buydu*et gitsin,dansöz bunlar ,kimbilir tekrar döner kürkçü dükkanına

• dönücek zaten bacım ama takmıyorum artık kurtulduğuma şükrediyorum

• aynen süpersiniz

Erkekler Ne Diyor 12

• Hep boyle olur zaten kadin erkege sicak davranir erkek bu az bulunan kadin hissini sallar ve alfatir erkek sever kadinlarcogu zaman simarir ve deger bilmez neyse

gecmis olsun diyorum buyuk bir lekeden kurtulmus oldun

ve emin ol 1ay icinde arar seni iste oxaman tekmeyi siki basman laxim ki anlasin...

İnsallah degerimizi bilecek insanlarla karsilasiriz

1|0
    0|0
    • güzel yorumun için teşekkürler, Allah razı olsun sizden :))

• Postala gitsin baska biri Vardir onunlayken tersler o yokkende sana muhtac oldugundan iyi davranir sana hele birde birseyler yasiyorsaniz hep ayni olur Birgun seni digergun onu idare eder durur seninle tartiscakki onunlayken arama diye anladinmi cok sevmiyorsan salla gitsin

1|0
    0|0
    • çok seviyorum ama unutcam kolaylıkla -,

• ayrıl olsun bitsin laa. bıktıysan devam ettirmenin ne anlamı var laa...

1|0
    0|0
  • gel kaçırayım senı hehehe

1|0
    0|0
  • kişilik bozukluğumu var ne

öyle

1|1
    0|0
  • Yol ver panpa.

1|0
    0|0
  • kız çok kale alma üzülme seniiçin bişey hissetmeyene üzülmeye değermi

1|0
    0|0
    • dimi ya üzülmüyorum ki zaten ama onca geçirdiğimiz günlere yanıyorum :)

• malesef insan sevince kör oluyor ama uyandım artık :))

• uyandığın iyi olmuş

• sen cok acı cekeceksın buna emın ol ayrılacaksın sonra cok pısman olucaksın yanı ALLAH yardım etsın

1|0
    0|0
    • amin inş ama kendi kaybetti acı çeksemde bakmam ona böylede gururluyum ;)

• Kız arkadaşının Önünde Ağlayan Bir Erkeğin gözümde Zerre kadar Değeri yoktur... ( Ölüm Hariç )

0|0
    1|1
    • Kuzenimin sevgilisi kuzenimin karşısında hatta telefonda hüngür hüngür ağlıyo aile içindeki problemleri anlatıo babasına küfür edio falan :D bu soruyu bndeöi sorsam ne ama cidden manyak biri hergün kavga ediolar sonra o çocuk telefon edip konuşmuo nefesini dinletio falan

• çocuk seviyor ki ağlıyor :)

• abazanlar eksiliyor :)

• sen laa'lı luu'lu konuşursan her şeyi hakedersin !

0|1
    0|0
    • sorum dikkat çeksin diye laa dedim be !

• uzak dur ondan bence artık

1|0
    0|0
  • laa diyen bir kızın

ne kavgasız bir ilişkisi

ne igrenmedigi bir ilişkisi

ne cözebilecegi bir sevgilisi

ne tiksinmeyecegi bir ilişkisi

ne umursayan bir sevgilisi

ne de gercek sevebi olur.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o tarz bir ilişkim vardı hatta daha berbatıydı..kendi ayrılır sanki ben ayrılmışım gibi tavırlar yapardı..hatta en son kendi beni kırdığı halde facede engellemiş..suçum olmadığı halde...yani seni anlıyorum..çok sevmiyorsan bir an önce kurtul..hayat enerj,ni emiyorlar..düzgün bir ilişkiyi hakediyorsun...onu değişdiremezsin bu mümkün değil...

1|0
    0|0
  • işte o adam benim ruh halimi yaşıyor...gerçekten zor bir durum. kıskanç mı peki? ve siniri hemen parlayıp hemen sönüyor mu?

1|0
    0|0
    • evet çok kıskanç hemen sinirlenip parlıyor

• Bi an bunu kendim yazdım sandim :)) bende aynı durumdayım valla bide tavır yapması yokmu cildirtiyo beni bende bıktım artık takmıyorum hic nereye kadar giderse yoruldum cabalamaktan düzelmiyor zaten

1|0
    0|0
  • laa diyorsun ya, o da senden soğumuştur bence.

1|0
    0|0
  • Onunlada böyle Laaa diyerek konusuyomusun ? konusuyosan bence oglanin davranislari normal

1|0
    0|0
    • yok kız sorumm dikkat çeksin diye 'laa' dedim :)

• siktir et sende laaa

1|0
    0|0
Yükleniyor...