Türk kadınının dekolteyle imtihanı...

yahu kadın, ne kadar açarsam o kadar güzleim mantığını ne zaman bırakacaksın bi desene sen bana. ben ki dekolteye karşı bir adam değilim, ben bile bazen öyle itici buluyorum ki bazılarınızın dekoltesini; yemine derim gözümü kapayasım geliyo yanınızdan geçerken.

yok mu bunun bir estetiği, bir tatlılığı, bir şıklığı arkadaş?

artık öğrensenize dekoltenin de yeri ve ayarı olması gerektiğini.

ne düşünüyorsunuz bu konuda; kadınlar sizden de cevap alalım.

Güncellemeler:
ekleme: onca yorumdan sonra şunu söylemek farz oldu ki; biz sizin göğüslerinizi, bacaklarınızı görmek derdinde değiliz sadece bayanlar. durum bundan daha çetrefilli.

göğüslerinizi avuçlarımızın içinde, bacalarınızı belimize dolanmış görmek güzel. sokakta olmadık kıyafetlerle yakışmadığı halde dekolteler arasından değil.

ha, yakışmışsa o da güzel. yakıştığı halde dekolteye lf eden ya tutucudur ya kıskanç.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• ben de sana katılıyorum. rahatsız olacağım şeyleri asla giymem giyenlerin de derdi başka ztn. normal edepli kıyafetlerle de gayet şık oluyorum.dekolteye ihtiyaç duymuyorum. allah dkolteye ihtiyaç duyanları ıslah etsin :))

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• haklısın..

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz güç , güç değildir ...

0|1
    0|0
    • o tartışmasız bir gerçek. ama dekolte de bir güç değildir :)

• cinsiyete göre muamele edilmiyorsa başım üstüne

• Asla soru cevapta hümanist bir yaklaşımımız var ...

• bazıları dekolteyi cok ayarsız giyiyor, haklısın valla!

0|0
    0|0
  • :) "aç açabildiğin kadar sineni, ummanlar gibi olsun!"demişler ama insanlar sineleri kapalı bedenleri ile bir yerlere gelme peşinde... Hak veriyorum kesinlikle sana, bir aynaya bakmalı kadın kendine eminsen taş gibiysen tabiri caizse, giy dekolteni, sivilcelerle dolu eciş bücüş bir dekolte gerçekten itici...Ama yine de herkes istediği gibi olsun yahu...

0|0
    0|0
    • elbete herkes özgür olmalı giyiminde kuşamında; ama estetik diye de bir şy var. benim yorumum da buna dair ve sadece kişisel fikrim.

• marifet sanıyorlar,sadece orasını burasını teşhir etmek dikkat çekmek ,çabası bu.

0|0
    0|0
    • yok yahu o da değil bence. çoğu da inanılmaz muhafazakar ve öpmeye bile yanaşmıyor. ama işte bir mantık hatası var bunu cidden güzel oluyoruz sananlar var. oysa alakası yok. dekolte çoo güzel bir şeydir ama şıklığı önemli.

• aynı kapıya çıkıcaz senlede, farklı yollardan sanırım,güzel olduklarını sanıyorlar ama amaç aynı ;DİKKAT ÇEKMEK

• dikakt çekmekte sorun yok. aaba geçerken el işareti yapmak ve önüne atlmak gib; ikisi de dikkat çeker ama biri çok saçmadır :)

• Çok haklısın beş yıldız verdim..

0|0
    0|0
  • Tek kelime. Haklısın...

0|0
    0|0
  • Yakışan giyse iide bazıları cidden mide bulandırıcı oluo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• türk kızlarının alayı teşhirci.

0|0
    0|0
  • Herkes kendine göre vuracağı biri olduğunu düşünüyor açıyor demek ki...

1|0
    0|0
  • Senin gövden de benim göğüslerim yoktu,

Kuru bacaklarında kıllarım koptu...

Senin sütyeninde benim yerim yoktu,

Kader aynı sondu, yazdığı hikaye buydu.

Meme dediğin haddini bilecek kardeşim. :$ Çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı?

0|0
    0|0
    • memenin haddi hudutsuz olmalı kardeşim. memeyi güzelliğini gölgeleyecek dekolteden de saklamadan da korumak lazım.

• İlk bakışta karın kası zannedip hareket etmesiyle göğüs olduğunu tespit ettiklerim oldu benim. Kadının göğüsleri karnındaydı. :S Dekolte vermiş bunun üzerine, aman yurabba çok kötü oldum.

• doğru kıyafetle o kadında bile dekolte kötü durmayabilir; önemli olan şıklığı.

• dekolteye karşı değiliz.dekoltede sınır olmaz.ama çirkin kızların erkeklerin ilgisini çekmek için açtıkları doğrudur.başarırlar.ama bu onları güzel yapmaz.tamamıyla bir obje olarak görmemizi sağlar.

0|0
    0|0
    • obje meselesi de değil, güzel değil ki mesele o. güzel olana, yakışana lafımız yok ki.

• ikizler, bacaklar, sırt; güzel olsa da dekolte kıyafetle genel görünümle iligli. yakışmadığında yakışmaz kasmanın anlamı yok.

• kese kağıdında ısrarcıyım

Yükleniyor...