Dallas gibi! içim yanıyor nedir bu anlamadım?

Benimle ayrıldıktan bir hafta sonra başkasıyla birlikte olan ex sevgilimle bunu bilmeden barışıp birlikte olmaya devam ettim.

O kızında sevgilisi varmış araları bozukmuş ama ne olduysa oldu olmadı sevgilim bana karşı çok soğuktu sonra bitti ayrıldık bir ay sonra o kızı tekrar eklemiş fotoğraflarını beğeniyor falan ama kızın profilinde sevgiliyle fotoğrafları var hatta sözlenmişler.Ya neler oluyor anlayamıyorum bu nasıl bir kız benim eski sevgilimle benleykende görüşmeleri çok zoruma gitti bir taraftan kızın sözlüsünü bulup herşeyi söylemek istiyorum yanlarına kalmasın istiyorum.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Bravo...

Hayatlarında 2nci kez seçimlerini yanlış kullananlar sürünmeye mahkum olmaktan kurtulmak icin deveye hendek atlatmayla gecirirler yaşamlarını

0|0
    0|0
    • ben ne yapmalıyım sence? onların karakterleri bunada müsaittir belki birlikte çok mutluda olurlar sonuçta rahatlar ama ben ben ne yapıcam ya.Bazen o kızın sözlüsüne herşeyi anlatmak geçiyor bazende eski sevgilimi arayıp küfretmek yada bende sevgilim varmış modundamı takılsam ya bilmiyorum belkide susmak ve sabretmek

• kafanı karıştırma. Sigara icmiyorsan sigara icenlerin odasında durmayacaksın.

Evdesilgin var mı ? isimlerini yaz bir kagıda ve sonra sil. baktın silinmiyor. yak.

• haklısın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Yazının sonlarına doğru kızın sevgilisiyle çıkmaya başladık diyeceksin sandım, tam bi dizi senaryosu çıkıyordu hem reytingi de tavan yapacak bi dizi yani

0|0
    0|0
  • bencede söyle fitne fesat karıştırki olaylara iyice dallas olsun kızda erkekte yolun yolcusu ikisinide salla gitsin başına iş açma

0|0
    0|0
    • benim sevdiğim adam 4 yılımı verdiğim kişi nasıl böyle oldu onu anlamıyorum seviyorum hala nefrette var çok karışıgım onu arayıp küfür etmek istiyorum bazen

• dünyam karardı ya nasıl biraha ayağa kalkarım bilmiyorum

• ohooo arkadaşım sen salma kendini böyle sen güçlü görüncenki düşmanların senden korksun sen onlara laf yetiştirdikce onlarla aynı seviyeye düşeceksin seni anlaya biliyorum burdan ne kadar desekte nafile üzüntünü geçiremeyiz ama yaşamın bir tarafıda bu işte ihanet haksızlık mutsuzluk o yüzden en kısa zamanda toparla kendini ve ona göre ne yapacaksan yap daha sağlıklı olur

• tam bı askı memmu dızısı sızınkı aslında

0|0
    0|0
  • herşeyi söyle bence içinde kalmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dallas masum kalır yanınızda.

0|0
    1|0
  • bul söyle sözlüsüne, muhtemelen çocuğu ayakta uyutuyor yelloz

0|0