Sevgiliniz/Eşiniz KS üyelik şifrenizi istese, tepkiniz n'olur?

Gençler öncelikle günaydın, haftanın son iş/okul günü; oley. Herkese şimdiden güzel hafta sonları diliyorum. Sabahın bu saatinde, herkesin afyonunun patlamasını beklemiyorum. Belki ne bu enerji diyebilirsiniz. Cevap; pembenin gücü! Pembe giyindim o sebepten ötürü olsa gerek :)

Neyse, aklıma bi'anda bu soru takıldı ve sizin tepkilerinizi merak ettim.

Şahsen benim sevgilim üyelik şifremi geçtim, telefonumun pin kodunu dahi istese vermem. Sevgililiğini bilsin ne öyle özele karışılır mı a, ayıp. Tabii herkes böyle düşünmeyebilir, cevaplarınızı alabilir miyim?

Pembeler sizinle olsun!

Sevgiyle.

0|0
17|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Pembe hayalli sorularla güne başlıyorsun demek ki.

0|0
    0|0
  • Çok sıkıntı etmem ama evli olsan dahi bazı şeylerin gizli kalması daha doğru olur diye düşünüyorum. Eşim diye her bir şeyinden haberim olacak diye hak iddia edemem.

0|0
    0|0
  • pc olduğunu bile söylemem :))

2|0
    0|0
  • pembe

gönlüm sende:DDDDD

0|0
    0|0
  • veririm. verdim zaten. eşiminkileri de biliyorum. ama gerek yok aslında. bi b.k yemek isteyen her türlü yer, gider başka facebook hesabı açar falan

0|0
    0|0
  • Veririm ne var bunda memleket meselesi sankim.

0|0
    0|0
  • farketmez.

0|0
    0|0
  • pin kodumu veriririmde bu şifreyi vermem..

1|0
    0|0
  • Aaaaa hiç özele karışılır mı ? :D Sevgilin ben olsam bilgisayarına key - logger yuklerdim. Ruhun bile duymazdı. :D En ufak hatanda bitirirdim seni ! ( aynı şeyi sen de yapabilirsin aslında erkek arkadasına )

0|0
    0|0
    • Senden korkulur, hain sevgili! :)

Sevgilim yok ama bi'ara olursa, deneyeceğim.

Aklımdasın.

• Sevgilimden kazık yemeseydim böyle yollar yapmayı hiç istemezdim . I understood that I gotta play the game with some dirty rules :(

• Sistemde bir sorun var herhalde şifremi nasıl kabul etmez. :))))

0|0
    0|0
  • Pembeler mi bizimle olsun.Ne yapacam ulan pembelerii? :)

1|1
    0|0
  • bana guvenmedıgını anlardım eger sakalayacak bıseyım yoksa verırdım ama sonrada ona gore muamele yapardım

0|0
    0|0
  • Şifre bu adı üstünde sadece bir kişinin bilebileceği bir şey ;)

0|0
    0|0
  • bir sıkıntım yok veririm ks şifremi eğer biliyorsa burayı :PPP

0|0
    0|0
  • Ben sevdiğim insanın bir şifresini istemem, o da istemez.

0|0
    0|0
  • Kızım Bak Git Derim konu Kapanır...!

Pembe Bulutlar Üzerinden eksik olmasın...

0|0
    0|0
    • Ah çok güzel bi' dilek...

Teşekkür ederim, umarım :)

• Siyahın gücüne, pembenin masumluğuna ve beyazın saflığına inandığın sürece sen iyi bi' adamsın.

• bak onlara inanıyorum :)

• şifreni vermezsen ayrılırım derim

0|0
    0|0
    • Öyle koşul koyacak adama ayrılma şansı tanıyacağım, öyle mi? Ondan önce ben bitiririm:))

Kızlar Ne Diyor 17

• ben de bunu düşündüm bugün. sevgilim olsa hesabımı bilsin istemem malum eski sorular sitedeki mallıklarım filan.Olunca düşünürüm artık.

0|0
    0|0
  • Dimi yaa haddini bilsin :)

2|0
    0|0
  • Sitede takıldığımı bilmezse şifre isteyemez. Anca face ister.

2|0
    0|0
    • çok zeki görünüyorsun :)

• Bir laf var parayı görünce kominizm, kocayı görünce feminizm biter diyollar :D

Acep doğru mudur :)

Soru olarak sorsam mı ki :D

• sorun çıkarmadan veririm face değil msn değil Alktarafı kızlarsoruyor :D:D yok facem msnim olsa onların şifresinide veririm sevgilim veya kocamdan ne gizlim olcakki

0|0
    0|0
  • Duruma bağlı. Verebilirim sorun etmem öyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • Wuhuuuu selam Pembeli :D Bende cok enerji doluyum bugün, ama pembe degil, leopar tayt giyindim :D Her neyse, soruna gelince - Bende vermem,.. Herkezin kendine göre özeli olmasi lazim. Ama gizli saklinmi var dese, aninda patlarim sifreyi ama, ondan sonra cani yok yanar :D

0|0
    0|0
  • "Honk ?" derim, ne ben baskasının ozeline karısırım, ne de baskası benim ozelime karısabilir.

1|0
    0|0
  • sevgılım ıstese yokta esım ısterse sorun olmaz netıcede bende onun msn face sıfrelerını bılıormdur:)

0|0
    0|0
  • Veririm şifreyi ne olacak.

0|0
    0|0
  • İstemedi istemez de ama istiyorsada sorun etmem veririm. saklayacak sorum da cevabımda yok.

Ancak sonrasında şifremi isteme cürretinde bulunduğu için neler olur bilemem:)

0|0
    0|0
  • veiririm nolcak ki oda braz gülsün :D

0|0
    0|0
  • ksde takıldığımı bilse %70 beni terkeder.diyelim ki etmedi,o zaman ben ondan soğurum:( gerçi dün belki görmüştür.iyileşince terkedebilir:///

0|0
    0|0
  • Ks yi biliyorsa ister tabi ; )

0|0
    0|0
  • ben veririm

0|0
    0|0
  • Oda bana istediğim şifreleri verecekse olur(:

0|0
    0|0
  • Benim adima yorum yapmamak sartiyla verirdim

0|0
    0|0
    • Kendi adına nasıl yorum yapacaktı ki?

Merhaba ben Simran'ın erkek arkadaşı,

... :(

• Kızma canım, anladım zaten.

Biraz şebek olmaktan kimse zarar görmez, öyle değil mi :)

• senin dudağına noldu:(

0|0
    0|0
    • Düşünmekten canımın içi, düşünürken dudak yerim ben :(

• ne düşündün okadr=?

• Kuantum tekniğini kullanarak düşündüm. Amaç-ulaş ikilemini de aştım sayılır.

Ya sormayın şöyle şeyler, felsefe yapasım geliyor sonra :(

Yükleniyor...