Kafanız güzelken yaptığınız en çılgın şey?

Hatırladığınız veya hatırlamayıp arkadaşlarınızın sonra size " lan naptın dün sen öyle " dedikleri şeyler ? :)

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• beş tane uyku ilaçı almıştım:) o akşama dair hiç birşey hatırlamıyorum :) ama en yakın arkadaşımı dövmüşüm. kardeşine kocacım diye boynuna sarılmışım. sevgilime telefonda aşkımı anlatmışım:) en son hatırladığım şey sevgilimin telefonda kulağımın içine içine ettiği küfürler..:))))

1|0
    0|0
    • +1 :D o değilde gülsüm nasıl olmuştu yaa :D

• :D aynen ya :D o değil yazılı kağıdını hocaya nasıl verdi hoca bi tarafda gülsüm bi tarafda :D

• lan çayın içinde altı tane ilaç vardı kız çayı acı acı içti resmen demedi niye bu çayın tadı böyle:)

• en son doğum günümde kafam güzeldi.. ewe dönüyoduk kolkola sevgilileri görünce ayrılın bakalım diye aralarına dalmışım :dD feci bişeymiş hatırlamıyorum .

0|0
    0|0
    • bir daha ki doğum gününde biraz daha adrenalin seviyesi yüksek olaylar bekliyorum senden :)

• adamın karısı tekme tokat gireceğinden sopa falan al yanına. gaz kesmeyebilir :) ama sen manyağa benziyosun direk biber gazı sıkarak odaya dalarsın :D

• .DD hahaha aynen... polis olaymalıy mısım

• ömrümde ilk defa alkol almıştım o zamanlar çok sevdiğim biri vardı onun için oturmuş ağlama krizine girmişim pek fazla hatırlamıyorum ama .yanımda en yakın arkadaşım vardı oda ben kriz geçirince o zaman ki sevdiğim çocuğa haber vermiş o gelmiş aklıma gelen gelmeyen herşeyi söylemişim içimi dökmüşüm o an çocuk yalvarmış tekrar birlikte olalım diye kafa güzel işte yok demişim :) ama iyi yapmışım huylu huyundan vaz geçmez yani canımı yakacağına eminim ...

0|0
    0|0
  • yılbaşında içmiştim ama edebimle içmemişim sanırım :) kuzenim vardı yanımda site gibi olduğu için dısarı cıkmıs . ve 1 cocuktan bu kadar nefret edlir gercekten nefret ediyodum ama o gece sarhoşken yanına gidip ona cok asık olduğumu söyleyip öpmüşüm :( Tam 1 hafta dısarı cıkmamıştım kıyamam oda cidden asıqım sanmış malın tekiydi bütün siteye rezil oldummm

0|0
    0|0
    • kim bilir kimi düşündün de garibana söyledin öyle şeyler. yazık çocuğa :)

• 1 ay sonra düzgün iç o zaman ve dışardı da çıkma :) sonra dönüşü zor şeyler yapabilirsin. ahh keşke içmeseydim dememek için :)

• içmeninde bi edebi var yahu ! :D felsefem bu :D tamam dikkat ederim :)

• ıs yerın 10. yıl dolusunu ktladıgımız gece kafam bıraz ıyıdı koktely yapıldı ıckı yanında mezeler vardı masada ayaktaydık catalı peynır dıye arkadasımın elıne batırmaya calıstım tum gece cok gulmustu arkadaslar bende dahıl :))

0|0
    0|0
    • arkadaşının eli meze tabagında mıydı ya :) nasıl becerdin onu

• tabagın yanındaydı ıcınde deıldı basım az donuyodu karıstırmısım :D

• Tanımadığım erkekleri dövmüştüm okul girişinde durmuşlardı kızlara izin yok dediler. Bi keresinde düğünde garson güzel bayan deyince kafasında bardak kırdım sonra gülme krizine girdim çok güzeldi daha çok var sınıfda çocuklarla her gün kafam güzel

0|0
    0|0
    • sana bir süreliğine içkiden ya da artık her ne içiyorsan uzak durmayı öneriyorum :)

• Ben içmedim içmem de niye kafa güzelliğini alkola bağlıyosunuz?

• soruda kastettiğim şey alkoldü ama belirtmedim anlaşılır diye :) ama çok haklısın özür dilerim sizden bayan kafası hep güzel :)

• Yaşlı bir adama sarılıp babacım ben seni gerçekten çok seviyorum diye ağlamışım :D

0|0
    0|0
  • kafam çok iyiydi kızlarla evde içiyoduk müzik açtırıp onlara striptiz dansı yaptım.

0|0
    0|0
    • iyiymiş. bunu bir üst seviyeye taşıman sıkıntı yaratabilir. sınıra dikkat :)

Erkekler Ne Diyor 1

• uyumaktı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...