Gerçekten seven biri sevdiği kişiyi merakta bırakır mı?

Arkadaşlar siz sevgilnize 3 gün boyunca ulaşamayıp merak edin onu sonra o cok yakın bir akrabam vefaat etti sonra konuşalım deyip sizi aramazsa ne yapardınız? Bu 3 günün içinde merak etme diyebilmek için 1 dakikasını bile ayırmıyorsa.Sizce önemsemiyormu beni ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence her ne olursa olsun haber verilmeli cenazesi var sen onun kötü gününde olmayacaksan ne zaman yanında olacaksın her zamandan daha çok sana ihtiyacı olacağı zaman bence tam tersi senle değil sadece bu olay mı yani daha başka oldu mu böyle şeyler mesela geç mesaj atma vs gibi oludysa seni önemsemiyordur

1|0
    0|0
    • Ailesi baska sehirde kaliyor ve ailesinin yanina gittigi zaman b

boyle yapiyor :(

• Tsk ederim soyledigin gibi yapmayi deneyecegim ;)

• rica ederim mutluluklar

Erkekler Ne Diyor 9

• Açıklaması: Şuan için sen umrudışısın.

3|0
    0|0
  • valla babasını bile kaybetse haber vermesi gerekir bence baska bişey yatıyor bunun altında

2|0
    0|0
  • yalan söylüyor.

1|0
    0|0
  • evet önemsemiyor kardeşim emin ol

1|0
    0|0
  • cenazesi olan yakınlarına haber verir. yakınında hissetmemiş seni veya hissettirememişsin.

1|0
    0|0
  • seven insan bırakmaz bence ya seni önemsemiyor yada çok vicdansız biri

0|0
    0|0
  • başka işleri varmış

0|0
    0|0
  • ayrılırdım ben olsam.1 dakika bile ayırmamış demekki.

0|0
    0|0
    • bende senin gibi düşünüyorum

• Merakta bırakmak şöyle dursun; insan derdini-herşeyini sevdiğiyle paylaşır.

Ben asıldığım kızları bile anlatıyom bazen benimkine... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yalan söylüyor da olabilir.

0|0
    0|0
  • Gunah almiyim ama erkeklerin klasik yalani baskasiyla gorusup bakicak olcak mi olmicak mi olmicaksa bisey olmamis gibi senle devam edicek

1|0
    0|0
  • çok üzülüorsa bunu ilk sennle pylaşırdı zaten yannda olmanı istedi.. ve mutlaka haber verrdi koca 3 gn maşllh. bn inanmadım inanmzdımda..

1|0
    0|0
  • Eğer dediği doğruysa çok bencilsin. Çocuğun akrabası ölmüş sen hala kendi derdindesin. Ki doğru olduğunu pek zannetmiyorum, içimden bi ses başkasının koynunda olduğunu söylüyor.

1|0
    1|0
  • seven bunu yapmaz.

0|0
    0|0
  • ben de bilmyrm benimde başıma çok geldi öyle de sn karar ver vericem bende:)

0|0
    0|0
    • allah hakkimizda hayirlisini nasip eylesin :)

• aminnn:)

Yükleniyor...