Hotmail hesabı silinebilir mi? Bana hiç bir mesajın gelmesini istemiyorum kapansın istiyorum.

Hotmail hesabı silinebilir mi? Bana hiç bir mesajın gelmesini istemiyorum kapansın istiyorum.

Güncellemeler:
tamam arkadaşlar buldum kapattım 270 gün beklemem gerekiyormuş teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hesabını silme isteği yollarsın, sana 90 veya 270 gün giriş yapmamanı, o şekilde hesabının silineceği söylenir. tabi o kadar süre giriş yapmadan dayanabilir misin o ayrı bi konu. ben şöyle bişe yapmıştım, yakın bi arkadaşımdan şifreyi değiştirip benim için hesabı silmesini istemiştim. şifreyi değiştirince 270 gün giriş yapamadım, haliyle silindi hesap :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Her türlü hesap silmek için bakabilirsiniz link

• 270 gün kadar beklemen lazım siliniyor

• belli bi süre sonra kendı kapanıyor iptal talebinde bulunman geerek ama

• Girmezsin sende.

• kapat talebini iletiyorsun yalnız 270 gündü galiba hala saklıyor giriş yapmazsan iptal ediyor anında iptal yok.ben kapattım girmiyorum mesela

• tabiki siline bilir fakat belli bi süre hiç açmaman gerekiyor

• Bir kaç ay girmezsen siliniyor diye biliyorum. Sana bişey gelmesini istemiyorsan hiç girme bir daha :)

• 4 yıldır kullanmıyorum ama hala kapanmadı. yalnız google'a "hotmail hesabı kapatma" yazarsan, nereden kapatabileceğini öğrenirsin.

• ek olarak; hotmailin diğer bir sitesi olan www.passport.com adresinden de hesap ayarlarınızı yaparak hesabınızı silebilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 3

• Belli bir süre sonra kapanıyor zaten..

• 6 ay falan bekledikten sonra tamamen kapanıyo diye biliyorum

• Hesabı kapat dersin seçeneklerden.Ama mail kapanır sadece .

Yükleniyor...