Ehliyet sınavı için herkes son bir kaç yılın çıkmış sorularını çöz yeter diyor. Yeter mi?

yakında ehliyet için sınava gireceğim. herkes son bir kaç yılın çıkmış sorularını çöz yeter diyor. yeter mi gerçekten yoksa oturup kitaptan falan çalışayım mı ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kursun sana veriği kitaptaki soruları çöz. Daha sonrada son 3-4 yılın sınav sorularını çöz. Sorular hep aynı çıkıyor. Sınava girdiğinde anlarsın ne kadar basit olduğunu . :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kitaptakileri çözmelisin. en güzeli bi arkadaşını bul o sorsun sen cevapla sonra sonuçları o söylesin sana

1|0
    0|0
  • Selam özellikle şekilli sorulara dikkat et geçiş öncelikleri vs.. Onlara şöyle bir bak onun dışında bol soru çöz geçersin hayırlısıyla :)

1|0
    0|0
  • walla ben b sınıfı aldım tekde gectim daha sonra yükseltemek için D aldım onunda tekde gectim sonra src pisko teknik aldım onlarıda gectim neyi bilmiyorsan ona calıs derim saglıkmı motormu trafikmi

1|0
    0|0
  • yorumlara baktımda ben baya onemsemısım bu sınavı zamanında kurstakı tum derslere gıtmıstım not almıstım kıtapları ıyıce okuyup ozet cıkartmıstım bıde cıkmıs soruları cozmustum sene 2006 halbukı geleksızmıs

1|0
    0|0
  • Kitap falan hikaye sen gir netten son 3 yılın sorularını aç bunları bol bol çöz ve sınava girmeden önceki akşam tekrar çöz sonra git ehliyeti al :-)

1|0
    0|0
  • son bi kaç yılın değil sadee senden önceki 4 sınaf sorularını ezberle yeterli ben öyle geçtim tırafik 94 saglık 90 motor 86 ben bu şekilde almıstım

1|0
    0|0
  • akşamına çalış kitap verdiler ise en arkada sorular vardır çöz aynıları geliyor ve ek bilgi sağdan gelen her zaman haklıdır :) çok kolay

1|0
    0|0
  • eski üyelerden puding şu resmi bir değiştir bakalım iyi geceler inşallah kazanırsın dikkatli sür maykıl

1|0
    0|0
  • çıkmış soruları çöz tabi

1|0
    0|0
  • okuma yazma biliyorsan geçersin

1|0
    0|0
  • ben hiç çalışmadan geçmiştim zaten basit

1|0
    0|0
  • geçmiş soruları çöz hep aynı

1|0
    0|0
  • bence de yeter

0|0
    0|0
  • son 5 yılın soruları yeterli

0|0
    0|0
  • sadece son dönem sorularını çözdüm konu çalışmadan (okuldan dolayı motor bilgim var, o yüzden motor için bişe diyemem, çalışman gerekir) en düşük not 92 :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çıkmış sorular yeterli.

1|0
    0|0
  • Ben ilk seferde öyle yapmıştım ilk yardım ve trafikten geçtim motordan tek soruyla kalmıştım. İkincisinde motoru tümden okuyarak girmiştim..Kadınlar için genelde motor zorlayıcı oluyor, yine de sen bir göz atmayı ihmal etme.

1|0
    0|0
  • evet herkes öyle diyor bi bildikleri var demek ki öyle yap sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...