Bastian şıwanştayger, xabi alonso, mario götze ve javi martinez çok şişirilen, balon ve abartılan ortasahalar değilmi? bana öyle geliyorda?

bastian şıwanştayger, xabi alonso, mario götze ve javi martinez çok şişirilen, balon ve abartılan ortasahalar değilmi? bana öyle geliyorda? b. münihin bu vasat ortasahalar neden abartılıyor?

• bu ortasaha oyuncularını r. madrid ve barcelona bedava versen almazlar haklısın
    20% (1)12% (1)15% (2)Oy Ver
  • diğer
    80% (4)88% (7)85% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sana öyle gelmiş

0|0
    0|0
    • r. madrid ve barcelona ortasahalarıyla kıyaslanamazlar bile bence

• ribery robben kim bale ve ronaldo neymar ve messinin yanında derim ozaman?

• saydığın isimler orta saha değil ki karşılaştırman anlamsız olur

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana oyle geliyolar iyi oyuncular :)

0|0
    0|0

• Alonso madriddeydi ztnde neyse :) barca ve real madrid daha iyi takim tabi.

• götzeyi çıkar aralarından o tam bir wonderkid :) diğerleride dinamo orta sahanın her takımda oynar bu adamlar.

0|0
    0|0
  • Göze iyidirr

0|0
    0|0
  • vasat mı adamlar daha ne yapsın?

0|0
    0|0

• Kesinlikle münihte barca xabi olmadan bence bir hiç real ronaldoyu ve bale'İ forvet olarak görüyorum bence ortasaha değiller realde bir ortasaha yok 2adamvar taşıyan münihte tek ortasaha olan takım gözümde.

• bu balon münihi nasıl över insanlar anlayamıyorum ya. bu barcelon a rezil etmedimi bu sene bu takımı? geçen senede madrid rezil etmedimi?

• Gotze iyi beğeniyorum. Diğerleri de abartılı değil iyi futbolcular

0|0
    0|0

• ama çok çok daha iyiler rakitic busquest iniesta bunlarla kıyaslanmaz

• Olabilir ama diğerlerini kötü olduğunu göstermez bu. Onlarda harika işler yapıyorlar

• tamam haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu ortasaha oyuncularını r. madrid ve barcelona bedava versen almazlar haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...