Pizza kaliteli karbonhidrat mı yoksa kalitesiz mi?

Düzenli bir şekilde spor yapıp , kilo almaya çalışıyorum. Bu yüzden yağ oranı düşük karbonhidrat oranı yüksek besinleri tercih ediyorum. Aklıma takılan soru bu besinlerin arasına pizza'yıda dahil etmelimiyim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Makarna
    Bulgur
    Pirinç pilavı

Pizza tavsiye etmem. Kilo almak istiyorsan her gün 250 gr cici bebe ye bunu günde 2-3 e böl biraz yağ şeker var ama iyidir gene. Ayrıca yağ şeker acıma derim (tabi abartmada). Bulk dönemindesin kilo alman gerekir diyet yapmıyorsun ki az yağ alayım vs. dikkat edesin :)

0|1
    0|0
    • E o zaman pizza niye tavsiye etmiyosun :D:D:D

• Şöyle diyeyim evet şeker oranı vs. yüksek lakin gün içerisinde şekerde alman gerekiyor he dersin gainerlar var %90 ı zaten sırf şeker katıyorlar epey karbonhidrat var bunlar 1 öğünde sindirilemeyecek miktarlardır. Gainer'da kimyasal cici bebe'de kimyasallık açısından ikisi de zararlı. Bence en iyisi fıstık ye bol bol ve makarna ye makarna en iyi tercih.

• Aynen en iyisi dogal :D cunku daha once 2 kez protein tozu kullanmis biri olarak tadi mukemmel otesi ama daha fazla kullanamazdim zararli zaten o kullanmamda hevesti... Umarim vucuttan ayilmistir tamamen kimyasal biraz gec atilir hatta baya gec.. 1 yil oldu kullanmamdan bu yana benimde

Kızlar Ne Diyor 1

• Pizzauyi cok severim icerisine et koymada sebzeli yemelisn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kalitesizdir aman fast food'a bulaşma. Düzgün ev yemekleri ve mis gibi.

0|1
    0|0
    • Ev yapımı pizza :D:D:D

• Aynen öyle :) En iyi görüş yapamadım 4 yorum istiyo :)) Zaten her gün pizzada yiyemezsin :D Haftada bir canın çeker öyle yani :) Birde hergün yenince yağlanma oluşur 10 gram yağ tek seferde azdır ama haftada 70 gram yapar :)))

• Aynen sorun değil zamanı gelince seçersin, belki daha güzel yorum yapan çıkar. Ama bu da can, ben her gün salondan sonra dominosun önünden geçiyom, haftada bir yemezsem olmaz. Zararını görmedim, zihinsel olarak motivasyon açısından yararını gördüm. Cheat meal morali arttırır. Diyetimizde bize yardımcı olur. Teşekkürler.

• Pizza olmaz dostum kilo almak istersen ve spor yapıyorsan makarnalı ton balığı tavsiye ederim ekmekleri çavdarlı yemelisin beyaz zararlı bildiğin üzere spordan önce bol karbonhidrat almalısın yani girmeden önce yağsız makarna yiceksin çıktıktan sonra protein tozu kullanıyorsan onu eğer yoksa dediğim gibi ton balıklı makarna etkili olucaktır

0|0
    0|0
  • tabii ki kalitesiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...