Kim olduğunu biliyor musun?

Kim olduğunu belirlemeye çalışırken koyduğun kurallar, sınırlar sınırsız olan seni bir 'kaba' dolduruyor. Bu kapta oluşan bilinç yaşamını oluşturuyor. Bilincinin, başına gelenlere veya gördüklerine verdiği anlam yaşamını belirliyor. Yaşamın da senin kim olduğunu... Bilincin değiştikçe, geliştikçe yaşamın değişir.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• ben sadece hayatın bir parçasıyım, küçük bir ışık süzmesi bile duygularımı,düşüncelerimi değiştirebilirken,ben buyum ben şuyum diyemem, sadece algıladığım her şeyi kendi parçammış gibi derinden hissetmeyi seviyorum, kendimi hiç sınırlandırmadım düşüncesel bazda.. insanın yarattığı sınırlar sadece vahşet getirir..ben yaşadığım sürece hiçbirşeyi incitmeden, her şeye saygı duyarak ve olumsuz seylerden iyi değerler yaratarak varolmak istiyorum. kim olduğumu bilmiyorum ama bi cevap bekliyorsan ılık bir rüzgar benim kişiliğimi yansıtabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Seni diğerlerinden farksız kılmaya bütün gücüyle gece gündüz çalışan bir dünyada kendin olarak kalabilmek dünyanın en zor savaşını vermek demektir. Bu savaş başladı mı artık hiç bitmez."

e.e.Cummings

0|0
    0|0
  • Yasam değiştikce sende değişirsin ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...