İnsanların facebook takıntısı

hayatımıza facebook girdi gireli herkes kafayı yedi sanki. arkadaşlarımla bi yere gidiyorum kimse konuşmuyor herkes elinde telefon facebookta, kendini tagleyen vs. facebooka koymak için foto çekilmeler vs oturup da bir keyifli vakit geçirip muhabbet edemiyoruz.

Geçen gün bi yere gittik yine aynı ben muhabbet açıyorum bu elinde sürekli telefon ay dur fotomu çek atayım falan bu modda en son aldım artık telefonu elinden.

benim de var hesabım ben de günde 1-2 kez girer bakarım ama aklım sürekli orda değil yani sinir oluyorum artık bu duruma insanlar bi yere eğlenmek için değil sırf kendini etiketlemek için foto çekilmek için gidiyor. kendimi o akıma kaptırmamak için çok uğraşıyorum ama yani bi yandan sınırım de bozulmuyor değil ne yapabilirim diye.. sizin de etrafınız, siz öyle misiniz?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• paylaşımdan şundan bundan ziyade ben sadece etkinlik düzenlemek için bi de yurt dısındaki arkadaslarla görüşmek için kullanıyorum. ama kullanım amacından saptıranlar çok benim çevremde de. hele bazıları saplantılı hale gelmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• canım paylaşıyorum bunu :)

1|1
    1|0
  • facebook eski okul arkadaslarını bulma sitesiydi yanlıs hatırlamıyorsan ilk cıktığında şimdi yeni aşklar bulma yerine dönmüş herkes birbirine yavşıyo :D

0|2
    0|0
  • ben zombie island oynamak için giriyorum :[]

0|0
    0|0
  • ah mark ah yaktın bizi

0|0
    0|0
  • etiket meraklısı takıntılı insanlar yok değil tabiki. ama öyle olmayanlarda yok değil.

0|0
    0|0
  • ben facebook kullamıyorum

0|0
    0|0
  • Çağın Hastalığı Teknoloji Duymadın mı

0|0
    0|0
  • büyüyünce geçer sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben ve en yakın arkadaşım öyle bir akıma kapılmadık açıkçası,hatta birimizin facebooku bile yok.Facebook muhabbeti de dönmez,ay o benim şuyumu beğendi,şuyumdan bahsetti.Facebookta bugün dikkat ettim,kızın teki facebooktan yanında olan birisne bir şey yazıyor,oradan konuşuyorlardı.Ulan kız zaten yakınında niye millete sergiliyorsunuz,tamam bazen geyiği iyi oluyor ama bokunu çıkarmışlar artık,afedersin.Neyse ki ben ve birçok yakın arkadaşım öyle değiliz,bi mekana gidince de birbirmizden başka şeyle ilgilenmeyiz,ihtiyaç duymayız.Bu biraz da karşılıklı paylaşımların boyutuna ve sahiciliğine bağlı.Siz muhabbet bulamıyorsanız,olay o saçma şeylerle ilgilenmeye varabilir.Boşluk doldurmak için.

0|0
    0|0
  • Aynen benim çevremde aynı. Okulun içindeki bi' cafeden diğer cafeye geçerken bile yapıştırıyorlar tagı.

0|0
    0|0
  • aynen oyle valla artk sadece annemle rahat rahat konusabiliyorum herkesin akli telefonda bisey konusulmuyo bazen kimsele

0|0
    0|0
  • "İnsanlar bi yere eglenmek icin degil sirf kendini etiketlemek foto cekilmek icin gidiyor"

Bu sozune sonuna kadar katiliyorum malesef benim de cevrem oyle. Ben facebook kullanmiyorum ama dertliyim yani

0|0
    0|0
  • kendi sorunları seviyorlardır

0|0
    0|0
  • 2 aydır kapattım inanılmaz kafam rahat herkese tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • sende kapdır kendini..o zaman dikkatini çekmez bunu yapanlar.

0|0
    0|0
  • değilim. kısa dedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...